Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Santo01
    Mně přijdou hry na 3DSko strašně drahý. Jde o hry pro handheld a většina stojí 1000,- Kč. Jo kdyby byla cena všech nových her okolo 500,-, zastával bych se pirátů méně. Kdyby byly alespoň pořádné slevy v Nintendo Shopu, tam je max. nějakých 20%. Když jsem měl PS Vitu, tam byly panečku slevičky. *14*
    • 0011
      Je to fyzická kopie, kterou můžeš prodat. Já sice hry neprodávám, ale už jsem nějaké takhle koupil a hlavně nevím, co kupuješ, ale já u her co kupuju strávím 50+ hodin, nejvíc mám 197 hodin v xenoblade(to mám zrovna použitý pár měsíců po vydání za 7 stovek, ale klidně bych za takový skvost dal i plnou palbu) , takže si myslím, že ta cena je dost ospravedlněná, ale jestli se ti to nezdá, tak holt musíš hlídat akce v obchodech nebo bazary
  • 0011
    Odpověď je karta R4 která fuguje i na new 3ds. Co je smutné, že ta karta stojí polovinu jedné originální hry, ale osobně si myslím, že je to svinstvo, hry zásadně kupuju a tuhle věc by měli mít jenom nezávislý vývojáři na homebrew po podepsání smlouvy s Nintendem. Doufám, že se ukáže, že spekulace ohledně region free konzole Switch je pravdivá, ale nepochybuju, že podobnou kartu výrobci R4ky určitě vyrobí i pro Switch. Btw těm pirátům, co spustily nové pokémony(sun/moon) online několik dní před oficiálním launchem, za což byly jejich konzole obdarovány doživotním online banem fakt přeju, protože taková míra inteligence se jen tak nevidí *1*
    • Homebrew je to jediné , co bude konzoli živit , až se vydavatel rozhodne ukončit její podporu . Nevím jak to má Nintendo s doživotní online podporou , ale záplaty znemožňující další využití konzole i když už marketingově pro vydavatele dávno umřela ,tomu teprve říkám svinstvo ....
      • 0011
        Nintendo má skvělou zpětnou kompatibilitu, sám mám ds hry, které se dají zapnout "roztáhlé" i v původním rozlišení. Nejsem proti homebrew, ale růžové brýle dolů a do koše kam patří, drtivá většina majitelů týhle karty jsou zloději, kteří nechtějí za hry platit a tudíž ani za homebrew software, ale zpátky k ukončení podpory - spousta lidí dá každý rok za telefon 15 a víc tisíc, je takový problém dát jednou za 5 let 5 tisíc za HW, který je navíc zpětné kompatibilní? *7* navíc kterého fandu nintenda zajímá homebrew když má k dispozici spoustu silných značek, které nikde jinde nejsou?
  • Já být hacker, tak jim řeknu, že až odstraní regionální zámek, tak jim pomůžu. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit