Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KingOfWorms
    Muze mi nekdo prosím vysvětlit, jak je možný že cca posledního půl roku se nejdřív "nasypou" prachy na Robertsuv ucet a až pak se vydá stretch goal? Např dnes je to "rekord", na ucte maj 68+ milionů a poslední stretchgoal byl na 65mil. Takže se tam nasypalo 3 miliony USD jen tak bez nějaký vize, co zato vubec bude? Pak tam roberts napise "66 pets, 67 alien plant, 68 towel" a lidi si řeknou supr, stálo to zato?
    • Jinak ty SG nabehly tak rychle ze chris nemel cas psat ke kazdymu zvlast a navic ted to nejak zmeni ty odmeny za SG. obcas nemaji pripraveny SG protoze to rychle nabehne tak je jen REDACTED :) jsem zvedav co bude ted... :) 69 mega je doma :)
    • Znovu a po stý krát, tie penie NEJDÚ na stretchgoaly, ale na vývoj hry. To sú len také drobné odmeny.
  • Koukám na games to je jiná cenzura. Zdá se, že některé hry jsou nedotknutelné a na jiné se plyvat může. Hmm zajímavé pane cenzore. Já, když napíšu že SC působí jako šedavý průměr, pokud jde o lore, dostanu ban, ale tisíckrát horší komenty u konzolových her potrestány nejsou. Havel se musí obracet v hrobě.
    PS: nezapomeňte smazat i tento příspěvek, aby náhodou proti SC někdo neřekl něco zlýho
    • del0
      Tak to je ovšem nehoráznost. Už zase bijou černochy. *15*
    • A seš si jistý, že dostaneš ban za to, že napíšeš o nějaké hře, že je to průměr? Možná se zamysli znovu a třeba přijdeš na to, proč ten ban vlastně dostáváš. A ne, kritika hry to vážně nebude. *3*
    • A už tady zase brečí.
    • Nechápu jak můžeš hodnotit hru, která vlastně ještě ani není hrou, ale pouhým vývojem. A tahle hra hype ani nepotřebuje, protože je to nejlépe placená hra herní komunitou. To se ještě žádné jiné hře nepovedlo. Jde tady spíše o očekávání a slib autorů. *3* A tvrdit o buildu Arena Commander 1.0, že je šedavý průměr, je vlastně super. Protože to se u vývoje her v počátcích běžně říci nedá.
      • Přecti si tu zpravu znovu, on nemluvi o Arena Commanderu.
        • Arena Commander je první hratelna epizoda ve Star Citizen
    • vypadni ty BUZNO ! *10* *16*
      • někdo še žlobí *14* *14*
  • da se litat v tyhle verzi v AC s freelancerem ?
    • walltar
      Ne
  • Ty radarové signatury jsou boží *14*

    Takovej space simulátor na trhu úplně chybí, vždy to byli buď totální nasa-simulace bez boje, nebo naopak sice solidní, ale pořád jen arkády, často dokonce bez kokpitu, ble... Doufám, že nesklame, páč Elite zustalo někde na pul cesty *13*
  • "Your universe is waiting..." - mhm sure... more like
    I am waiting for my universe. I have been waiting for my universe and at this time next year it is extremely likely I will STILL be waiting for my universe.....
    But heck, maybe its gonna be woth it in the end....
    • walltar
      Tak plánuje se vydání za cca 2 roky... takže nikdo nečeká, že bude za rok touto dobou hrát.
      • Veskoslav
        Ještě jeden dotaz pán Citizen. Jestli ses s tím setkal. Nejel jsem poslední patch. Všechno v pohodě. Ale při spuštění hry, se mi neukáží loga a následně mi monitor zalije černočerná tma. Na netu jsem hledal, ale nenašel. Setkal ses s tím, že se hra nespustí? Do reinstalu se mi moc nechce po tom celodenním stahování patchů:-D
        • walltar
          Zkus tohle:
          – Vymažte složku USER (naleznete ji ve složce CitizenClient tam kde máte SC nainstalován) a znovu SC spusťte.

          – V nastavení launcheru zmáčkněte „Reset to Default“ a restartujte launcher

          – Ujistěte se, že v nastavení launcheru máte jazyk nastaven na „English“

          Pokud nepomůže, tak potom tohle: https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/4125828/#Comment_4125828

          Se jim posledním updatem podařilo rozhodit launcher.
          • Veskoslav
            Pomohlo, děkuji. Problém spíše je to, že v hangáru nemám vůbec žádnou loď:-D
            • Veskoslav
              No jako kámoš mi teď na FB psal, že je v prdeli, že mu nějaká sv*ně ukradla loď za 250 dollarů:-D Jako mohli poslat aspoň mail, že se změnil hangár:-D
            • walltar
              Ona je největší stranda, že tam defaultně žádnou loď nemáš a nikdo ti to neřekne jak si to máš nastavit... Takže dost lidí zapne hangár a nemá lodě. *1*

              Taky mě to poprvé překvapilo.
            • Veskoslav
              To změnili? Aha. Děkuji
            • na strankach RSI si dej My hangar a lod si tam zaparkuj...
      • Ved ja viem ze nie, len sa tazko pozera na tak pekne lodicky s vedomim ze minimalne rok a pol nebudem schopny si v nich zalietat. (v nich zalietat myslim v nejakom +- zivom vesmire kde budem at nejaky ciel alebo ucel, nielen v nejakom module). Chapem ze to chce cas, len mi prislo vtipne to motto ze "moj vesmir na mna caka..." no to hej ale este chvilu bude musiet pockat.
        • Oni sú to reklamy na lode v rámci lore, niečo ako keď vidíš v telke reklamu na auto... Takže to motto vlastne nehovorí týpek hráčovi kupujúcemu hru, ale zákazníkovi kupujúcemu si Mustanga u RSI *3*
          • Hlavne to jsou imaginarni veci za realny cash. Naprosto skvely business model. *5*
            • No nevim, kdyz tak ctu jeho prispevky v ostatnich diskuzich, nejspis to nebudze to zadnej mentalni atlet *1*
            • walltar
              del0: Si na Internetu, tady si člověk nemůže být jistej ničím. *1*
            • del0
              zelo: Jejdasek si dělal srandu. Nikdo nemůže bejt tak blbej, aby tohle myslel vážně. *15*
            • Ehm, já si taky muzu pripojit PC k telce v obýváku, ty lamo *1* A cos tady ted napsal, jenom potvrzuje to o tech koulich, kdybys PC-ckarum nezavidel SC, nemnel bys potrebu tady hejtit hru, ktera se te vubec netyka *3*
            • Konzole je a vzdycky bude lepsi nez PC, protoze je cerna, jde dat do obyvaku k televizi a nemusis se u ni hrbit.
              Takze mi fakt koule nic netrha, mam tu spravnou platformu.
            • No skvelý teda je, umožňuje vznik absolútne unikátneho projektu, ktorý už teraz, dobré dva roky pred vydaním, trhá gule miestnym závistlivým konzolistom *5*
  • da se na games nastavit filtrovani novinek? ja ze bych si vypl star citizen ... asi nejvyhajpovanejsi ip, ktera me vubec nezajima. prijde mi, ze se clanky roji kazdy den *11*
    • pššš, cenzor, celá redakce, pleskoslav, dalai lama, mirek dušín a prý i sám chuck jesus christ na tudle hru přispěly, tak se teď nesmí napsat ani "ň", co by ji mohlo očernit. Radši běž trolovat na diskuze u konzolovek, tam je to Free Fire Zone
    • Rejsek
      Spise by se tu hodil filtr na blbe kecy *9* ......
      • Veskoslav
        Filtr je. Detroller jako doplněk do prohlížeče.
    • alien5
      Tak sem vubec nelez :) je tady vice prehypovanych her... lol
  • kolik lodi muze proti sobe bojovat naraz
    • walltar
      Teď zrovna 4v4.
      • a kolik se ocekava v final verzi

        dost dobre nechapu jak 8 lidi muze navodit velkej zivouci vesmir
        • walltar
          Něco mezi 50 - 100 loďma. Chtěli by 100, ale nejsou si jistí, jestli se jim to podaří vtěsnat do limitu přenosu dat. A vzhledem k tomu, že na jedné lodi může být víc lidí, tak počet hráčů se bude měnit podle toho jaké se potkají lodě.

          Imho to už na navodění pocitu velkého, živoucího vesmíru stačí. Ve volném prostoru se normálně tolik lodí potká málokdy a kolem stanic si myslím bude provoz, který budou obstarávat NPC.
  • Měl bych otázku na majitele Star Citizenu a Elite Dangerous.
    Zkouším hrát právě Elite a ovládání mi přijde příšerný. Vůbec mi nejde loď pořádně ovládat a to nejsem zrovna nemehlo na podobné hry. Zkoušel jsem Joystick i myš a klávesnici a oboje není dobré. Neustále musím měnit rychlost až na nulu i do mínusu abych vůbec dostal nepřítele před sebe.
    Jak je to s tím Star Citizenem? Je to ovládání lepší? Je možnost si to vyzkoušet jako demo před nákupem?
    • Nastaveni v Elite je potreba si nastavit, napriklad se doporucuje predelat rollovani a prehodit to na strafe. Viz tento odkaz:http://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/27di71/help_with_keyboardmouse_controls/
      vyrazne to zlepsi ovladatelnost, pak uz je to asi i o osobnich preferencich, napriklad jsem si zrusil i relativni vzdalenost na jedne ose, at jsou oboje osy na tom stejne (docela me to matlo).

      Co se tyce SC, tak tam kdyz jsem to poprve zapnul tak me to prislo dost nemotorne a rekl jsem si, ze pockam az to vydaji vcetne singlu. A vzhledem k Elite to tak asi bude, Elite me bavi a uzivam si ho, je to tak jak si pamatuju ze ZX spectra, tu hru jsem si uzival tenkrat a nyni je to stejne.
    • No, ovládání SC má ještě své mušky, ale neustálá změna rychlosti je alfa-omegou. Match speed je spíš pro to, aby se i novic dokázal pověsit za nepřítele. Osobně doporučuji H.O.T.A.S. hardware. Já si pákou rychlost měním manuálně pořád. Jako na plynu v autě. Po ruce mám tlačítko na brzdný manévr i afterburn. Tak jsem schopen pronásledovat i loď, kterou nemám aktivně locknutou. SC po vás chce docela dost, abyste se nestali lacinou kořistí. Prostě to není arkáda.
    • walltar
      No vzhledem k tomu, že SC je v prealpha fázi, tak bych zatím vůbec moc nehrál. Celkově ovládání jako takové není dodělané. A věci jako binding kláves stojí zanic. Ale od první verze je obrovské zlepšení. To člověk kmital nad nepřítelem zleva doprava a nahoru a dolů, protože manuálně vyrovnat prodlevu trysek v boji bylo příšerně těžký.

      Už se to s přidáním ESP zlepšilo, ale pořád to má daleko k dokonalosti. Osobně s hraním čekám na mnohem pozdější dobu.
      • Veskoslav
        Dotaz pán Citizen. Jak změnit Auroru na Mustang? Někde jsem se dočetl, že to jde vyměnit, ale jsem asi slepý nebo hlupý, ale nemůžu to najít:)
        • alien5
          No zrejme to pujde precvaknout na webu ale asi to jrste neni aktivni.Ale jde prodat autoru exchange ti store a koupit toho mustanga nebo cokoliv jineho v te cene nebo mensi nebo si doplatit.Jdi na balicek ve muj hangar a dej exchange for store credit.Prodas auroru a koupis mustanga.Ale nedelal bych to pockej si na ingame menu kterou si videlas na lode zbrane atd..
          jo tak Walter me predbehl a vycmuchal dik
        • walltar
          Pokud máš základní Auroru MR tak tohle... Ale je to krutě drahý. Zase lidi obírají o peníze. *1* *1*

          https://robertsspaceindustries.com/pledge/Cross-Chassis-Upgrades/Aurora-MR-To-Mustang-Alpha-Upgrade

          Potom kdyby se ti Mustang nelíbil, tak to jde změnit i zpátky...

          https://robertsspaceindustries.com/pledge/Cross-Chassis-Upgrades/Mustang-Alpha-To-Aurora-MR-Upgrade
          • Veskoslav
            Děkuji:) Raději uložím:-D
    • alien5
      No elite je spise arkada hraji na x-55 vse ok je to jednodussi a intuitivni pro me ok.SC je vice hardcore simulator s velkou konfigurovatelnilosti letu : pretizeni vypinani gPretizeni pohyb do vsech stran.Doporucuji skouknout videa na youtube.Zadarmo vyzkouset to slo v zari asi 5 dni kdyz byly PAX vystava.Jinak zaklad 45 dollaru obcas je na prodej balicek za 20 dollaru.
      Pro me osobne SC je super simulator na ovladani, slozitejsi ale kazdy si musi osahat a vyzkouset jak hrat a cim.
  • Nerdi peněženky na zámek!!!
    • volavka=profláklý účet od ggg

      dopněno: to že si naklikáš tak pravdu nezměníš.
      • Veskoslav Detected...
  • langustyn
    vyměnit či nevyměnit Auroru za Mustanga? to je oč tu běží... *7*
    • Počkaj si na free víkend u Mustanga a potom sa rozhodneš *3*
      • langustyn
        ted na to koukam a je tam i z mustanga na auroru, tk zkusim mustanga a dyztak to vratim :)
    • walltar
      Úplně jedno... stejně za dva tři dny hraní budeš mít jinou loď a na auroru/mustanga už se ani nepodíváš. :-D
      • Jseš si tím tak jistej? Mě právě přijde, že naopak se RSI snaží vybalancovat lodě tak, aby tvoje první vydělané prachy nevedly ke koupi jiné lodě, ale k vylepšování té současné. Chápu to tak, že s jinou lodí půjde o jiný zážitek z hraní. Ne nutně o lepší "kill rate" :)
        • Mne to pripada ze RSI sa snazi lode nastavit tak aby ten velky kotol co ma Roberts v pase narastal kazdou minutou.
          • říká se tomu závist *3*
        • walltar
          Základní lodě jsou univerzálky (i ty víc specializované) a člověk, si za pár dnů vyhlédne něco co bude chtít dělat a tak si pořídí nějakou specializovanější loď pro to co chce dělat.

          Proč vylepšovat něco co ti za nějakou dobu nebude k ničemu?

          Chceš bojovat? Tak budeš spíš šetřit na Gladia, jako obchodník na Freelancera (pokud nebude nějaká nová menší nákladní loď). Jako průzkumník na 315p.

          Možná člověk tyhle startery použije časem jako průzkumníky, nebo když bude chtít dělat něco na co nemá specializovanou loď, ale prostě jejich dlouhodobější využití nevidím. Prostě jsem zatím nenašel něco k čemu by byla třeba aurora lepší, než jiná loď. Mustang je trochu specializovanější... ale zase jeho bojová varianta je celkem drahá, takže už bych ji neřadil až tak k startovním lodím.

          Ale samozřejmě toť můj názor na věc. CIG tvrdí, že budou mít i základní lodě svoje místo, ale zatím prostě takové místo nevidím.
    • Why not both?
    • aurora uveze vic,nechal bych si ji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit