Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Toto je dobrý masakr *15*
  • Tolik koncentrovane hlouposti, nizkosti a primitivnosti, to se jen tak nevidi. Takova mira vulgarity a agresivity, dokonce i vuci holce, se mi jevi uz jako patologicka. Nejspis je to projev davove psychozy, ktera strhava i jedince typu Mantor, kteri si jindy udrzuji alespon trosku nejakou uroven. Cele to nabada k zamysleni, proc to vsechno.

    Diskuse se odehrala pod clankem o nextgen konzolich a o nadeji, ze by mely povzbudit herni prumysl. Obsah diskuse je projev primitivni nenavisti vuci konzolim a jejich uzivatelum ze strany pc hracu. Je zarazejici, jak moc se tu seslo tech nejhloupejsich pc primitivu a jak malo tech inteligentnich, kteri by je dovedli korigovat a vyvazit. Nevim jestli to ma neco vypovidat o prumernem pc hraci, ale snad ne. Spis to vypada na par plodnych silencu typu Veskoslav, kteri pisi pod ruznymi nicky a delaji pc komunite ostudu.

    Zajimavejsi je zabyvat se otazkou, co u tech primitivu vyvolava tolik nenavisti. Podle jejich vyjadreni usuzuji, ze podle nich jsou konzole koncentrovane zlo, kvuli kteremu se nedari pc herni platforme a mozna ze mohou i za globalni otepleni a posledni dobu ledovou. To jest, jedna se o hledani vnejsiho nepritele, ktery muze za upadek pc herni platformy (ktery kazdy z nich citi, ale paradoxne si ho odmita pripustit). Hledat vnitrni problemy pc herni platformy je nad dusevni schopnosti techto primitivu, kteri ani nepripusti, aby na ne poukazoval jiny. Napriklad pro objektivniho pozorovatele je nad slunce jasnejsi, ze pc platforma se uzavira, mira svobody pc hrace je dnes vyrazne mensi nez pred lety a tento trend uzavirani neustale pokracuje. To je proste fakt. Ovsem poukazat se na to nesmi, u primitiva to vyvolava vlnu nevole a nenavisti, ktery se snazi hrýbymi metídami takovy nazor a jeho nositele potlacit. Premyslet o nem a diskutovat? Ani nahodou, lepsi je strcit hlavu do pisku a kopat slepe kolem sebe. To je jen priklad, ktery plati na vsechna poukazani vnitrnich problemu pc platformy, at je to vysoka mira piratstvi, ekonomicka nedostatecnost nebo ruzna omezeni a nevyhody vuci konzolim. To proto, ze pc platforma je dokonala, nejlepsi a nejsvetejsi, je ve _vsem_ lepsi a nema naprosto zadne chyby. To je zakon kterym se mistni primitivove ridi, a kteremu veri, je to jejich nabozenstvi. Jejich nenavis vuci vsemu konzolovemu je projev nabozenskeho fanatismu. Snaha s nimi diskutovat, provazena jakkoliv velkou trpelivosti, je marna, zkousel jsem to, nedokazou to, ani jeden z mnoha. Oni nepremysli, oni slepe veri a ve sve vire se tu navzajem ujistuji.
    • Jejdasek alias Loskuták alias TheGGG alias 11th_Doctor alias sipecka a kdo ví, kdo všechno, dostal nakládačku v diskusi a má potřebu to tady poblít ještě jednou... Ty nulo, tady vůbec nejde o to, jestli je lepší PC nebo konzole, celou dobu se tu řešily jen ty tvé ubohé přetvářky a potřeba každému vnutit tvůj názor, který nikoho nezajímá. Začni už v životě dělat něco užitečného *6*
      • Rhulad
        Až na to, že každý má absolutně jiný styl psaní čili bych to viděl spíše takhle : Veskoslav= horké kakao=smrt= blativá příšera= deadpool=boom=kostilam= pevnost padlých a dalších x účtů. Jak vlastně můžeš srovnávat šipečku s GGG nebo s doktorem absolutně jsi mimo ty trolí špíno.
        • Veskoslav
          Teď jsi na to kápnul. Ty jsi tak skvělý detektiv, pokračuj, jsi skvělý!
        • No vida, na Rhulada jsem zapomněl. Očividně ses hodně snažil s jinými styly psaní, ale nepomohlo to. Tvá zoufalost je ve všech účtech stejná. Fakt bych tě chtěl vidět v reálu, ty musíš být opravdu unikát. Měli by tě někam vistavit i s tvými hlody a seznamem účtů, aspoň by lidé viděli, kam až jde klesnout. Jo a samozřejmě jsem Veskoslav, protože je těžké přiznat si, že tě nikdo nemá rád, proto je lepší vytvořit si armádu fiktivních uživatelů, kteří budou opěvovat tvé plky. Pak ti to ale může vlézt na mozek a budeš si myslet, že každý, kdo s tebou nesouhlasí, je někdo jiný, o kom si budeš myslet, že má taky x účtů... Počkat... Ono už to tak je
          • Rhulad
            Veskoslave nebo spíš ubožáku králi? Já tu ubožáčku píši pod jedním registrovaným nickem jako většína zdejších jedinců. Ano mám tu ještě učét Rhaegar a ten je neaktivní čili ubožáku nemám potřebu si vymýšlet anonymní nicky, jelikož se za své názory nestydiím ubožáku. Nejsem ubožák jako Veskoslav,který na jedom vlákně vystřídá 5 nicků. Opravdu ubohé ubožáku.
            • Rhulad
              Dobrá taktika Veskoslave. Bohužel ubožáčku na mě neplatí. Opravdu si myslíš, že je zdejší obecenstvo tak blbé, že tě neodhalí? *3* Je třeba zrušit anonymní nicky jelikož Veskoslav je čůrááku král a zneužívá to. PS. Ty čtyři mínusy a ty tvoje plusy? :DDDDDDDDDD hodně nenápadné Veskoslave.
            • Kdo ví, jestli i ten Veskoslav není taky jeden z tvých účtů, možná jsi tak zoufalý, že potřebuješ i fiktivní nepřátelé. No nic, měj se a pozdravuj šaška Jejdaska. *14*
    • Ani jsem tu tvou dusevni ejakulaci nedocetl do konce. Pokud chces sdelit neco co ma lidi posunout spravnym smerem, musi to byt jednoduche, razne a cilene, nebo taknejak.
    • jj, je to fakt ostuda to, co jsi tu předváděl.
    • C-BEAM
      nemusíš ľudí presviedčať, že si primitiv... oni to už dávno vedia.
    • nezáleží na tom, jestli hraje blbec na jen na pc nebo jen na konzoli ;)
  • Veskoslav
    Ksakru, zaspal jsem noční směnu a zase mi někdo naklikal mínuska.....


    Jinak nevíte, kde u nás koupit PS4 hry? Protože jsem akorát našel Fifu a to se mi rozhodně nechce kupovat pod stromeček. Myslíte, že po vydání konzole u nás to bude lepší?
    • BookerDeWitt
      Zkus Game Station nebo Herní Svět.
      • Veskoslav
        Na herní jsem psal a v prosinci očekávají. Ale pokud to bude zase 5 ks skladem, tak to bude hned fuč. Asi budu muset jet k sousedům no.
  • Hádá te se tu jak malý děti jestli je lepší konzole nebo PC a to podstatné vám uniká není nic smutnějšího než dospělák sedící za klávesnicí/ovladačem a hrající hry. Nechte hraní dětem a dělejte něco užitečného!!!
    • BookerDeWitt
      Ty taky, tak si nasaď ten řetěz a vrať se do kuchyně. *4*
  • Chovejte se k sobe slusne a nenadavejte si c*raci.
  • A nas naklikavaci buh dokturek byl pres noc opet velmi aktivni *1*
  • x_ander
    Wow...prostě jen wow, tady se to zase sešlo. Ubertroll GGG, sjetá Sipecka, paranoik Rhulad, Veskoslav, který vlastně nemusí ani nic říct, stačí, že se objeví a výše zmínění se z něj můžou posrat; to je sešlost zase. A když každou tuhle hádku zabije nějakým komentem Jack, tak je vymalováno. Já si games.cz bez těchto diskusí už ani neumím představit :-D
    • BookerDeWitt
      Teď mě napadlo, že nejlepší by bylo, aby redakce opět uspořádala nějakou tu "veřejnou diskuzi" v nějakém baru či hospodě a všichniby se museli povinně dostavit pod pohrůžkou trvalého odstranění všech diskuzí na games.cz u článků a bleskovek. To by teprve bylo něco, vyřizování si účtů na živo! :D
      • Big_Pete
        ja bych tam ty facky prijel rozdat instant
    • sipecka je mozna sjetej, ale nazor na me2 mame stejnej *5*
  • Všem zúčastněným děkuji za brzké pobavení v práci, tohle jsem potřeboval :)
  • Ehm, redakce ? Možná by nebylo od věci to tu trochu "zcivilizovat" (tzn: promazat, zabanovat, zcenzurovat), nebo rovnou lock diskuzí nad "ožehavými" tématy. To co se tady děje to jsem ještě neviděl.
    • Krapet se nám tu panstvo utrhlo ze řetězu *1* Já bych se přikláněl za lock
      • Jack1947
        To se dela u For, ne na diskuzich navic to je webu tiscali zalezitost takze prumaz staci. *3*
        • Tyhle dobytčárny bych snad diskuzí ani nenazýval.
          • Jack1947
            I kdyby to byl sebevetsi Slaughterhouse tak stale se to nevymyka dobrym mravum spravne diskuze. *4*
    • Jack1947
      Ted tu treba moc nikdo neni ale rano uz to bude promazane to si pis. *4*
  • Jn, jak postnul dole GMR
    http://i.imgur.com/QA57hPG.png
    *15*
    • neni od tebe hezke, ze si delas z konzolistu nepokryte srandu *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit