Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někteří asi nechápou, že všechny hry nemusí být pro muže středního věku.
    Prostě vytvořili interaktivní hračku pro děti, co je na tom tak hroznýho?
  • Jo, s krabicemi od bot jsem si taky hrál, když mi byly tři roky.

    Nintendo se zřejmě definitivně zbláznilo.
  • Já věděl, že se mi ty krabice ze zkrachovalého skladu budou hodit. *5*
  • Khanemis
    Ono tohle všechno bude stát na tom, zda bude Switch opravdu schopný na papundeklové podněty reagovat tak čistě a přesně, jak Nintendo naznačuje. Pokud ano, tak to bude rozhodně velký úspěch.

    Ale na druhou stranu, takových geniálních konceptů, které mají změnit interakci s výpočetní technikou, jsme již viděli hodně. A málokdy je z toho více než chvilkový gimmick, který nakonec většinu otráví svou nespolehlivostí.

    Jsem opravdu zvědavý, do které kategorie tohle nakonec zapadne.
  • Jack1947
    No to je za 3k karton ale wait.. ten karton se dá koupit i v papírnictví důležitej je softwér no neberte to.
    • Je k tomu i software, vaše ignoranstvo.
      • Jack1947
        Nepochopil nevadí... není to spíše tak že ten tvůj softwér je stavební kámen ? vaše trotlactvo.
  • Kdyz jsem to videl poprve povazoval jsem to za nejaky vtip. Ted kdyz vim ze to mysli vazne zacinam pochybovat ze je nintendo z teto planety.
    • Myslim, ze prodeje switche a nejlepsi hry roku rikaj opak :] Nintendo prevalcovalo co se dalo.
      • V dobe virtualni reality, 4k rozliseni a pocitacu co dokazi natezit miliony behem chvile ti papirovy hardware neprijde jako z jine planety? A Switch ze svojima 720p kreslenyma hrama ? me teda jo. Co na tom ze ty hry jsou hratelne a zabavne, kdyz vime ze by sly udelat se stejnou hratelnosti jen na modernejsim hardwaru a lepe vypadajici.
        • K čemu je 4k nebo virtual, kdyz to nebude zábavné? Radši 800x600 a skvělou hru.
          • radši 4K a kvělou hru imho když je hra blbá 4K to nezachrání a když má hra mizernou technickou kvalitu hratelná může bejt jak chce stejně je to šmíra to prostě platí oboustranně nejlepší jejak dobrá hratelnost tak i technologie... *3*

            imho dnes je to uplne jine nez v dobe 8-bitu kdy clovek hral vsechno, dnes je tolik her ze NIKDO nema tak dlouhy zivot, aby je stacil hrat vsechny, proc tedy ztracet cas u nedokonalych her?
        • Jo, je to jako z jiné planety. A právě proto slaví úspěch. V době, kdy se ostatní předhánějí v honění si trika v technologických závodech a kdy nejlepší počiny Sony jsou remaky vlastních her z předešlých generací konzole, oni přišli s geniálně jednoduchým konceptem.
        • Je to jako z jiny planety a je to prave to co je na Nintendu Switch tak skvely.
          • Jack1947
            Zabouchl ses ale to se stává...
          • tak racionalne uvazujicimu hraci co hraje od dob DOSu a 8bit konzoli jako jsem ja to moc skvely neprijde:)
            • Ja muzu hrat hry s nejlepsi grafikou na PC a zaroven si uzivat hravost a napaditost Nintenda :D
            • 2 Drasta: NO halvne ze se ten r€tard baví no co ktomu říct...nikdo mu to nebere, ale to neznamena ze ostatni ustrnou taky ve stredoveku *3*
            • Vim minimalne o jednom hraci co hraje od dob DOSu a 8bit konzoli a prijde mu to skvely :D
            • dyt to pisu. nebylo by lepsi delat ty zabavne veci s velkym poctem polygonu? jako ja chapu nostalgii, ale cesty do praveku mi prijdou uz zbytecne, byl jsem v nem fakt hodne dlouho, a znam to tam jak svoje boty.)
            • No vidíš. To máme podobný background a mně to skvělý přijde. Právě proto, že vím, jak zábavné dokázaly být věci už na DOSu, mě fakt honění se za počtem polygonů nechává zcela chladným.
    • Proc? Pro deti to muze byt dobre a zabavne. Dospely hrac si to pro sebe nekoupi, ale ratolestem by mohl, takze proc ne...
  • Tahle vec je duvod proc jsem koupil Switch :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit