Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *Brečím* stejně jako 90% komentářů. U Sims série je to samé, DLCčka jsou 3x dražší a lidi si to stejně kupují. Jde vidět zaostalost východních zemí co se týče kupování něčeho. Raději byste to ukradli, že?

    15€ je malinká cena za to, co DLCčka obsahují. Komu se to nelíbí, nemusí to kupovat, hrát a tudíž ani komentovat
    • Bohužel malinká není, vzhledem co (ho*no) některá DLC obsahují, jako v tomto případě u CoD.
      Pár hodin práce s předěláním pár starých map. A 15 éček? To radši tyto penízem dám nějakému Indie vývojáři.
  • není vám to blbý pořád dokola znovu a znovu psát jednu větu na 100000000 způsobů?

    *ahoj jsem ovce ze stáda a přidal bych se, COD je strašná p*covina, HA HA HA jsem to ale trefil co?

    D.E.M.E.N.C.E
  • polovina predobjednavek BF3 je od COD fanatiku. smerovanie BF na COD hracov celkom kvalitne pochovava tuto inak vybornu seriu...
  • Sice je Black Ops poměrná pí*ovina ale ty zombie mody jsou docela dobrý. Myslím si že by treyarch se mohl pustit do nějaké zombie hry. *1* *1*
  • tieto kratkozrake prispevky su fakt na smiech si myslite ze cely prijem activision je z cz/sk alebo co?:D oni na vas kaslu ze sa vam do zda vela alebo prehnane kedze na zapade je 15€ pomaly salka kavy cize tam im je to ukradnute ze daju par supov za mapu takze tie dlc sa budu produkovat a predavat stale aj ked sa tuna na hlavu postavite...
    • Nemáš pravdu, pokud se nová hra (jako CoD) na Steamu prodává za nějakých 50-55 éček, tak 15 éček za 5 nových map? To je drahé.
    • Jdi na zahraniční servery a zeptej se lidí, jestli to vidí jako ty. Všude nadávají na předražena "Acti DLC", ale nějaká velká skupina to bohužel pořád taky kupuje :/
  • B.o.b
    Jak někdo může srovnávat Black Ops a MW ?
    • Je to obojí Call of Duty, sice každý dělá jiný studio, ale i tak.
      Arcania se taky srovnává s jinýma Gothicama.
  • Ta koncentrace fanatických BF3 fanoušků na tiscali už opravdu překročila snesitelnou míru. A to považuji CoD za značku komerce a rychlokvašky.

    inb4 2deep4u a 20x mínus
    • Nejvtipnější je že tyhle věci melou dokola buď lidi co cod ráli 10 minut, nebo vůbec. A v neposlední řadě každé takové děcko se schovává za BF3 který ještě ani nevyšel :D Mě je úplně jedno co budu hrát, hlavně ať se u toho bavím. Kéž by i BF3 byl super hrou, ale než ze sebe začnu dělat totalni gumu počkám si a pak hodnotím.
    • No, EA zřejmě využívá, že značná část komunity nesnáší COD. MYslim si ale, že nakonec z toho jejich BF3 budeme nemile překvapeni. Ostatně, ohlasi z alpha verze nejsou zas tak senzační, jak nám EA tvrdí...
      • --- alfa verze --- odpověd, přoč nejsou tak úžasné ohlasy ;)
        • Alpha se uz od final moc lisit nebude.Pouze budou vychytane bugy a nedodelky,ale rozhodne necekej,ze se bude samotna hra a jeji koncept nejak menit.
          A myslim si,ze normalni clovek nebude nadavat na hru ve stadiu aplha z duvodu bugu,takze ty neslavne ohlasy asi budou z trosku jinych duvodu.
          • Byla to jenom jedna mapa, zatím jsme ze hry skoro nic neviděli (nejpodstatnější věci jako technika, conquest). Navíc jak se tu píše, je to alpha verze. Co já vím, tak negativní ohlasy byly jenom na některé prvky, které u bf2 byly a teď tam nejsou, ale které se tam podle mě dostanou, protože je vetšina bf komunity chce, jako například commo rose, battle recorder a tak. Většina BF2 fandů, se musí smířit s tím, že BF3 nikdy nebude jako BF2, jako jsem musel i já. Proto se dají ve hře najít podobnosti od BC a některé věci zapáchající Call of duty. Chtějí jednoduše uspokojit jak stávající fanoušky, tak přetáhnout i nové z Cod serie, čímž se ani samotný EA netají.Osobně se myslím, že tyhle dvě hry se nedají absolutně srovnávat. Nové COD bych si nezahrál ani kdybych ho dostal zadarmo, raději bych ho prodal dál.
          • No tohle většinou platí u bety.
          • Kamo to čo si napisal, nedava vôbec zmysel. Prečitaj si to po sebe.
            Samozrejme prispevok nad tebou ma absolutnu pravdu.

            Taktiež si prečitaj niekde na nete čo to je ALPHA verzia. To čo si napisal, ty, že sa hra samotna meniť nebude vieme aj bez teba. Pochybujem, že z toho spravia puzzle game po alphe. Je to fps a koncept ma ako poriadny battlefield. Dokonca v ALPHE nie je ani poriadna mapa aby sa hrači vyblaznili.
    • źe jsou tiscali games od EA podplacené lehké ženy je známý fakt už tři roky, takže ode mě más mínus a snaž se líp
    • drasta
      Souhlas
  • Ok, série CoD mi nevadí, i Black Ops jsem si užil, ale teď už je respekt ten tam.
  • Kdo by taky pořád hrál jen zombíky, že? *3*
  • V BF3 by mohli byt taky zombici xD
    • Kotici by tam mohli byt a další podobné postavičky herní scény. *2*
    • skaven123
      ja by som tam radsej mal pandy *1*
      • Ja tchyne *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit