Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *7* Tak tohle ne .... mám stále problém přijmout "Zone of the Enders" a celkově mi čarující levitující robotiční bojovníci zkřížení s mimozemšťany připadají jako strop toho co z japonska snesu.
    O schopnosti jasponců vyprávět příběh se nebojím , ale po zkušenostech s Xenoságou mám hlavní problém s arkádovou hratelností .
    Kdyby Square nepodcenili evropského hráče s tragicky arkádovou Front Mission Evolved a přivedli na PC svět i kompletní zpracování Front Mission 5: "Scars of the War" , tak bych to třeba zasmávalo i s fandy Xenogears a magii i elfy by pro příště nechali na stromech a netahali je ke hvězdám ...
    • flash789
      zrejme nevis oc jde ze?..najdi si Xenoblade chronicles..tohle je pokracovani..se zone od the enders nebo arkádovou hratelnosti to nemá nic spolecneho, je to rpg jak remen:)
  • Ježišikriste, jak já nemám rád ty japonské trailery, kde po celou dobu na pozadí řvou hrdinové nějaké s*ačky. Není to cool, je to lame.
    Hra vypadá jako PS2 titul, což je taktéž docela trapné.
    • TheGGG
      víš h*vno, japonci umí dělat nejlepší hry ze všech. BTW hrdinský proslovy jsou v každým traileru na fantasy
      • Až na ty dětinský a přeslazený dialogy...
        • TheGGG
          lepší než rádoby cool v omalovánkových amerických fantasy.
    • Sem s tím...Už sem začínal být skeptický, že na WiiU někdy zahraju RPG...
  • maros.goc
    oproti traileru na minulorocnom E3 to vyzera omnoho slabsie :( ako graficky, tak atmosferou..downgrade?

    https://www.youtube.com/watch?v=APWTJMyM4qg
    • Škoda, že posraali HW u WiiU tak neskutečně. Nevím čím přemýšleli, když tam rvali výkon xboxu 360 a možná ještě hůře.
      • Tak to je úplně mimo mísu :)
    • deathfish
      Přesně můj názor, vypadalo to daleko vážněji, lépe, epičtěji. Takové více podobné FF12 akorát s robotama a v jiném světě. Teď to vypadá spíše pohádkově a zbytečně tak nějak přehnaně.. škoda.. *9*

      I s tím zhoršením grafiky souhlasím
      • maros.goc
        absolutny suhlas...pred rokom hra mala vaznost, skutocny scifi nadych, ...nieco ako japonsky Mass Effect štýlom (nie hratelnosťou) ..no to včerajšie bola riadna brečka :( hnusná grafika, úplne iný štýl hratelnosti aspon z toho čo bolo vidieť, kopa nových otravných postáv ...proste guláš, nevkusný guláš ...ani sa nečudujem, že to v živom podcaste Lukas Grygar s jeho kolegom radšej ani neokomentovali ...
      • Ten předchozí vypadal nadějně . Kvalita současného už odpovídá reálným možnostem WiiU a bohužel utíká pryč od pravověrného scifi . Bohužel hlavně závěr traileru je tragický (a tradičně japonsky úchylný) . Nintendo=Děti , až je to už na škodu .
        • To, že předchozí vypadal líp je pravda, ale to s "reálnými možnostmi WiiU" je blábol.
          Podívej se na Mario Kart 8 a nový trailer na Zeldu - to jsou reálné možnosti WiiU. Tohle vypadá spíš že na ksichty postav naplácali low-res textury a nesrali se s tím…

          Ono to i podle gameplaye vypadá, že chtějí hrát spíš na rozlehlé lokace, než na důraz na grafickou dokonalost - http://kotaku.com/heres-a-crapload-of-footage-from-xenoblade-chronicles-x-1588961822
          • maros.goc
            lenze si pozri trailer z pred roka ....ono to malo aj graficku dokonalost aj rozlahle lokacie :)
          • snorgrind
            no ja rozlehle lokace beru vic nez hyper super grafiku na 2x2 metrech pri sub 30 fps. Doufam ze to nebude v EU capnuty na 25 jak minule, protoze z toho bolela silene hlava.
  • Jedine, co na tejto hre nebude dobre je platforma - WiiU proste ne. Aspon zatial to kupit odmietam a vo velkom odolavam, aj ked pomalicky sa mi to zacina rucat - dlho avizovany SMT x Fire Emblem (aspon dufam ze to je este furt vo vyvoji...), dnes ohlasena Zelda, a prave Xenoblade...

    Kazdopadne, Xenogears je fajn, Xenosaga trilogia na PS2 patri medzi moje najoblubenejsie tituly vobec a aj ked Xenoblade Chronicles pre WII som este nehral, jedneho dna si to na emulatore musim dat.

    Fakt skoda, ze to nevyjde aj na nejaku skutocnu platformu (by som fakt radsej bral Vitu alebo 3DS nez WiiU...)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit