Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simulátor práce kdyby radši udělali pořádnej simulátor letadel místo Lame Combat 17
  • Phillios191
    Simulátor práce :D :D :D to hraje Bill Gates ne? :D
    • Ne, ale hodně to hrajou u Valve...
  • Sr_Lobo
    Job simulator - zalozeno na video zaznamech porizenych z kanclu Games.cz *15*
    • Coffin.Corner
      Včetně speciální klávesnice určené pro recenze a hodnocení her o dvou klávesách 0 a 1 *3*
  • Snad bude ten nový Ace Combat dobrý....ale trochu se bojím, že už série nikdy nedosáhne kvalit AC 5 https://www.youtube.com/watch?v=iWRdMX1VaZA
  • no neviem, same nevkusne ptakoviny. teda az na ptakovinu s ptakom, jedine co zaujalo...
  • job simulator
    priznam se, mam v práci vlastní kancl 5x4 metry a chodím tam jen formalne, protože mam bohate rodiče. Ale rad bych si zkusil jake to je pracovat. *3*
    • PROSÍMTĚ TY NEPRACUJ!

      Tata nebo mama zjistí, že to umíš a si jasný. Takže raději na to prď. My tě tady chceme takového jaký si. Díky tobě si každý tady může říci "ještě na to nejsem tak špatně".
  • drasta
    Za me teda porad vede Job Simulator.
    • No vzhledem k tomu, že jsem úředník tak hrát si ve svým volným čase na to, že jsem v práci mi příjde fakt zvrácený, tak zvrácený, že by se i nebožtík Pasoliny měl co učit
    • Drak_1
      Hej prídeš z roboty dáš si kávičku a večeru a zapneš si simulator práce :)
      • drasta
        Ja si davam po ranu jedine caj... i kdyz ted mame nejakou novou kantynu a prej je tam kafe moc dobry tak to mozna zkusim.
      • To ještě není taková trága, pokud si dá alespoň opravdové (ne virtuální) kafe...
  • Zombie taxi vypadá nevalně, ledaže by obsahovala hlubší satiru, kterou jsem nevypozoroval...
    Rez ve VR? Motion sickness v2.0!
    A Classroom Aquatic je můj favorit, jednoznačně, už námětem...
  • VaZqeZ_EU
    Eagle Flight dojalo a World War Toons pobavilo. Oba tituly opravdu "pro mě" povedené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit