Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Recenze na Dark Souls jsou luxusní: EG-9/10, GameSpot-9/10, VideoGamer-10/10, CVG-10/10, Edge-9/10 *3*
  • Potrebuji tu hru, tesim se na ni. DaS a DeS mam nahrano stovky hodin a hraju furt dokola. Doufam, ze nezklames.
    Tusite, kde jiz maji skladem na xbox abych mohl v patek zkoumat temna zakouti, ucit se zabijet, nechat se zabijet, levelovat, upgradovat? Potrebuji objednat tak aby v patek dorazila na adresu.
    • Stovky hodin a jak jinak se to u Tebe projevuje?
      • Projevuje se to perfektně Lojzíku. Pořád mi to má co nabídnout a pořád mě to baví.
    • Miserius
      Temer kazdej obchod hry uz ma nebo zitra dostane na sklad. Odesilaj den predem at to dorazi v den vydani, ale klidne zavolej na obchod kterej chces vyuzit a over si to...
      • To me nenapadlo. Diky
  • Prepare your anus ;-)
    • I'm about to hammer your ass little boy
      • Halt, hammerzeit
        • Black_Hand
          no jo, Pikachu a Snorlax se hadaji.
  • Rhulad
    @veskoslave Dyť jsi to přece před lety dohrál na xboxu a tvrdil jsi mi, jaká je to blbost.Tak kde je teda pravda?
    • Veskoslav
      Chápu, že je pro Tebe těžko pochopitelné, že jsem mohl změnit názor. A ano DS mám dohrané 2krát. Jednou na Xboxu, když to vyšlo, podruhé na pc. Hra mě chytla až při druhém hraní. Ale chápu, za každou cenu mě musíš řešit, kdybych tady nebyl, tak věřím, že bys napsal něco ve smyslu, proč tu není Veskoslav a jeho nadávání na DS? *7* Stojí ti to za to? Máš unban a zase řešíš blbosti a nemůžeš něco zkousnout....
      • Rhulad
        Nemám rád lži a ty tvoje komenty okolo Dark Souls mně nikdy neprišly zrovna věrohodné, ale budiž, změnil jsi názor, pokusím se tomu věřit.
    • Ono se to nějak vylučuje? Spoustu her sem při prvním dohráním považoval za debilovinu. Třeba HL2 a po letech to považuji za jednu z nejlepších FPS. A to by nebyl Rhulad, aby nezačal trolit ihned po odbanování, co? Kolikrát ty jsi už byl odhalen ze lži, to by člověk ani nespočítal.
      • tak to asi protože jsi ovlivintelnej pokrytec jenom
        • A můžeš mi říct důvod? To jako že nemám mít nárok na změnu názoru? To jako když se mi jednou hra líbí, tak po letech se mi už nemusí líbit a opačně? Kolik ti je? 10? *7*
          • je mi už 11 blbínku -.-
    • tak to je jako v bioshock infinite určitě..v jednom světě to dohrál před lety, v druhym to dohrál teď, ale nejlepší je třetí svět, protože v něm už neexistuje
  • Veskoslav
    Po roce jsem dojel DS. No odpočinu si a po roce pořídím 2. díl až po ohlasech, jak to běží na pc.
    • asi budeš docela noob když ti dohrání jedne hry trvalo rok. i když uznavam hra je docela težka
      • Ne kazdy hraje hru nepretrzite dokud ji nedohraje.. jsou taci, kteri nemaji cas a nebo hraji zaroven vice her, podle nalady.. *7*
  • deridon
    http://www.allgamesbeta.com/2014/03/dark-souls-ii-reviews-round-up.html
  • Tak po te co jsem hral vyborny Demons Souls a Dark Souls me to uz nejak zvlast nelaka. Jsem zvedavy na recenzi, zda to prinasi neco noveho osvezujiciho nebo zda to je to same v blede modrem. Na multiplayer si nepotrpim, davam prednost solo postupu.
  • Hra roku a všímáte si? Žádný Veskoslave u článků u DS.Ta hra je výjimečná
    • Ty se z toho Veskoslava zblázníš Rhulade. Je poněkud hezké, kde je CR7, tak vykvete i Rhulad a jakmile má Rhulad ban, tak se CR7 stáhne do pekla za ním.
      • Neřeště prosimvás takovéto pitomosti a raději si kupte Dark Souls II, nebo vás bohyně Velka za vaše hříchy potrestá.
    • hra roku jo? *1* pěknej vtip... *8*
      • Blázne je vidět že jsi tu hru nikdy nehrál... Strávil jsem nad jedničkou tolik času že krom 2 už nemá žadná hra nárok to překonat...
        • No prave, stravil jsem s tim tolik casu a nabazil se toho tolik, ze pokud je to to same, tak uz jsem predem presycen :-).
        • ak to beres takto tak potom wow je hra roku kazdy rok uz 10 rokov.
          • nebo takový Tetris, nad tím jsem strávil v mládí času, že to musí být nejlepší hra všech dob ;)
  • michelangelocz
    Nevite nekdo cirou nahodou, jak to bude s dorucenim predobjednany verze z britskyho Amazonu? Ve stavu objednavky je totiz porad 17. brezen, coz znamena az PONDELI! Tak nejak jsem doufal, ze bych balik mohl otevirat uz v patek.
    • Miserius
      Cos cekal? Britsky Amazon, můžes byt rad ze to vubec bude tak "rychle"... Já si počkal abych měl možnost si vybrat prodejce a mam to pod litr i s poštovnym a dorazí to čtvrtek či pátek *14*
      • michelangelocz
        Ucesana, neucesana, oblecena, neoblecena, odpoved, neodpoved... Rikas mi tady, ze urcite nehrozi aby to doslo driv nez 17.?

        Jinak ja si spolecne s predobjednavkou DARK SOULS II koupil i DIRECTORS CUT DEUS EX HUMAN REVOLUTION a to mi poslali driv a bez postovnyho, takze zas tak spatny "COS CEKAL?" zkusenosti s nima nemam ;)
        • Miserius
          Tim jsem chtěl říct že pokud budeš mít štěstí tak to dorazí toho 17., jinak to bude později (u mě jednou o týden)... Rozhodně se nevyplatí hry který chceš hrát co nejdříve kupovat přes Amazon... Jestli tě to zajímá, napiš mi na tiscali mail (Miserius@tiscali.cz) a já ti napíšu jak to dělám já, nechci to psát zbytečně sem
          • Loneck
            No tak to by me zajimalo, kde si sehnal DSII pod litr a budes ho mit ve ctvrtek nebo v patek.
            • Miserius
              Napiš mi na mail ať nemusíš psát svuj sem
          • michelangelocz
            Nemam problem naskocit pozdeji. Stejne mam hrozny prace, ktery by chut po umirani zrovna neprospela ☺
  • ja prišel na to že mam radši sandbox hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit