Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro stejnou magicnost doporucuju zkusit vyndavat a zandavat HDMI kabel pokud mate k dispozici moitor a notebook :D
  • Situace s novou konzolou mi přijde až příliš podobná Wii U. Jeden jen žasne, kolik nelogických rozhodnutí ohledně designu hardwaru a softwaru může taková firma jako Nintendo udělat. A jak píše Miloš, i podpora her od ostatních vydavatelů bude podobná jako na předchozí konzole. Ono je klidně možné, že pokud Switch nebude opravdu úspěšný, budoucnost Nintendo bude jen jako vydavatel her bez vlastního hardwaru.
    Osobně počkám dokud bude Zelda dobře běžet na CEMU a pak zvážím nákup. Emulátor dokáže hry jako Mario Kart 8 a Super Mario 3D World hrát ve FullHD / UHD na 60fps.
    • Lukyz
      Tak novou Zeldu jsem zkoušel zrovna večera na CEMU a "jela" okolo 16 FPS a to jsem jel na default nastavení bez nějakýho hlubšího šťourání. Navíc mají vydat novou verzi, tuším že 18.3. kde se zaměřili na zlepší výkonu právě Zeldy.

      Jinak díky za tip s MK8, kdysi jsem na to se zájmem koukal, ale kupovat konzoli kvůli jedné hře mi přijde nonsens.
      • Autoři emulátoru už někde psali, že nelze čekat, že by nová Zelda byla odladěna v průběhu dnů, případně týdnů. Odhadují to na měsíce práce.
        I když hra běží v emulaci je vhodné připomenout, že by si ji hráči měli koupit oficiálně. Tvůrci si to rozhodně zaslouží.
        • flash789
          ja tipuju spis roky, nehlede na to ze clovek pak bude potrebovat PC za 50 000 aby to jelo stabilne...
      • Mně zase přijde nonsens tvá existence...
        • well, that escalated quickly...
        • Del0 , nikoho nezajímá tvůj názor.
    • no tak zrovna mariokart na switchi běží stabilních 60fps ve fullhd, zatímco co jsem tak koukal na youtube zelda "běží" v cemu tak 2 fps
  • Skvělá alternativa je nvidia shield tygra k1 (podobný procesor ,výkon i ovladač lze dokoupit stojí jen 5500 a přez streamer od nvidie rozjedete zaklínače 3).
    • flash789
      .lidi si kupujou switch kvuli zelde a mariovi, na zaklinace maji ps4 nebo Pc:)
  • Stejne nerozumim tomu, ze kdyz to vypada jako tablet, ze tam nejsou zakladni funkce tabletu, jako web, posta atp. Byt vsichni jako nintendo, tak clovek musi sebou nosit deset ruznych zarizeni. Skoro, jako by si clovek musel kupovat jeden telefon na volani, druhy na SMS, treti s wifi atp.
    • No jo, ale každá funkce navíc si vyžaduje vývoj a peníze na víc. Oni neprodávají multifunkční zařízení ale herní zařízení. Další funkce by znamenaly problémy... Neříkám, že já bych nějaké multifunkční výkonné zařízení dobře uzpůsobené hrám nebral.
      • Nepochopil, pointa jeho prispevku byla myslim v tom, ze je to osekany tablet, protoze tablet je taky herni zarizeni, ma vykonnejsi hardwer a vsechny ty funkce uz defaultne obsahuje.
        • Tablety obecně nejsou herní zařízení a s výkoností jsou taky trochu jinde. Ani nemluvě o ovladacích prvcích.

          Pochopil jsem velmi dobře. Oni neprodávají tablety ale herní zařízení. Tablety nejsou herní zařízení.
          • samozrejme že je tablet herní zarizení (podobne jako PC) a podle mého laického názoru výkonnejší jak switch. Ovladací prvky jsou v pohode, hry na tablet používají virtuální páčky, nebo si mužeš klasicky pripojit gamepad.
          • Kolik si toho můžeš zahrát na tabletu a kolik na Switchi? Ale jinak máš pravdu, Switch je herní zařízení a tablet ne... *7*
    • lepší by bylo kdyby zeldu rovnou udelali na tablety a kdyby tablety meli možnost hrát i na televizi
      • tablety v cenove skupine Switche maji bezne HDMI, takze muzete hrat na televizi.
        • tak potom nechápu proč to delali na nejakej switch a ne rovnou na tablet
          • Příště se již poučí *1*
    • to delaji schvalne a moc dobre vedi, ze by stacilo jedno zarizeni, ale proc dat na trh jeden vyrobek, kdyz muzou dat 4 a lidi to vsechno koupi a jeste se budou rozplyvat nad tim jake super zarizeni to maji ... to je stejne jako kdyby ve falloutu misto pipboye, ktery umi vsechno, jsi pouzival neco na zobrazeni mapy, jiny pristroj na prehravani videologu a zprav, treti pristroj na radio atd...
      • tomu bych rozumnel, pokud by Nintendo take vyrabelo chytre telefony, tablety a dalsi zarizeni, ktera nabizi stejne funkce jako by mohla nabizet jejich nova konzole.
    • Zavislost na online socialnich sluzbach je velky problem. Lide pak chteji facebook i v mikrovlnce.
      • o nejaky FB mi vubec nejde, ikdyz mladi ho bezne pouzivaji a daji se tam pres hry napr. rovnou nahazxovat vase skvele vykony, povedene kousky ve hre atp. Neboli to funguje i jako reklama na dany produkt a hru.
        Jak pise nekdo dalsi, evidentne jste nepochopil.
      • Veskoslav
        Ano. Třeba takové přidání kamaráda je řešeno přes speciální klíč, který Vám ale musí sdělit. Nelze vyhledávat skrze email nebo jméno.
      • Nepochopil jste.
  • Tak ona se ta nova konzole promita i do hodnoceni zeldy. Kdyby vysla je na wiiu zdaleka takovej humbuk nebude.
  • Skoda, tyto dojmy mi brani v tom si konzoli ihned poridit. Nedopilovany HW, oklesteny software, sverepa ignorance achievementu (urcite jen proto, ze Nintendo nechce byt az treti v rade), predrazene periferie i hry. Nejlepsi konzoli od Nintenda podle me zustava Gamecube. Fantasticka konzole - designove zajimava, ticha, vykonna, fantasticke hry (Metroid Prime1+2!!!). Od te doby se Nintendo snazi jit vlastni cestou a prinejmensim mne to moc nevyhovuje...
    • no zrovna Achievementy jsou nesmysl. Je to jenom taková možnost pro vývojáře lézt do zadku hráčům:
      "Achievement! Zabil jsi tady nepřítele! Kromě tebe to ještě dokázalo dalších 13 milionů hráčů, ale to ty jsi jednička! Můžeš být na sebe hrdý!"

      Ne, díky, tohle nemám zapotřebí.
      • Ja mam achievementy rad a povazuji je uz za standard, prohlizim si je obcas online a vzpominam, co jsem pri hrani zazil. Pomaha mi to vzpomenout si na nektere herni situace. Komu achievementy vadi, muze je vypnout. Bohuzel na Nintendu nejsou vubec a je to jeden z duvodu, proc jsem prestal hrat na Wii a Wii U si uz vubec nekoupil.
    • souhlas!! Taky je možnost na prvním Wii hrát hry z gamecube :-) byli zpětně kompaktibilní.
      • A nejen zpětně kompaktibilní, ale dokonce i zpětně kompatibilní :)
  • Tak nejak neni zmineno ze switch se svoji slavnou zeldou bezi na televizi (1080p) pod 25fps :-D
    • milos.bohonek
      Na toto přišla řeč už v recenzi Zeldy: http://games.tiscali.cz/recenze/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-recenze-294521
    • nintendacka97
      Zvláštní, mi beží v 900p a 30fps
      • co to je "mi běží"? chápal bych když tak "mě běží".
        • Peppa
          Tak to by sis měl zopakovat základní školu, správně je buď mi, nebo mně. Když už neumím, tak aspoň mlčím, ať si toho nikdo nevšimne...
          • školu si zopakuj ty ty chytráku....
            • zaty
              Nemá důvod. Ve 3. pádě se místo mně může opravdu použít mi.
      • co je na tom zlváštního?
  • Chápu to správně, že někteří diskutéři si opravdu myslí, že Zelda je mužského rodu? Legenda o "Zeldovi"?
    • Že by to bylo tím že ten hlavní panák vypadá jak ženská?
      • Link je v posledním díle dost velkej metrouš.A ty kukadla hmmmm.
  • flash789
    No jo porad, az vyjdou novy xenoblade tak si to koupim...proste budu mit doma za chvili padesat konzoli protoze je tak strasne popularni byt exluzivni..ach jo
    • A co teprf "zatím jen" teasovaný SMT!!!
  • Prvotní myšlenku Nitendo Switch určitě vítám. Z pohledu HW se opravdu jedná o zajímavý počin. Ale s pohledu SW vybavení je to už trošičku horší a to včetně nastavených cen.
    Cenu samotné konzole bych ještě nějak překousl, ale finanční požadavky her jsou opravdu diskutabilní. Navíc ideální by bylo mít přimo k dispozici emulátor, např. Super Nintenda včetně balíku her, který se dával do Nintendo Classic Mini, ale bohužel mám opět smůlu. Pro mne osobně je to opravdu drahá hračka, která mi nemá zatím moc co nabídnout....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit