Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedničku jsem dohrál, teď jedu dvojku. Naprostá paráda. Když jsem viděl videa z trojky, trochu jsem se lekl, jestli to nebude krok špatným směrem. Ale nevypadá to zle.
  • ten první track je fakt povedenej
  • Pro mě rozhodně krok zpátky. Proč cpou hru, která se vyjímala krásně díky svému oldschool pohledu ala 90léta s krásnou "malovanou" grafikou, do čirého 3D prostoru. Pro mě si ta hra absolutně kazí svůj rukopis. A celkově když jsem koukal na tento trailer, tak i grafická stránka není co byla ve dvojce, kde byla pro mě dokonalá.
  • Dag0
    zatim tomu 3D prostoru moc neverim. Ale stejne to hned koupim jen proto ze je to Trine :) a pokud vypraveni pribehu a tempo bude an stejny urovni jako predchozi, tak urcite nikdo litovat nebude ;)
  • No jsem zvedav jak se to bude hrat, Trine mam moc rad, vypadaji uplne uzasne a hratelnost je paradni, ten dalsi rozmer muze privodit spoustu prehlednuti a zmatku, snad to nebude na skodu
  • deathfish
    Až budu mít jednou přítelkyni, zahraju si všechny 3 díly právě s ní *15*
    • Já s tou svou dohrál Trine 1 i 2, začátky byly lehce stresující, ale časem se to naučila *1*
    • MickeyMutant
      Až budeš mít jednou přítelkyni, bude na střílečky, strategie nebo WoW.
  • MickeyMutant
    "Trine 3 přitom očividně (ne)vzpomíná na své kořeny a vypadá to, že pohyb z leva do prava bude pořád jádrem hry."

    "Zleva doprava"
    , Adame.

    "Nové video z IGN navíc jasně ukazuje, že jednou z největších předností hry."
  • JazzJackrabbit
    Mě to teda přijde naprosto super. Těšim se.
  • Menorri
    ALE PROČ?...Proč chce pořád někdo něco vylepšovat? Hra je podle mně naprosto dokonalá, tak proč neudělat další krásný pohádkový příběh? Už teď se bojím, že tyto 3D sekvence nebudou jen občas ve hře ale v podstatě nahradí 2D pohyb v naprosté většině hry...a opravdu nevím jak chtějí vyřešit ovládání. Mno...počkám a uvidím ale prozatím je to pro mně zklamání.
    • Starej Rayman byl taky supr dokud nebyl ve 3D. Mám jen obavu, že v T3 budu míjet secrety a collectables jen kvůli tomu, že budou schované za rohem, kam kamera nedohlédne.
  • Tak tohle vypadá naprosto unikátně, takový rozdíl jsem od dvojky ani ve snu nečekal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit