Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm, dalsi zarucena zprava od 01Net :D Jsou to hlouposti, stejne jako tady ty komentare. 3ds ma circle pad, kterej je naprosto luxusni a gyroskop, ktery realne nahrazuje druhej "analog". A co se tyce 3D, tak to je plne funkci, zadny problemy s nim nikdo (kdo ho ma doma ;)) nema a nikdo si ho nevypina ani nestlumuje. Behem tri mesicu jsem si poridil 5 fullher a dalsich nekolik z eshopu, denne hraju cca. 10 hodin a stejne vsechno nestiham. A navic nyni prichazi na hry bohaty podzim :))) Mno neni hra jako hra, proto je to o volbe - nuda od Sony nebo zabava od Nintenda?
  • Co na tom de vlastně hrát??? To si může koupit jenom chuj co se bojí peněz a nebo kvality :D
  • zdeeneek
    Hry. Boze muj, dejte nam hry. Co je mne po druhe analogove pacce kdyz na 3dsku neni poradne co hrat. Nevim co tim kluci japonsti sledujou, ze nedelaji zadny hry, ale misto toho porad delaji novy verze svych handheldu. To uz muzou rovnou vyrabet uzavreny systemy na kterych pojede jen jedna hra a vzhled a ergonomii handheldu uzpusobi vzdy konkretni hre.
    Ach ti Japonci *4*
    • zdeeneek
      Docela se mne libi, ze napisu do diskuze svuj nazor, objevi se mne u nej 2 minuska a jinak nic. Co takhle misto tech minusek zmacknout reagovat a napsat svuj nazor kdyz ho mate jiny nez ja. Od toho se to tady jmenuje diskuze ne?
  • To je mi fakt lito tech blaznu, co uz si koupili 3DS. Ale kdyz nepoznaji sunt, a skoci na vyhypovanou blbost, tak je to jejich problem. Ze je jeden analog malo zjistilo uz Sony s PSP, byla to jeho jedina ale za to obrovska chyba. Po takove zkusenosti si 3DS mohl koupit jen blazen.
    • Řekl někdo, kdo to neměl ani v ruce - DSko nemá ani jeden analog a funguje to s ním bez problémů. Druhý analog je zbytečný - minimálně funkci pravého analogu zastane bez problémů stylus. ;)
      • FPS s tím musejí být fakt pecka. Jednou rukou držíš křáp a druhou klikáš perem na hlavy nepřátel :D Možná proto muselo Nintendo tak zlevňovat a nakonec to celý zrušit.
  • Jestli přidají druhej analog, tak je to dobrej podraz na ty chudáky, co šli a koupili si to od Nintenda za přemrštěnou zaváděcí cenu. Takhle rychlá a zásadní revize tu snad ještě nikdy nebyla.
  • Snad konecne pochopi nejen u Nintenda, ze jim zakaznici na tenhle bolehlavnej shit, kterymu maj drzost rikat 3D, se**u a zacnou uvadet skutecny novinky
  • ty musej bejt stim 3Dskem dopře v pr.deli :) obavam se, že ani druhej analog to nezachraní, chce to cely předělat, ergonomie šilena, vypada to jak 10 let starej kram a hardwarově je to taky spíš nic než moc :)
  • chudáci, co si vůbec koupili 3ds...
  • To je fiasko... Chudaci, co si koupili prvni 3DS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit