Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wii mam doma a je uplne nanic jedine kvuli cemu stoji za to je New super mario, ale 2 pro wii nevidaji imho j eto k nicemu zadna jina hra nema na wii smysl vse ostatni je na PC 1000x lepsi
  • zdeeneek
    Klasicka bila barva se mi libi vic.
    • zdeeneek
      Barva ale neni dulezita, vadila by mi spise absence pripojeni k netu - na 3DSku hraju skoro jen stary klasiky stazeny z Nintendo shopu. Ale jak znam Nintendo, tak vedi proc to vyrabi. Tipuju, ze v Japonsku to bude hit - tak jako vsechno od big N.
      • budes se divit ,ale v Japonsku vsechno od Nintenda nebylo uspesne .
        • zdeeneek
          Jasny. Ne vsechno na co Nintendo sahne se zmeni ve zlato, ale z celkovyho pohledu je to uspesna firma, ktera ma na konte vic uspechu nez propadaku.
  • Amylee.Anderson
    Jak by řekl Severín z "Ve stínu havrana": "Je to pěkné, ale nechci to." :D
    • Robotron3
      Možná kdyby k tomu byl i přibalen Wii Rambo šátek :)
  • Bez netu jo? S Nintendem, zpatky na stromy a nikdy jinak. No zase je to potvrzene jen pro Kanadu.... v tech hlubokych lesich ve srubech ani net treba nemaj. Tak si zacvici po sichte v lese s wii fit a bude jim fajn.
    • Kdo chce na konzolích net ? I tady se bez něho ráda a dobrovolně obejde nemalá část majitelů X360 a PS3 ...
      • a nekdo si rad a dobrovolne necha strcit ptaka do riti...
        • ... to jsme se to od WII ale dostali k jiným soukromým radovánkám . Nu proti gustu ...a taky chudoba cti netratí .
  • Nechápu kdo by za tohle dal $99;-) Podle mě se to nevyplatí kkor když už řekli že na Nintendo Wii dělat hry už nebudou.Pro mě nelogick přístup od nintenda :-)
    • eb42
      Konzole je prakticky zadarmo, protože jen ty ovladače stojí dohromady $75, takže samotná konzole je za cenu jedné mid-price hry.
    • Caincz
      Pokud to za srovnatelnou cenu nabídnou u nás, tak si to koupím, kvůli Zeldě a Mario Kartu. za cenu kolem dvou tisíc to stojí.
      • zdeeneek
        Za 3-3,5 tisice uz ale dnes v pohode sezenes normalni wiicko. To zase tak moc neusetris.
    • S displejem pod wiičkem a s emulátorem SNES ...... by to byl ucházející gadget .
    • ringmancz
      To je cena dvou nových AAA her. Pokud někdo nemá původní Wii a má doma třeba malý děti tak je to pro něho ideální.
      • Cosi
        V pátém díle knižního Dextera dostali jeho dítka Wii, a jak byla nadšená. Přesně jak říkáš, pro "hardcore" pařany Wii není. Ale v Americe je to velice populární konzole pro rodiny. A za tu cenu?
  • Z krámu krámek. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit