Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na jednom nejmenovaným webu jsem nedávno zahlídl P-video přesně s takovouhle midget "herečkou". *15*
  • PravyMonty
    Nejlepší trpaslice jsou v Lord of the Rings Online.

    Inu nejhezčí "trpaslice", kterou jsem tam kdy viděl byl trpaslík z kinshipu, který nosil ženské šaty.
  • Pohonil jsem, dobry.
  • Opravdu si nemůžu pomoct, ale proč, proboha, ruce všech postav ve wowku vypadaj jak rypadla bagru? *15* Umělecký styl wowka je vážně teda dílo... (myslím ingame)
    • TheGGG
      protože emerický vkus na fantasy má stejnou hodnotu jako materiál zpracovávaný ve sr*čkárně.
  • Jo wowko užil jsem si v této hře své, byly to dobré časy, které se už ale nikdy nevrátí, čest jeho památce :-)
  • to by asi bylo neco pro borata.. ma to silny a pevny ruce takze by to mohlo sekat drivy a tahat sudy :D:D
  • fap fap fapity fap
    • uz aby to vyslo www.warlordsofdraenor.cz *14*
  • N0isy
    Všichni na to nadávají, ale samy by to líp nezvládli. *15*
    • Tuhle debilitu jsem tu už dlouho nečetl. Bravo. Máš našlápnuto na nejhloupější příspěvek týdne. Předem gratuluji. *3*
    • Co to je za ptákovinu?! Proč bych to měl zvládat když můj obor není vývoj video her?
  • Aspon bude za co chytit.
  • Hanzales
    To budou sny zase... Doufám, že si přisním aspoň nějakou rychlou motorku, abych mohl ujet :)
    Edit: Dejte tam radši ten druhý obrázek (na úvodní stránku) o té příšeře si nechám zdát radějc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit