Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nj, tak tato konzole pujde opet mimo me, pockam si na konkurenci, vzdyt to bude zase akorat o machani rukou pred TV, akorat v lepsi grafice a to uz vlastne mame *3*
    • Však si na to mužeš koupit obyčejnej ovladač .
      To že se na wii prodávali nejvíc casual hry neznamená že neměla spoustu kvalitních jiných titulů než je wii sport a podobný.
  • posila
    Rikal jsem si, jestli podporu DVD/BR disku bude WiiU mit. Prave funkcionalita pro prehravani DVD (alespon skryta) a podpora GameCube disku byly veci, ktere umoznili hackerum prolomit ochranu Wii.
  • takže ono to nepřehraje filmy apod?tak to mají další minus...to nemyslí vážně ne?a říct že většina lidí ma DVD přehrávač tak to nepotřebují je blbost...tohle by prostě konzole která se stará o zábavu měla umět...snad i ps2 uměla DVD filmy ne?
  • Jenom jestli ten proprietární diskový formát nebude v důsledku dražší - vylisovat DVD stojí pakatel, takhle se budou muset připravovat nové matrice, mno nevím.
  • No tak osobne dam prednost vice zarizenim pod televizi nez jen jednomu, ktere toho umi hodne a to z jenoho prosteho duvodu. Az to jedno zarizeni odejde tak prijdu o vsechno v jednom. Takhle kdyz mi odejde DVD prehravac tak si porad jeste muzu hrat na konzoli a obracene kdyz mi odejde konzole tak si budu moct pustit Bluray nebo DVD film. Takze tomuto kroku od Nintenda fandim.
    • Kdo ti brani si koupit nejaky zalozni dvd prehravac k multifunkcni konzoli?
  • Já si myslel, že Wii U je konkurence spíš PSP ap. a ne PS 3 a Xbox 360., které ty DVD přehrajou. Ale příjde mi to jak srovnávat jabko s hruškou.
    • SA-reg
      Ondro, kámo... to co vidíš je pouze ovladač... samotná konzole je jiná krabička připojená k TV, co bude konkurentí PS3 a Xbox360.

      Jinak osobně DVD a BR kašlu, ale podpora GC by tam šikla, pak by to bla perfektní Nintendo konzole, neboť by podporovala hry na všechny jejich minulé konzole.
      • Problém je, že Wii ani GameCube nepodporuje hry z Nintenda 64, stejně jako novější DS a 3DS nepodporují hry z GB, což je velká škoda. Je pravdou, že některé se dají koupit digitálně, ale stále preferuji mít hru fyzicky.
        • Kamarád vlastnící WII na tom hraje pecky z N64 který kupuje online přes nákej channel.
          Myslim že mi ukazoval Zeldu a snad tam byl i Golden eye .
          • SA-reg
            Jo, Virtual Console. Jsou tam ty největší pecky, ale ne všechny.

            A samozřejmě cartridge do Wii taky nenarveš.
          • To je to, o čem mluvím, musíš to koupit online, je to drahé a nemáš fyzické médium, což mi vadí. Ale jinak máš pravdu, stejně jako jdou koupit hry ze starších konzol.
            • Ah promin já blb si nepřečtl z nákýho duvodu část o digitální distribuci.
      • Ok, dík za osvětlení, moc mě to nebere, tak jsem o tom nic nečetl a soudil z obrázků... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit