Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jen je Lukáši potrap, dětičky:) Vynikající videorecenze, dokonce jsem si jedno slovo musel najít ve slovníku cizích slov *1*
  • Nepochopitelně neuchopitelné pochopitelno uchopeno. Blitky zvratky do games zahrádky.
  • Velké plus má hra v situaci, kdy pozvete domů někoho kdo moc nehraje, nebo alespoň nic z toho co vy, a chcete si rychle zahrát na jedné obrazovce. Pravidla se dají vysvětlit jednou větou, a za pár minut, až se dostane do tempa vám bude rovnoceným soupeřem, takže vy ho nemusíte šetřit, a on se pobaví a má šanci vyhrát:)
  • Na tiscali frontě klid, děti jsou ještě ve škole....
    Mám pocit že tu dorůstá nová generace diskutérů pro novinky.cz
    • tak fajn, zatím žádný likes bot:)
  • U podobnýho stupně vizuální abstrakce si říkám jestli jsem blbej já, autor nebo někdo "třetí" kdo to interpretuje. Nikdy jsem na to nepřišel
    • Lukáš ti přeci jasně vysvětlil, že jsi to ty. *3*
  • mnoho let zpět si nemohl dovolit PC každý a internet už vůbec a taky to tak vypadalo. Většinou kvalitní diskuze vedená inteligentní cestou... Za to teď je na PC kdejaký spratek, který má nutkání si v diskuzích honit ego.

    Chtělo by to nějakou paralelní games doménu pro lidi ze staré školy.
    • Tak ho založ a nehoň si tu ego, stará školo.
      • děkuji, že mě pokládáš za vlastníka domény games.cz, bohužel vlastníkem nejsem a tudíž paralelní games doménu jaksi neudělám. A na to, že jsem ze staré školy, jsem hrdý a to nemá co dočinění s honěním si ega. Pleteš si pojmy s dojmy.
    • A co teprve spratkové s tabletama. Já bych to zakázal. *16* JK
  • collector124
    Wow, raz za uhorský rok zájdem do diskusie na games.cz a vidím tu samé násť-ročné detská nadávajúce že to vyzerá ako žltý exkrement (h-word je zakázané...). A názory typu ako že to môže byť neskutočná zábava v multiplayeri alebo že je to jedna z naj Lukášových recenzií sú tu zamínuskované zakomplexovanými trollmi, ktorí ak hra nemá grafiku aspoň ako Crysis ani ju nehrajú. *7*
    • zdeeneek
      Ja mam 33 let a takovou grafiku jsem si uzil na 8bitech az az. Nehonim se za grafikou (nerozciluju se jak Vavra, ze ma strom ve Skyrimu divnou texturu atd.), ale hry s takovou grafikou uz fakt nevyhledavam.
      Ale ani nekritizuju, ze takhle zpracovana hra dostala vysoky hodnoceni. Jen je dobry si uvedomit, ze ne kazdy, komu tahle hra nesedne, je desetilety decko ...
      • Ale spousta z těch, kterým hra nesedne a pak nadávaj jaký je autor blb a jaký blbý je server a hurr a durr, tak jsou děcka... Neříkám, že všichni ale osobně si typuju, že tak 70-80% ano.
  • Tsive.. nerdi hipstri. Hra s Rambem, ktera ma vyjit, ma grafiku udajne k zbliti, ale tahle sratchka, co ma grafiku jak atari hry, ktery jsem hral pred petadvaceti lety jsou najednou uzasny a stylovy... i kdyz to vypada hur, nez psi lejno :D
    • On je docela rozdil kdyz udelas hru s retro grafikou a kdyz udelas hru s osklivou grafikou...
      • Plisnovy dziny a prestizky sou taky retro a jakej je to hnus. Ale pocitacovi nerdi a hipstri si to budou stejne pochvalovat. Jako tenhle paskvil. Lo-fi, pixelart, humus, indie, bliticko :D
  • MickeyMutant
    Jediná otázka: Proč kvazi?
  • Ale joo, hodně podobnou hru jsem dřív pařil hodně, docela rád bych ji znovu našel *14* Hrálo se v nějakém domě (asi jen jedna obrazovka) a panáčci byli ninjové, 2 útoky a skok, vše vypadalo jako kresleno v malování. Freewarovka. Neví někdo?
    • Co tohle: Mini Saboteur (FatSeagal) - freeware
    • Anebo to byl Last Ninja, měl jsi černého ninju a procházel jsi obrazovkami a vždy v jedné jsi mohl o patro víš kde už bylo o jednoho protivníka víc a takhle jsi musel proskákat a promydlit se až na vrchol pyramidy a hlavně jak jsi dostal úder tak jsi byl K.O. a musel jít od začátku to byli nervy když proti tobě bylo pět panáčků a ty jsi jim musel naložit aniž by tě dali úder.
      • Odulin
        Last Ninju jsem hrál I,II i III a ta myšlenka, že jsi dostal jednu ránu a byl jsi K.O mi k tomu nějak nepasuje. Už je to teda skara dávno, ale měl jsi tam takovej zatočenej šnek energie, která normálně po zásahu ubývala, ale možná si to pletu nebo mluvíš o jiné hře. :)
    • Byl to Bruce lee, byli tam 3 postavičky, Bruce pak takovej zelenej tlusťoch a ninja v černým. Já to mydlil na Atari XE s bráchou to byla paráda, ale těma obrazovkama jsi mohl procházet a ten tlusťoch s ninjou byli proti tobě, ale ninju vždy ovládal počítač to byli časy škoda, že jsem tu hru neprošel zajímalo by mě co bylo na konci a myslím že jsi musel sbírat takový lampy nebo co to bylo :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit