Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proc se to sakra jmenuje Prey kdyz to s tou znackou nema vubec ale vubec nic spolecnyho.
    Prey byla dost dobra hra se spoustou napadu a se zajimavym svetem, indiany, hlavni hrdina byl cool a zabijete vlastni pritelkyni :) Skoda toho sveta :(
    • Nová Prey nemá s původní hrou nic společného - preto sa volá Prey.
      Dishonored 3 budú automobilové preteky; Quake 5 bude plošinovka v štýle Super Maria a hrdinom nového Tomb Raidera bude bývalý mariňák pátrajúci po unesenej rodine. Prečo? Lebo tá dáva zmysel. Komu? Hráčom iste nie. Len vývojári veria, že hoci hra nemá nič spoločné so svojim názvom, tak bude ťažiť trochu z popularity toho názvu. No ak bol ten názov populárny, prečo nepokračuje? Lebo to ani nemá dávať zmysel.
  • Kozy
    Super, můj zájem stoupl o 100%.
    • Muj klesl nekam k bodu mrazu. Tak at ti to klapne.
  • Jsem jediný, komu tohle pojetí připomíná kopírku System Shock? Vesmírná stanice, hledání vlastní identity, ne pouze pifajda, ale důraz na vaše schopnosti... Možná ta Shodan přeci jenom chybí. *7*
    • Paul_cz
      Vzhledem k tomu, že tu hru Colantonio Zenimaxu pitchoval jako "spiritual successor to System Shock", tak asi fakt nejsi jediný.
  • tak pvôvodný trailer ma teda zaujal viac ..oooveľa...aj hudba super..toto mi nejak smrdí prúserom...aspoň pre mna -menej zaujímavé...
  • Dá se někde sehnat původní Prey v digitální distribuci??
    • oktavius66
      Třeba Kinguin ho momentálně nabízí.
    • Pokud máš původní krabicovku, tak jde zaregistrovat na Steamu.

      http://gaming.stackexchange.com/questions/415/can-i-register-a-retail-boxed-copy-of-a-game-with-steam
  • oktavius66
    Počkat, počkat, počkat... Vážně jsem se na to těšil, ale tyhle informace smetly mé naděje jako prach z police. Nebude to horor - fajn nevadí, ale to, že to nebude střílečka mi dělá už krapet starosti. Já nechci další Dishonored. Od toho tu je Dishonored. To automaticky znamená i volnost pohybu po vesmírné stanici, Stealth a další. Já chci Prey, čili chci mordovat emzáky brokovnicí! Já jenom doufám, že to neposerou. Teď píši čistě jenom můj názor: Asi jsem divný, ale Dishonored mě extrémně nebavil.
    • Spíš radši počítej že to poserou, ta šance je tam totiž odost větší. Pak tě to jen potěší..
    • Původní Dish. šel hrát i jako akční řezba a pokud se mrknete na nějaká gameplay videa, tak zjistíte, že to je stejné maso jako nový Doom.
    • díky bohu te to není další nudná fail střílečka ala doom...
  • Já bych to maníkům z Arkane docela i věřil. Je to studio, které má za sebou opravdu výborné pecky a ještě neudělali ani jednu špatnou hru. Tohle zatím vypadá slušně. Necháme se překvapit a budu jim fandit.
  • Aneb jak lhát, lhát, lhát.

    Je mi líto té hlavní zápletky, která poukazovala na velký vesmír, kdy budete lovcem odměn atd atd, která byla to, co jsme chtěli.

    Nemůžou rovnou říct, že PREY je něco jako half-life 3? Mají nastavenou laťku enormně vysoko a samotní vývojáři ví, že nato nemají, tak pouze mlží. Protože kdyby cokoliv vydali, tak to bude propadák, protože publikum čeká na hru století - akorát jim to zlomí vaz..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit