Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nutno podotknout to, že nepíšete pravdivě. Hra je stále bez slevy. Ve slevě jsou jen DLC. Příště prosím řádně přečíst případně přeložit, než začnete mystifikovat hráče, kteří Payday ještě nemají. Díky *10*
  • Jen je škoda škodoucí, že policajti se tam nepohybujou jako na tom traileru, ale to by bylo asi docela náročný pak naprogramovat AI. Jinak by bylo spíš dobrý dodat nějakou možnost plánovací fáze nad mapou pro tichý vybrání banky. Navíc se bojím, že při vyšší Ai by tak 70% part bylo těžce v prdeli kvůli vysokému procentu mamlasů co to hraje. Zatím co jsem zkoušel, tak třeba big oil nebo frame , který potřebují nejlepší koordinaci jsem společně s partou zvládli asi jen z 15%, a to mám ještě pocit, že jsem měl na party štěstí.
    • ale bohuzel ty party mely smulu na tebe *5*
      • I tak se to dá říci. *1*
  • TheGGG
    Ten juggernaut ghost na tom obrázku se poved.
  • Miserius
    Payday hrajem s partou na PS3 a tam ještě nevyšlo ani první dlc a myslim si že ani nevyjde... Xbox hráči snad jeste porad cekaji na ten hlavni patch, do te doby je ta hra vpodstate nehratelna tak jak se má hrát... Je jasný že pro tuhle hru je hlavní platforma pc, ale nemuseli by na to kadit až tak velkolepě...
    • Ježíš prý taky používá místo latrýny playstation...
    • Jack1947
      To mas jako treba (nechci vyvolavat BF flame ale kdyz uz no) na konzolivh v richtiku a na pc by se psali slohy o tom jake to je zmrvene... no tak nekde holt pc potrebuje mit pridano. Navic kdyz si vezmes je opravdu tak spatne nemit DLC - kdyz vlastne hra jede celkem dobre.

      ( opet by se dalo dlouze polemizovat o funkcnosti spousty her, hlavne na pc).
      • na konzolach teda BF v richtiku ROZHODNE neni!

        vlastnis vobec BF na nejakej konzole?
  • Kdyby raději přidali AI, nebo to rovnou svěřili dalším živým hráčům...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit