Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak je to s endgamem? uz se zmenil equip system ? Diky za odpoved
    • a co je zle s equip systemom? *8*
    • Ne, nezmenil. Jelito bude jelito i s endgame vybavenim.
  • Veskoslav
    Super. Před měsíce jsem dojel po letech maximálku, tak aspoň něco nového pro mě:)
  • PravyMonty
    V téhle hře i obři používají gel!
    • Vrook
      Neasi *15* *15*
      Zajímalo by mě mimochodem, co tu na tom všechny tak popudilo. Buďto používaj taky gel a nebo jsou to obři.
    • ako vypada obor? videl si ho v reale? nie? tak drz hubu
    • Copak nemůže obr vypadat trendy a stylově? Druhisto! Proč pokaždé, když se řekne obr, představí si každý svalnatého dutohlava, který vypadá, jako by vylezl z jeskyně? I takový obr může mít zájem o svou vizáž, být v jádru citlivý a mít rád malá štěňátka a kytičky.
      • "I takový obr může mít zájem o svou vizáž, být v jádru citlivý a mít rád malá štěňátka a kytičky." Jako jo, ale tady to hnutí New Age už mi vážně leze krkem :)
      • PravyMonty
        Viděl jsi ten trailer, že ano? Myslím, že domorodý obr žijící v poušti, který vraždí není moc velká citlivka.
      • amen!
  • N0isy
    To to ještě někdo hraje? *7*
    • představ si, že ano. navíc ta nová epizoda livingu se jim moc povedla a všichni v komunitě si to pochvalují
      • Nepovídej.. nudnější sra*čku jsem už dlouho nehrál. Po dlouhé době se lognu podívat se na nový hypovaný living "story" dopadlo to přesně jak jsem očekával...

        Pidi mapka se stále se opakujícím grindem pár eventů a uměne prodloužená herní doba achievementy které nejde získat na první zahrání ale epizoda se musí celá opakovat. *15*
        Odměna po dohrání za 1,5h = žádná, tedy trash a pokud bych se nějaké odměny chtěl dožadovat tak si ten nový skin zbroje můžu koupit $€$€$ *15*
        Smutné kam to tahle na začátku slibná hra dotáhla.
        • Koupit za €? Stačí za goldy ale chápu že lamy nemají na jeden trapný skin *15*
          • Hehe kdybys nebyl taková lama tak si zjistíš kurz goldy/gemy a víš že se to nevyplatí. *15*
            ghostdog: Když se ti takový styl libí proč ne.. z mojí guildy hrající při headstartu už ovšem nezbyl nikdo. *1*
            • facepalm: V tom případě jsem rád že se takový plevel jako ty zdržuje na jednom místě. *1*
            • A to je dobre samozrejme. Mile rad hraju hry ktere jsou vyfiltrovane od lidskeho plevelu
          • a co teprve zjištění, že velkou většinu skinů si člověk mohl v gw2 koupit za goldy vždycky... jako třeba legendárky, který se dají taky koupit a znamená to snad, že si to může každej hned dovolit? ne
        • heh, jakobych si to snad vymýšlel. reagoval jsem na dotaz, zda se ještě gw2 hraje a já pouze konstatuji, že se má čile k světu a to, že to není od začátku něčí šálek čaje je už věc druhá.

          co by sis jako představoval za odměny? máš tu novou mapu se spousty míst k objevování, nový příběh s geniálním nápadem přidat do nich achievemnty, nový typ bosse, kde má konečně smysl použití CC atd. moc se mi líbí, jakým směrem se vývojáři ubírají. nová lokace je narvaná k prasknutí. lidi se nenuceně baví.
        • Jack1947
          You know, WoW always wins. *3*
    • To si piš.
      • To ty si to piš
    • Co je to za stupidni otazku.
    • jak vtipné a originální *9*
      • ten smajlík si odmyslete

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit