Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to hraju s Red wings
  • tak jako mam nahráno na 12ce a ted hraju 13ku na be a pro.Realistický bruslení je asi takový že když potřebujete přejít z utoku do o brany,je to na kafe než se hráč otočí a tak nejak nabere rychlost.Z maximalní rychlosti je dost problem ho zastavit a nemluvim o zatočení,otočení se do protisměru,na to potřebuje tak 2šířky hřiště,někdy to teda zasekne pravda.A týmově je hra jedna velká bramboračka,vetsina se honí za pukem jak včely za medem,kromě obráncu,ty maj svoje mista a stech se moc nehnou.Za brankou když obrance vybojuje puk,tak dlouho se snim šmrdlá u mantinelu dokud k nemu neprijedou jiny protihraci.O přesnosti přihrávek případně zachycení ani nemluvim.Ve zkratce...co zapas to nervy...zlata 12ka *16*
  • Chcem sa spýtať mám ps3 a v Play store neviem nájsť NHL...mal niekto taky istý problem? Ďakujem
  • Zdravim, může mi někdo poradit, jak se střidají lajny? Když hraju zápas, tak hraju pořád s jednou lajnou. Díky
  • Je to český komentář ?????????????????? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Nhl jsem hrál poslední ročník na PC 2010...když si jí zahraju teď, po 5 minutách to vypnu, protože i na tu nejtěžší obtížnost s přehledem vyhrávám klidně i 10:0...teď občas zajdu ke kámošovi na NHL 13 na ps3 a když se vracím domů a ulehám, nemám před očima celou noc nic jiného než hokej...je to pecka...jsem rád, že mám problém s gólem, že mám problém trefit pořádnou přihrávku, ale už jsem na to přišel a jen zjišťuju, jak hodně se to přiblížilo realitě, čím dýl podržím, tím prudčí přihrávku dám, musím jí namířit správným směrem, jinak jde mimo a když je hodně prudká, hráč ji nemusí zachytit...hraju rekreačně hokej a vím jako spoustu lidí tady určitě, co všechno ovlivňuje přesnost, rychlost, střelu atd...
    Nhl 13 byť stále spoustu chyb, např. co se týče golmanů, je i přesto revoluční hrou a já si jen kvůli této hře chystám koupit Ps3...
  • prosim vas, jak nastavim cesky komentar ho nhl 13 na PS3? :) diki za info :)
  • Chci se zeptat,...KHL tam tedy není? je tam jen klasicky ruská liga jako to bylo ve 12 ?
    • Chci se zeptat... jak nazyvas ruskou ligu? A cemu pak rikas KHL?

      A druha otazka, tys mel v NHL 12 ruskou ligu?
  • Chci se zeptat je v nhl 13 ms sveta ( tournament ) už konečne realny na 4 skupyny nebo pořád na 2 ? dik za odpoved pořád nwm zda jsi to koupit
  • jo a nejlepší je když golman dostane gol z poza brankové čáry od manťáku backhandem a to prosím protihráč stojí ještě zády a docela šourák...tohle fakt nechápu, kolikrát dostávaj takové žebrácké goly za které by se styděl i slepej...a na druhou stranu zase chytnou takové tutovky...je to pěkně debilně udělané, tohle opravdu nedomysleli...už jsem z NHL 13 dost znechucený

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit