Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co kdyby NHL (ea) už konečně představilo nové NHL na PC??!!! Ne, oni radši budou představovat nové ovládání zápěstí, nový styl nasazování bruslí a rýhy v ledu. To by novodobá PC přece nezvládla. Ale co se divíme, ono je to od ea. *8*
    • Jack1947
      PC proste neutahne no *15* , moc silnej engine a na konzoliich se to prodava mnohem lip. CZ komentar musim opet zduraznit, ze silne mi na konzoli chybi ...
      • Tohle. A dal zjistili ze prumerny konzolista jim tu recyklaci snaz sezere, tot vse.
  • Jack1947
    ´´NHL 14 představuje reálnější ovládání hokejky... ze bych na konec i zkusil... treba hmm... *7*
  • Tilwaen
    Reálnější ovládání hokejky, no budiž, ale koukněte se na úvodní obrázek na publikum - všichni stojící, polovina z nich ruce na prsou, druhá polovina je prostě nechá splývat podél těla, jaká atmosféra... *15*

    Já vím, že očekávat ve hrách (i tohoto typu) vše realisticky dokonalé je naivní utopismus, ale tento výjev mě zkrátka pobavil *4*
    • Kravicka
      Poznas z obrazku jestli netleskaji, nebusi na plexi ? Je rvacka tak nebudou sedet na prdeli.
  • Dokud EA nepřijdou s kontaktní hrou (tedy v poli, nikoliv ten absurdní magnet u boardů a v okolí brankoviště) a nebude docházet k neustálému postrkování, přetlačování, klopýtání, padání apod., tedy všechno ostatní kromě stávajících hitů, bude to pořád vypadat jako nějaký stolní hokej. Přitom by to tu hru posunulo tak neskutečně daleko, že vůbec nechápu, proč EA tenhle naprosto základní aspekt hry vytrvale ignorují.
    • Co by pak EA na NHL vylepšovalo dalších 5 let? *7*
      • aktuální statistiky *3*
  • kdyz uz prisli s tim aniversary modem... ja bych si dal neco tak arkadovityho jako bejval sensible soccer (a ne ten posledni)

    tri tlacitka jsou k zabave vic nez dost, v tomto pripade *5*
    • Sensible byl nejvíc fotbálek, ty oupisky které obsahoval, těch se těžko dnes dočkáme ... ale hoooodně srandy bylo i u Hat Tricku ( http://www.youtube.com/watch?v=PjY5VSE9ADU )
  • Doufám, že aspoň v tomhle dílku dá Jarda nějaké góly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit