Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, koho zajímá Nintendo Switch, tak v tomto videu ji představím, pustím první trailer, zmíním dosavadní informace které o ní víme a budu rozjímat nad tím, co by mohla mít a umět: https://youtu.be/ulsHG8CFqhw
  • Půjde na tom sledovat filmy? Hudba by byla asi při takovým formatu jedno do kapsy by to člověk nedal.
  • No jako vtip dobré.
    Nebo za 1999Kč taky ještě ujde.

    Ještě to ani nevyšlo a už teď tuším že to bude velký propadák!
    A v prvních ukázkách prezentovat že si tam zahrajete 5 let starou hru je velký úlet.
    • nechapu proc by mel byt propadak hra skyrim
    • Ses v minusu chlapce, zrejme meles houvna..
      • I kdybych měl 15487747874787478744455212365484545 mínus hlasů tak to neznamená ani ... :-)
        Svět se neřídí "lajkama" a mínusama.
        • Skutecne? Ty blaho to jsem nevedel, dekuji za osvetu *7*
          • Není zač. Rád pomůžu.

            Stačí se jen zeptat.
  • D3sert
    Půlku království za pokračování Chinatown Wars na 3DS.
    • D3sert
      Reakce na Paul_cz.
  • Já už nejsem cílová skupina, ale před deseti lety by něco takového bylo přesně pro mě, pařit něco v hospodě s kamošema, ať už deskovky, nebo něco na kompu, to byla v té době moje náplň skoro každý večer. Kdyby v té době bylo tohle, určitě bychom to měli taky.
    • Yup, na kompu. Vzpomínám na nekonečný seance Worms či Curves, případně lokální "co-op" :D singleplayerovek (jeden hrál, druhej mu do toho vášnivě kecal, hru tak nějak potom hráli oba). Ale deset okolostojících lidí pozorujících dvě slečny, co si hrají na několikapalcovém displeji je minimálně na diagnózu :D. Ale jak je vidět, svoji cílovku si to najde.
  • Preed
    Mne to vyhovuje,som cielova skupina zrejme,chcel som hrat hry od Nintenda lebo su super ale WiiU bol proste prepadak a na konci generacie sa mi ho uz kupovat nechcelo tak isto som chcel handheld ale bolo mi luto kupovat 3DS lebo som vedel ze na to bude padat prach a mozno si sem tam nieco zahram,takto urobili konzolu ktora by mala robit obidve veci(pochybujem ze Nintendo bude mat novy handheld ale clovek nikdy nevie) exkluzivity Nintenda kvoli ktorym som to chcel tam budu urcite a ci tam budu 3rd party tituly mi je skutocne jedno pretoze nikto triezvy by si Nintendo konzolu nekupil v dnesnej dobe ako hlavnu platformu lebo je nerealne ze tam budu vychadzat multiplatform tituly subezne s PS4/Xbox/PC. Takze to vlastne robi presne to co som chcel, otazne su uz len technicke/cenove specifikacie.
    • Vtipné je jak WiiU, které je propadák, má pořád větší množství skvělých exkluzivních her, než PS4 a XBONE dohromady... *1*
      • Preed
        Tak nintendo z nicoho ineho nezije,keby tie hry nemali ta firma skape,problem je ze ked je niekto "hardcore hrac" tak nemoze mat len nintendo konzolu musi mat este jednu platformu lebo si tam nezahra AAA multiplatform tituly ako som pisal hore a WiiU predajmi prepadak je,je uplne jedno kolko je tam dobrych hier :).
        • Takhle, pokud máš herní PC, tak je WiiU nejlepší sekundární herní stroj. Pokud nemáš herní PC, tak ano na WiiU si velké multiplatformovky (na které tady stejně většina lidí nadává jak jsou všechny stejné, nenápadité a sh!t) nezahraješ.

          Osobně mám herní PC pro multiplafromovky, a WiiU na zbytek. Mám i PS4, ale doteď jsem na něm hrál dvě hry - Bloodborne (za který to stálo) a Uncharted 4 (který ještě musím dohrát) - jinak na něj padá prach. :/

          Opravdu mě dostávají někteří lidi, kteří na WiiU nikdy ani nesáhli a jsou hrdí "PC master race"... a hledí na WiiU svrchu protože na tom neběží multiplafromovky co mají na PC. Do háje, když máš herní PC, tak máš hledět o tom co na něm není a ne namyšleně porovnávat to co tam je...:/ (to je myšleno všeobecně, ne na tebe osobně)

          WiiU je prodejní propadák, ale to hlavně kvůli špatné reklamní kampani...
          • Preed
            Ja s tebou suhlasim,presne rovnako rozmyslam aj ja,len WiiU uz mi prislo ako zbytocny stroj ktory by som aj tak predal lebo chut kupit si ho prisla az na konci generacie,takze cakam na Switch. Mam PC a PS4 a dokonca PS3(ktore som kupil na konci generacie lebo som bol vzdy PCckar).
  • vzpomene si dneska ješte na WII WIU neo PSP?
    • PSP je legenda náhodou. Vita už nic moc.
  • 0011
    sorry že furt spamuju, ale zaujala vás taky podpora firmy FromSoftware? Nechci vzbuzovat falešné naděje, ale za port bloodborne bych se fakt nezlobil *3* *1*
    • jedině Dark Souls, Bloodborne patří Sony...
    • Těžko, Sony nemá důvod vydávat hry na jiné konzole, než od ní.
      • 0011
        ?? ad 1 Sony nevydávala hry nikdy pokud je mi známo, sony akorát vyrábí konzole ad 2 FromSoftware vyrabí hry i pro Xbox
        • Draken69CZ
          Ale vydává si pleteš vydavatele a vývojáře. FromSoftware vyvíjí i pro Xbox, ale ne hry které jim dotuje Sony (Demon's Souls, Bloodborne) kde mají smlouvu že to jinde prostě nevyjde tečka to už to spíš vyjde na PC.
          • Ne pojmy si nepletu, pravda je taková, že ač jsem u kámoše strávil spoustu hodin hraní na PS od roku 1996, tak krabičky her jsem moc nezkoumal, takže jsem doteď měl sony pouze za vydavatele filmů a muziky, případně vlastníky studií, což nemusí být zároveň vydavatel - například nejvíc si pamatuju vipeout a u toho jsem si jistý, že ho vydal psygnosis, to logo jsem viděl nesčetněkrát a vím, že tohle studio koupilo Sony, ale že Sony je i vydavatel jsem netušil
        • Sony vydává poměrně dost her, Ať je to God of War, Uncharted, nebo třeba Gran Turismo.

          Občas také spolupracuje s jinými firmami. V takových případech sice nevlastní samotnou firmu, ta je nezávislá, ale vlastní práva na hry. To je případ Bloodborne a v minulosti Demon's Souls. Je tedy pouze na Sony, zda se objeví i jinde, než na Playstationech, nebo PSP/Vitě. Šance na jiné konzole, ať už od Nintenda, nebo MS se dost blíží nule.

          From Software vyrábí i jiné hry, se kterými nemá Sony nic společného. Ty se samozřejmě mohou, a také často objevují, i najiných konzolích. Jako třeba Dark Souls.
  • Mě se to docela líbí jen se obávám ceny...
    • 0011
      předpokládá se 399 dolarů za bundle se 4 hrama, předpokládám dle traileru, že nová zelda, mario, remasterovaný skyrim a buď nový mariokart nebo ten basket, každopádně do toho bundlu jdu i kdyby tam byl ten basket, nejsem zrovna největší fanda sportovních her, ale vypadalo to fakt dobře
  • At si nechaji sve hracicky. Radeji poradnej comp. Nez neco takovyho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit