Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně spíš přijde smutné jedna mapa na DLC... v BF4 přišly 4 mapy..
    • Tohle je prostě jen jedna mapa navíc. Žádné DLC.
  • Paráda13.12 vyjde 6 map do CoD Mw 4 a o tyden2později BF1 super.
  • Pete.palis
    Ano, kouřový granát je opomínaný, protože každému tam jde o kill, než o taktiku *1*
    • Jack1947
      O to víc by mne to odrazovalo nejhorší je jak všichni kašlou ve většině hrách na tým a slepě se honí za co největším počtem zabití - ještě to poxchopím v něškterém modu z COD nebo CS tam je to prioritní ale ve hře která si hraje na válku už tolik ne o to hůř v jinejch hrách kde je to zcela zásadní a dost to potápí tým jako takový.
    • To je fakt zvláštní u ciste causal střílečky. Jestli chces taktiku a strategii, zkus PR, tam se hodnoti i tymove body a odbornost. Takze muzes byt nejlepsim hracem tymu a klidne nemit ani jeden kill (casato commander, nebo velitel druzstva, ti co brani vlajky v capture zone, medici atd...)
      • Asi tak. *4* Lidi si neumí vybrat hru a pak si stěžují.
      • KrPa
        KD by se melo zobrazovat jen u netymovych modu hry, coz je treba free for all nebo team deathmatch, zas tak slozite to neni
      • Jj udělej to ve svoji střílečce... kolik lidí si ji pak koupí. *4*
        A ve fotbale zruš góly, určitě ti fanoušci zůstanou.
        Vím, co je podstatou tvého příspěvku, ale jdeš na to hodně špatně. Třeba přidávat lepší odměny, zbraně a tak za asistovanou pomoc, ale ne rušit něco, na čem stojí střílečky od nepaměti.
        • Co je cílem střílečky? Já hraju Battlefield proto, aby zažil určitý momenty, abych si užil hru. Ne abych měl co největší e-penis (a to neříkám jako nějaká lama, ve většině her mám 1,3+ K/D). Je to prostě rušící element i pro lidi jako já. Lidi bez něj hrajou úplně jinak.
          • Cílem střílečky by měla být hlavně zábava. A soutěživost do ní patří ať chceš nebo ne. Ta je v člověku zakořeněná a nic s tím neuděláš. Proč se Bolt tak žene na stovce, aby měl co největší "sport-penis"?
            Proč si teda zase Battlefield koupil, když se ti nelíbí způsob hraní? *1* Stěžujete si, že je Battlefield zase Battlefieldem... jak nečekané.
          • Počkej počkej počkej, to jako když máš víc jako 1.3 tak nejsi lama? 1.3 je třeba pro mě podprůměr.
            • Já to řekl hlavně proto, že nechci, aby bylo cílem další diskuze "chceš to jenom proto, že nic neuhraješ", o což nejde. Obecně uznávaný průměr je 1.0 K/D, je jedno, jak to bereš ty osobně.
        • Zrovna BF odmenuje spolupraci a plneni prikazu docela stedre ale zda se mi ze to casto uplne nefunguje.
          • Jj není to špatné. Ale tak může se to ještě zvýraznit tím, že dostaneš odměny, které by si jen za zabíjení nedostal, nebo je dostaneš o dost rychleji. Dostaneš jiné zbraně a tak...
            K/D ti nikdo nezruší, protože by to byla pro ně sebevražda a nedivím se.
            • Jsou tam nektery medaile ktery to tak maji ale bohuzel ten system medaily je tam tak debilne udelanej ze to je asi jedno.
        • Ono záleží co je cílem hry. Pokud počet fragů, pak zrušení statistik nemá smysl.
          Pokud je to ovšem obsazení báze, záchrana rukojmích, útěk z vězení atp., pak statistiky o tom kdo kolik zabil nedávají smysl, samozřejmně pokud se netýkají navyšování úrovně postavy.

          Jinak toto funguje například v ARMA 3, kde když s partou jdeme na misi, tak nás zajímá jen splnění mise, kdyby to tak nebylo, tak mne a ještě jednoho "ostrostřelce" už by na žádnou misi nikdy nevzali. *1*
          • Cílem hry by měla být vyváženost. Tím, že necháš jen týmové statistiky a zrušíš osobní, tak výrazně zkrátíš motivaci tu hru hrát. Právě překonávání sama sebe tu hru hodně okořeňuje.
            Takhle vyhraješ 10x capture the flag a můžeš hru odinstalovat, protože už se nemáš kde zlepšovat (když to přeženu).
            Hra by měla hlavně splnit svůj účel a být zábavná. Já ve hrách spolupracuji a rád, ale někdy chci hrát taky podle sebe a ne být omezen jen na jednu věc.
            Squad teď hraje 769 lidí, tolik asi o oblíbenosti takového způsobu. *4*

            Jak sem řekl, nějaké lepší odměňování za asistenci by to vyřešilo mnohem lépe. Rušit K/D je blbost.
            • Mě se líbí jak to je udělané v Overwatch a to hlasování samotných hráčů na konci kola.
            • KrPa: *1* Akorát si zapomněl, že vy s tím máte problém, tak proč bych něco měnil. Já jsem s Battlefieldem spokojenej. Takže ti to můžu napsat stejně: Hrej si Armu nebo Squad, když chceš hrát echt týmově. *3*
            • Anonym: Ne že bych ti věřil. Ale já stejně napsal něco jinýho. Že by za to mohli být nové zbraně a další věci, které by už hráče motivovali.
            • KrPa
              kdyz ti vadi tymova spoluprace, mas hrat jine modifikace, treba free for all, nebo team deatmatch, ne CTG nebo assault...
            • Oprava chyby: čísílkem ve statistikách.
            • Já pracuju na vývoji AAA her a můžu ti říct, že v tý naší jsme zvedli odměny za asistence na úroveň odměny za kill. Nemělo to na výsledek vůbec, ale vůbec žádnej efekt. Lidi se pořád bezhlavě ženou za tím pomyslným fragem, čísílkem v asistencích.
      • Tak tohle můžu klidně podepsat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit