Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je ale herní sucho co?
  • Kinet1c
    Arakion, no neviem neviem, vyzera to kus hm cudne a co sa tej prazdnoty a pocitu samoty tyka co nam dal LoG, tak z toho videa, co ma na stranke, tak ztoho videa to priam bije do oci, necham sa prekvapit, co to bude nakoniec zac
  • Super článek, díky! *1*
    • 13_11
      Super komentář, díky!
      • buď v podcastu
  • Ten modrý to je Pandorian z planéty Pandora a je nas*atý, že im tam amíci priviezli demokraciu?
    • Keyz
      Já jsem koukal,že tam je želva.To mně nevadí,ale kdyby vypadala trochu jinak než z pohádky.
      V LoG jsou sice brouci ale to jsou hnusáci :) Zde tomu asi dodává tu náladu velká barevnost.
  • Keyz
    Btw kdy to bude hotové?Nenašel jsem oficiální stránku o hře.
    • hitokage
      Tady: http://www.christopherjtaylor.com/arakion/Arakion/index.html
      ale datum jsem nenašel.
      • Keyz
        Dík.
  • Keyz
    Lepší než LoG?
    Jsem zvědav.Jestli to bude alespoň tak dobré,obtížné tak se těším.
    Dle videa tam jsou pestřejší lokace,ale to nic neznamená.LoG byla velká hnusná kobka a hotovo :) Nevadilo to.

    - Postavy se mně moc nelibí,jeden modrej druhý nějakej...nevím ani co to je :)
    Snad to nebude moc pohádkové.Na LoG se mně líbilo to temno a samota v kobkách.Jestli tohle bude nějaké pohádka tak to je dost škoda.
    - Jak tam funguje pozice postav?Dle obrázku tam jsou tři v řadě a někdo má kuši.Přece nebude jak blbec stát s kuši v první řadě?
  • walltar
    Arakion vypadá zajímavě ... zkusím jak bude hotový. LoG mě docela dost bavil a tohle by mohlo být ještě o něco lepší. Jinak jako pokaždé super indie čtení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit