Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud 96 vysel minecraft, protoze presne tak to vypada. Quake je trochu jinde
  • Mě to taky přijde trapný a teď mě sežerte, že nemám stejnej názor jako vy
    • HAM, rošťáku *7*
  • maros.goc
    fakt brutálne ale brutálne video plné sebariónie (presne tak, tvorcovia si uťahujú sami zo seba tak kľud moralisti) ....len je škoda, že táto hra vyzerá graficky ako šit :)...
    • spis stylisticky
  • Jack1947
    Teda nenapadlo by mne že někdo bude makat na hře která bude přímo pocta klasikám 90tých let. Všechno co k tomu patří, i lékárničky (teda až na tu krev jako žíravina? vždyt to vypadá trochu směšně) Je pravda že ta zbran atp se mi zas tak moc nelíbí i když to evokuje pocit starší doby. Uvítal bych spíš něco ve stylu DOOM ale budiž. Pak že se Oldschool akce už nedělej nojo vlastně nedělají tohle je vyjímka. *4*
  • Roku 1996 vyšlo ABUSE
  • Nenapadá mě ani jeden důvod proč bych tohle chtěl hrát...Fakt nerozumím tomu co si od toho tvůrci slibují..
  • první dojem.. připomíná to minecraft, druhý dojem, po teleportu do akce doom
    • Spíš Quake, ne? Doom nebyl plně 3D.
      • Ale když se na to tak dívám, tak mi to ze všeho nejvíc připomíná první Half-Life, hraný v softwarovém módu *4*
  • jasně.....takže koukám vám stačí hodně málo, když tu ječíte něco o bezkonkurenčně nejlepší reklamě na hru. To může napsat jen puberťák, nebo zastydlej degen. Šokující? ano! Originální? ano! ale fakt bezkonkurenčně nejlepší? to si moc reklam neviděl, popřípadě tě dostane do varu ten nejednodušší způsob jak oslovit hráče, což je myslím škoda :)
    • del0
      Jaká to čest, že zavítal i pan odborník na reklamy s tím nejlepším vkusem, aby nás osvítil.
    • VaZqeZ_EU
      Právě naopak *7*
      Jenom "puberťák" může dojít k závěru, že jen jeho názor je "ten" správný...
      Víš třeba to, že jak například ty vidíš zelenou, tak žádný jiný člověk na světě nevidí tu zelenou naprosto stejně.
      A to jenom, jak náš mozek vnímá tak základní věc, jako barvu. Představ si komplexnější věci, a dojdeš k logickému závěru, že to, co jsi napsal je prostě kravina.
      • teď tvoje myšlenkový pochody teda vůbec nechápu. Jediný co chápu, že chceš nějak odpovědet a dát argument, že tvůj je správnej a můj zhovadilej. Klidně....nemám s tim problém. Ať je můj post klidně ten největší výblitek v historii internetu :) nicméně tvoje rádoby dospělácká odpověď absolutně nijak nepodepřela tvůj stavební pilíř o pravdě. Co je prosim tě na tý reklame tak cool co můj chorej, blbej " pubertální" mozek prostě neviděl? rád se nechám poučit....jen mě nějak popíchni, na co se mám zaměřit. Mě to prostě přijde jako ten nejlacinější způsob, jak se uvést do podvědomí diváka. Proto prostě nechápu to " nejlepší reklama EVER" a proto ti píšu, že ti stačí málo k pištění blahem
        • VaZqeZ_EU
          Jasně..
          Tak prvně neříkám, že můj je správnej a ten tvůj ne. Z počátku, ti můžou nějaké věci, připadat jako odpad. Ale časem (s věkem), narazíš na nějaké (ale opravdu jen na nějaké) věci, co se ti začnou (oproti dřívějšku) zamlouvat, a přehodnotíš svůj názor. Neříkám, že zrovna na tohle, ale časem, místo sračka, začneš říkat: nelíbí se mi to, nebo není to můj šálek kávy :)

          Představ si, dva vysokoškoláky se stejným znamenitým prospěchem, a jeden poslouchá Čajkovského, a ten druhý Maxim Turbulenc. Přitom jsou oba evidentně podobně inteligentní hmm?
        • už mi to došlo! Vážně jsem debil....já zapomněl jak má fungovat reklama pro ovečky, zákazníky. Takže sorry, z tohoto pohledu máš absolutní pravdu a již sem pochopil proč je tvůj názor logicky správný a můj pubertální......víš co, je mi 9 let, prostě mě to šokovalo, nejsem ještě dostatečně vyspělý na to abych mohl plavat po proudu s ostatníma:) a teď hajdy do kina na Americkýho snajpra, protože v novinách psali, že je to dobrý
          • Jack1947
            Jenže ten film byl dobrej, takže smolík. Toto opět nevyšlo.
  • VaZqeZ_EU
    Bezkonkurenčně nejlepší (i přes kontroverzi) reklama na hru, kterou jsem měl tu čest vidět.
    • VaZqeZ_EU
      Ještě teď se *15* jak se "hloupučká" matka, snaží zoufale z kusů mozku "tak nějak zhruba" uplácat svému dítěti hlavu (možná ještě lepší, než měl předtím)... *8* *15*
      • solomon.short
        vzpomnel jsem si na Bad Taste :D
        • VaZqeZ_EU
          Jojo, to je klasika! *1*
  • Reklama supr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit