Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Za tu cenu je to parádní, určitě koupím.
  • Chtěl bych oprášit svoje SNES nevíte kde sehnat náhradní kabely?
    • ebay? aukro ?. fb(skupiny) ?... google/seznam/centurm ? bazar?blesi trh? ,antikvariat....jednou sem v nem nasel krabicovku doom 1 asi za 50 kc :)
  • Super, do tohohle jdu, za 60 dolarů to jde a originál nes jsem vždycky chtěl, akorát tam mohli udělat i slot na klasický cartridge a o pár dolarů to zdražit. Mám ale trochu výhrady k výběru her, mario je skvělá série, ale mohlli tam dát i jiné frančízy, třeba i multiplatformní, jako třeba bombermana atd.
  • retroPIE !
  • Škoda že se tam nedají vkládat hry takhle to pro mě nemá cenu *13*
    • jestli chceš něco na cartridge, tak zkus Retron 5, na téhle konzoli pustíš všechny cartridge jedno jestli Nintendo nebo Sega
  • Veskoslav
    30 her? Míň už to nešlo? Navíc u nás to bude stát tak 100 dollarů a jestli vůbec.
    • To nekupuj a nemusíš se stresovat :)
    • Fratus_Sinister
      Jistě že šlo, šlo 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, a 1. 100$ se ti zdá hodně? Mě ne. Retro neznamená levné, spíš naopak. Jestli to u nás bude Nintendo oficiálně prodávat, tak to koupím.
      • zdeeneek
        V jrc to měli původně jako předobjednávku za 3990,- (dost úlet), ale dnes už je tam cena 1890,- (což je OK).
  • NES bez Contry? Tak nis *1*
    • Contra tam je, ''SUPER C'' je 2. díl...
      • Ano je, ale nic by mě nechytlo tolik za srdce jako vidět ty dva vojáky a úvodní znělku, která mi zrovna hraje na ytb. Rozbalit to a spustit starou Contru jako první a snad se i rozbrečím :D
      • To je sice moc fajn, ale na druhej díl sere pes. Kultovní klasika je pouze a právě jedna Contra.
  • Mart9
    To je NX? *5*
    • Taky jsem si to říkal, ale pak jsem si vzpomněl že teď je novej trend Pokémon tak se asi chce nintendo vrátit do minulého tisíciletí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit