Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mazec poprve editovat znaky kuby i reprezentacni tymy to bude mazec no nic uz si jdu pro ps4 a budu netrpelive ocekavat zari *15*
  • Světový pohár byl už ve hře NHL 2005 .Poprvé v historii NHL to není *3*
  • zombytrooper
    Koupil jsem si 2015 pokud se nepletu na PS3. krome cestiny a prijemneho nastaveni k novackum (fifa je trosku tezsi diky sestavovani kde ceho) je hezka akcni grafika a spise to beru jako arkadu ktera se obcas zapne. kazdej rok novej dil je fajn uplne staci update grafiky. Jenom by se mohl poradne proklamovat Americky fotbal. koukal jsem na nej 2200 jedna verze na psstrore coz je moc. konec koncu by to pomohlo i udelat egvropskou osvetu ze tento sport existuje.

    Rugby jsem soutezil, drsnej sport ale prevest do hry to je nic moc. ono jde oto vydrzet. aby jste me pochopili jako kdyby jste neustale mackali tlacitko pro vetsi ranu a pak nejaky zvuk. takze radsi bych byl za ten americkej. kdyz uz se sem dostalo NASCAR coz je snad benchmark, divim se ze tu neni americkej
  • Jack1947
    Z toho bude tedy dokonce závodní "simulátor draftu!? *7* *8*
    • Ty si fakt trapnej, tohle je opravdu trapná reakce vhodné základní školy na prvním stupni.
      • Jack1947
        Nápodobně *5*
  • Reactionary Save Intelligence , Každej rok nějakej takovej dlouhej debilní název a pak to tam ani neni:) Nhl 16 jsem prodal po 14 dnech a nečekam, že se letos něco změní.
  • Neni na PC, nema pravdy...
    • EA by se už měli probudit... Nějak zaspali dobu, už dávno není rok 2010, kdy se vyplatilo hru vydat jenom na konzole a na PC se vykašlat. *7*
  • na gog galaxy je zdrama system shock 2.U originu NOX.
  • Mňo..Světový pohár byl do hry implementován, pokud si dobře vzpomínám, už v NHL 04....
    • Bal v NHL 2005
    • 05, ale to je jedno, taky me to napadlo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit