Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • říkejte si co chcete vypadá to dobře a zábavně, to tuším nebude na pc co? nevadí koupím konzoli a klidne i kvuli tehle hre *3* Ghost recon je klasika a advanced warfighter na pc se vubec nevydaril
    • deridon
      na pc, že se nevydařil? řekl bych, že se vydařil celkem dobře.. to spíš Future Soldier, bude typická konzolovka, už to není ani FPS ale TPS.. přirovnal bych to asi k takové změně, kterou si prošel Splinter Cell...
      • Ghost Recon již hodně let není primárně FPS. Již od druhého dílu (GR2, nikoli GRAW2) se pojetí změnilo, jednoznačně k lepšímu.
        A Splinter Cell si prošel změnou, skvělá stealth akce nahradila skvělou stealth akci, takže proč ne.
        • deridon
          Ghost Recon 2 vyšel jen na konzole, takže ani nevim jak vypadal (par obrazku, myslel jsem, že to byla stále FPS?).. jednička je už taková klasika a GRAW 1 i 2 byli na PC dobré.. a Splinter je věc vkusu.. já jsem v pubertě vyrustal na jedničce, Pandora Tommorow a obzvlášt Chaos Theory považuju za nejlepší díl + jiné stealth akce, které jsem hrál.. což byla doopravdová stealth akce, Double Agent se ještě držel těch prvku a Conviction je sice stealth, ale strašně zjednodušený, to byl spíš Sam "Bourne" Fisher.. ty bys to měl trochu chápat, že se mi ta změna moc nezamlouvá, stejně jako tobě změna u Max Payna.. :)
    • Bude I na PC
  • Mate neco, co neni online?!
    • myslis, neco co muzes ukrast?
    • deridon
      inline brusle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit