Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    "Tomáš si dal tu práci a sepsal pro vás ve svém článku seznam parádních modů do her jako Deus Ex: Human Revolution, Half-Life 2 či Portal 2. Už jste četli?"

    Četl a o žádném modu do DE:HR jsem se nedočetl.
    • 13_11
      Pravda pravdoucí: Deus Ex: Human Revolution mi ujelo – měl jsem pochopitelně na mysli Deus Ex: New Vision pro první díl série. Promiňte mi falešnou vábničku.
  • vzhledem k tomu že informace o hrách se na tomhle webu beznadějně ztrácí v záplavě reklam (už chybí jen ta na vložky s křidélky a zatahovacím podvozkem) tak přidám link na zajímavou hru která by mohla zaujmout fandy vesmírných bitev ... a to Starfarer ....

    http://www.fractalsoftworks.com

    hra je pořád ještě ve vývoji, v zatím vypuštěné verzi jsou mise a random bitvy, časem přibyde i management flotily, průzkum vesmíru, obchodování a další podobné pitominky. už aby to bylo *2*
    • Tak to se mi líbí...to se mi hodně líbí! Vždycky jsem si přál druhý díl Raptora, ale myslím, že Starfarer by ho mohl s klidem zastoupit :))
      • MidnighT91
        Není to náhodou od autorů Space pirates and zombies?
        • 13_11
          Náhodou není. Na Space Pirates and Zombies dělají lidi z Minmax Games, zatímco Starfarer mají na triku Fractal Softworks.
  • Nesnasim pop a disko ! A Zagorku nejvic !
    • Core
      Všiml sis, že Zagorka vypadá jako hlodavec?
  • Reklama na totalne nezmysly (podprsenky, terapia proti celulitide..) cez cely ovladaci panel videa zakazdym, ked video posuniem dopredu?? Nieco tak otravne som uz dlho nevidel, uplny fail.
    • Paulcz
      ono to je fuk, málokterý video tady jde posunout dopředu
  • OT: Přiznejte se lidi, kdo z vás už si objednal novou fajnovou podprsenku a rovnou k tomu přihodil "sílu páry"!?...kdyby ty reklamy byly aspon trochu k věci, když už musí otravovat, to je snad testujou nebo co...jinak hry i články pěkný
  • MidnighT91
    Archer mě naprosto dostal, neskutečně kouzelná hra...
  • Ten obrázek mi připomíná, jak hrozně trapnej byl boss na konci Mass Effect 2.
    • *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit