Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je docela známé, že v "pop"kultuře jsou drogy tak od šedesátých let zobrazovány kladně, násilí a blbost je zase specialita černošského rapu, který svou černou komunitu odsuzují k primitivnosti na další dekády. Spíš by si měli konzumenti ujasnit, zda jim nevadí ono násilí, které se za obchodem s drogama nachází. Viz Mexiko, Kolumbie, Venezuela a brutalita tamních kartelů. Zejména ty levičácký holywoodský a hudební pokrytecký tlamy.
  • Dokud v Čechách nestoupne úroveň znalosti angličtiny, nemá smysl psát výcucy anglických článků. Že to autor nepochopil je jasný z tý zmínky o lékárničkách. Drugs nerovná se automaticky drogy, drugstore není zásobárna fetu. P.S. Až budete pařit prince z Persie, vezte, že Prince od Persia je ten zlej.
    • ales.smutny
      Spíš by to chtělo přečíst si ten článek. Že předmětem diskuse jsou drogy a návykové látky (kam ostatně mohou spadat i léky), je zcela jasné.

      A záporák v původním Princovi je vezír Jaffar, hlavní hrdina je princ zachraňující sultánovu (vládcovu), dceru ;)
      • Sypu si popel na hlavu, za toho Jaffara a trochu i za ty léky. Ale stejně myslím, že by to chtělo v textu lépe odlišit, protože dnešní debata o drogách je silně spojená s nadužíváním a zneužíváním léků.
    • *prince of persia, tedy vládce persie. Hloupej autocorrect.
  • Kdo nikdy nesjel lajnu ať hodí kamenem.
  • Rejsek
    Milé děti, strýček Billy vám říká: "Nekupujte si drogy!.......Staňte se popovou hvězdou a lidé vám je budou dávat zadarmo.“ :-) (Láska nebeská)
    • https://www.youtube.com/watch?v=wkLxdcgYgoY :D jn
  • Drogy ve hrách v pozitivním světle - špatně.

    Války UK&US v reálném světě v mainstream médiích v pozitivním světle - v pořádku.

    BBC & spol...
    • Ale oni chrání demokracii !!. ty hloupej. V Afgánistánu maj mapříklad tolik opia, že ho chudáci amíci musí nacpat do těl mrtvejch vojáků a lifrovat to vodtamtud pryč !!
      • :D a pak tě máma probrala, že si zaspal do školy. slib mi, že nepůjdeš k volbám prosím tě!
        • tak si to tak neber. je jasný že to nacpou do palivovejch nádrží od letadel nebo to odletí přímo letadlem CIA . ..Zkus se zeptat nějakýho žoldáka,, pardon vojáka, který byl v Afg. co se stane, když se po nějakém atentátu apod. nenajdou těla koaličních vojáků : )
          • Bože hlavně ne žádné Cibulkovy záchvaty.

            Fun fact A: Taliban byl vždy proti výrobě drog.
            Fun fact B: Taliban se kompletně vzdal US pár měsíců po invazi. US to nepřijala, heh. Místo toho tam CIA začala platit lidem za udávání lidí napojených ne "teroristy". Průměrně intelignentímu člověkovi hned dojde, proč 90+% lidí na Guantanamu nemělo s terorismem nic společné. Takhle se holt vyrábí terorismus, když je dojde...
            • https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Falešné_dilema

              Běžný klam. Bohužel na spousti lidí to stačí.
            • Problém je, když si to pak lidé vysvětlí tak, že Putin je ten správný.
          • Bože. Tohle fakt ne.
  • 0011
    Asi jak hra od hry, třeba GTA 3 dělalo z drog největší svinstvo, stejně jako datadisk ke SWAT 4 kde to bylo až přehnaně komické, ty AK47 museli ty rusáky stát daleko víc než by byl potencionální zisk z těch pár kytek, ale když si v Life is Strange dala Chloe špeka při zatmění slunce dal jsem si s ní. Nejsem pro to aby hry vykreslovali drogy jako něco pozitivního ale zároveň by hry neměli lhát a překrucovat informace.
    Hry které obsahují užívání drog jsou stejně 18+ a dětem vůbec nepatří do rukou a dospělý člověk rozhoduje sám za sebe. Pokud nějaké dítě začne užívat drogy protože to vidělo v počítačové hře, je to především vina rodičů
    • "...dala Chloe špeka při zatmění slunce dal jsem si s ní."

      Ubohost no
      • Chlape, s tebou souhlasím. Těch plno lidí ''nesouhlasí'' jsou buď ''náctiletí'' nebo vyhulený mozky. Co dodat...
        • 0011
          Co dodat? Třeba argument, já mu ty mínusy nenaklikal, třeba se ty lidi soustředili i na jinou část mého argumentu než sdělení že si rekreačně zahulím. Jestli všechny rekreační huliče odepíšeš z diskuse s tím že jsou to buď teenageři nebo vyhulený mozky tak budiž, ale já zaprvé užívání drog neobhajuju a za druhé píšu o šíření falešných informací které je špatné ať už se jedná o drogy nebo jakékoliv jiné vážné téma. Nesdílím nadšení kolegy homelesse, dvacet mi bylo dávno mám divoký mládí za sebou, ale můžeme se buď bavit nebo se urážet, vy se očividně bavit nechcete a já nemám náladu vracet urážky, protože to nikam nevede, tak vám jenom popřeji pěkný zbytek večera
        • homeles8
          A co jste vy za lidi? Myslíte si, že když nekouříte trávu, tak jste slušní lidi? Ne, jste stejně špatný, jako ostatní. Jste horší než lidi co kouří trávu, protože pod vlivem marihuany jsme veselý, šťastní a máme se rádi. A vy jenom takvoým lidem nadáváte a berete je jako něco nižšího. Vy jste arogantní, zlý a špatný. *11*
          • Už nekuř. Prosím na kolenou.
  • Všetky zákazy len posilňujú organizovaný zločin.
    • A peněženky vylobovaných politiků... takže v pořádku. Jak se říká, když tam vlezeš, je to žumpa, ale ta rychle se promění ve výřivku.
  • Tak toto je jasna ucelovka*1*, protoze clanek zobrazuje drogy ve negativnim svetle *1*
  • Kompost
    inak povedane uplne zbytocna studia kedze ide o hry a nie realitu, ESRB hodnotenie existuje a rodicia by mali tak ci tak kontrolovat co ich ratolesti hraju...
  • Takže sex s prostitutkou mi nevyléčí zranění?
    • A není to jedno? Hlavně že tomu věří manželka ....
      • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit