zavřít
...

Nová generace, část druhá: Jak vygenerovat náboženství

Vstupuji do městského centra a přede mnou se tyčí masivní budova katedrály Urrotheka, Bezútěšné tlamy pouště. Její architektura připomíná další kaple tohoto náboženství, na které jsem narazil ve zbytku země, ale v mnohem větším měřítku. Propracovaná zahrada tvořená rostlinami a stromy je rozložena v...
 • Nadeo (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Rád bych viděl alespoň úryvek toho algoritmu. Sám se snažím coby bakalářskou práci vytvořit procedurálně generovaný terén.
  10.1.2017

  reagovat

  • s (anonym)
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Ja uz neco podobneho naimplementoval: https://sim-religion.cz
   Bohuzel, zdojaky podlehaji copiryghtu :-D
   10.1.2017

   reagovat

 • Astaroth (anonym)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Co se tyce dominance narodu s tribalnimi charaktery typu jizveni obliceju, je to otazka na historiky nebo psychology historie ci kdo to zkouma. Myslim si, ze tyto ritualy maji hodne co delat s sepjetim s prirodou a bez opusteni teto vazby si narod technicky vyspelou civilisaci nevybuduje. I kdyz mnohem pozdeji se tyto veci muzou vratit jako subkultura (i dnes mame tetovani a jizveni), tezko to prezije onen proces osvicenstvi a racionalismu.
  A to uz nemluvim o tezi, ze vsechny vyspele narody si prosly obdobim monoteismu, jejichz bohove se uctivaji abstraktne a ne prirodnimi ritualy. Ale tezko rici.

  A u te sady promennych pro nabozenstvi, mate tam i nachylnost k vybuchum a teroru?
  9.1.2017

  reagovat

 • MickeyMutant tiscali.cz
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Teda to muselo dát příšernou práci, Václave. Přitom taková vysoce specializovaná tematika.
  8.1.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.71.187.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.