Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    S tou grafikou v Lost Planet 3 si doufal dělaj p*del...šílený *12*
  • Malleth
    Docela se obavám o Lost Planet 3, vzhledem k tomu co to studio v minulosti vyprodukovalo.

    Jinak na Dragons Dogma sem se těšil od začátku. Vypadá to skvěle až na to GUI.
    Hlavně doufám že půjdou vypnout ty otravný titulky k hláškám parťáků.
    Strašně lezou do obrazu a stejně si je málokdo během boje bude číst.
  • Anal.S
    Ten chlapák co je na screenu v článku (počítám že asi z Lost Planet 3) mě připadá jak jeden z nejlepších charakter designů co jsem viděl :D.
    Fakt sympaťák v krásným space-armouru no a ty kvéry co drží v rukách laskají mé sítnice.
    • To su neni kvery, ale ovladanie mecha, teda VS. Ak si to ale myslel ironicky tak pardon :)
  • BoB.2
    Ten kouzelník vDragon’s Dogma je dobrej flegmoš nejdřiv si hraje s krysou a pak se tam prochazí uprostřed boje jak na promenádě. *15*
  • Hmm zda se,ze v Lost Planet 3 dost zmenili vizualni styl oproti predchozim dilum. Uvidime co hratelnost.
    • prudislav
      co jsem čet tak by to měl bejt prequel s rpg prvky, atmosfera podobná dead space a tak trochu openworld :-)
    • Veskoslav
      Tak snad to bude skok vpřed, nikoliv vzad. Ať už ve stylizaci, či v hratelnosti. Byla by to škoda.
  • Ringwraith
    Hmm, tak Dragon's Dogma vypadá pořád skvěle a už se na tom asi moc nezmění.
    • Jeste by to chtelo PC verzi :-(.
      Vypada to fakt povedene.
  • Veskoslav
    Letos se chystám nejspíš osobně na E3, splnit si dávný "sen":) Tak snad tam bude dost pecek, abych se měl na co těšit.


    P.S: Nové DLC pro Mass Effect 3 je už ke stáhnutí. Přepracované mapy jsou více než nadprůměrné. Jedna stvořená pro Infiltátora, ta druhá spíše na zákopový boj.
    • Ringwraith
      Dík za info.
      • Veskoslav
        Není za co:)Já jsem si toho všimnul náhodou, protože jsem si kupoval DLC From Ashes a najednou tam vyskočil tento "datadisk":)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit