Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kristova noho co to je za ultra sh*t grafiku to v blizzardu opravdu nevedi, ze je rok 2014? Asi ne jelikoz by ten humus museli zabalit a splachnout do haj*lu i se vsema zavislakama co tento sh*t jeste porad hrajou.
    • Cocra
      Jeeje, tolik vzteku pro takovou malichernost :-)
  • koho to v dnesni dobe zajima nejake wowko??? jo aha ono jim par zavislaku zbylo
    • Jen par milionu, coz je vic nez u ostatnich srovnatelnych novych mmoček dohromady *1*
      • o to je to smutnejsi
    • Jack1947
      Zajima to porad hodne lidi, inak by zato stale tolik neplatily... *4*
      • Dildo_Vagins
        Se slovem "lidi" bych šetřil pokud se mluví o wowku...
        • wenceslaus
          Není pán tak trochu sociopat? Soudit podle pár spolužáků několik milionů lidí z celého světa... to je taky hezký :-/ Navíc mám pocit, že o tom, kdo je pako, nebudeš mít zrovna ty moc přehled :-)
          • Dildo_Vagins
            Ale, další wow degen ?
            • Dildo_Vagins
              LOL, já se neurážím, ale píšeš tady, že tuhle slátaninu hraješ a můj názor je, že ty a tobě podobní jsou totální vymletci, to je celý.
            • Asharak
              Jen se hned neuraž, špuntíku. *7*
            • Dildo_Vagins
              Jdi si zahrát wow degene.
            • Asharak
              wow degen, antiwow degen, vždyť jsme všichni stejný, troubo!
        • Děláš si srandu ? :D Proč máš zapotřebí tohle říkat dyt jsou to normální hráči jako každí jiní .. dyt na lolku jsou víc závislý než na wow lolku :D furt člověk vidí lol turnaje dyt tam nechávají cely život
          • Dildo_Vagins
            No tak o LoL "hráčích" už ani vůbec nemluvim, ale na průmce jsme měli ve třídě pár "wowkařů" a to byli nehorázný paka, závislý, totálně zmanipulovaný a nebavyli se o ničem jinym, takže asi tak.
    • Tebe ocividne. A vsechny kteri ti davaji 'libi''. Nebo mi chces rict ze travis zivot tim,ze chodis do diskuzi o vecech ktere te nezajimaji a nechavas tam sva moudra?
      • Dildo_Vagins
        Klasika... něco novýho by nebylo ? Wowko už má svoje dávno za sebou.
        • I kdyby to byla pravda,proc musi kazdy hlupak postovat podobne blaboly jako ty nize nebo ''lol'' vyse?
          Nuda je svina,ze? *12*
  • hoši dobrý jenže, svoji postavu stejne nevidite protože mate prez ni natahnute brnení. jinak do wowka se nevratim uz ani za nic
  • Chim
    ...a do toho pak přijdou tihle ti Grygarové se svými články a pohroma je hotová.
  • Super ! Wowkaři opět mají nad čím leštit slavíka *2*
    • Vlastni zkusenost? *8*
    • Asharak
      Už se nemůžu dočkat, to bude zase nascreenovaných aktů *5*
  • Spades
    Ty uši mají nějak málo polygonů. Trošku bych ještě přidal.

    Jinak prej jim budou zpátky přidávat tesáky jako ve WC3.

    http://media.mmo-champion.com/images/news/2014/may/thumb/fangs.jpg
    • pořád je to work in progress
  • Draken69CZ
    Ten týpek na obrázku Azeroth Choppers není to Blixa?
    • http://pauljrdesigns.com/
  • Night elfky - nejlepší *14*
  • Ty uši jsou tak neskutečně přehnané, že to vypadá, jakoby si začínající grafik zkoušel možnosti modelovacího programu...
    • Asharak
      Jo, možná i ten drsný výraz, ale to snad půjde upravit typem tváře, pokud si s ním dostatečně vyhrají. Ale za možnost nastavení velikosti uší bych se nezlobil. Přece jen, trasu posouvání pana vertexu by nemohl být zas takový problém nastavit *7*
    • tym myslis potiahnutie jedneho vertexu na inu poziciu ?:D tym odskusa vsetky moznosti modelovacieho programu definitivne :D
  • kdy už tahle firma konečne krachne?
    • Proč někomu přát krach? Si závistiví neschopa?
      • RangerCZ
        Mě se zdá, že některé skoro odfláknou. Tu třeba Diablo 3. Takový Diablo 2, to bylo žraso.
        Nyní hraji Poe jen doufám, že si z toho Blizzard sedl na ... netřeba říkat.
        Myslím, že sláva Blizzardu pomalu upadá.
        Než se nadějem, tak WoWko nahradí Wildstar nebo Everquest next nebo jiné Východní či Západní značky.
        Teď to drží na nohou akorát početnost hráčů.
        • red.eagle.792197
          PoE a Marvel Heroes su dve hry ktore osobne považujem za fakt super hry pravych nasledovnikov Diabla 2.
        • Diablo3:RoS je super. Hardcore nemá konkurenci. A new patch zas prinesl tisíc novych věci *14*
          • Ty jsi blbecek Drakkari z diablofans? Ten si taky nalhaval jak je Diablo 3 porad lepsi a lepsi... *15*
            • D3 pro me je nejlepsi hra poslednich let, to si nemusim nic nalhavat :) Drakkariho neznam. Je mi lito, blbečku *13*
            • red.eagle.792197
              O Drakkarim som uz aj ja pocul :)) to je najvačsi blbecek a pravy nefalsovany fanaticky D3 fanboy :))
            • Ale rozhodně se nezhoršuje. Datadisk nemám, Diablo jsem hrál od začátku, pak jsem přestal, snad po roku jsem se vrátil a musím říct, že je to mnohem lepší, za to může hlavně systém dropů, se kterým si trochu pohráli. Nesrovnávám vanillu s datadiskem, ale poslední patch před datadiskem na tom byl mnohem líp než původní, neopatchovaná verze.
        • Spades
          Nejsou.
          Hodně lidí baví D3 víc, než PoE.

          Na HC věci mám WoW, a teď už WildStar. D3 mám na casual coop oddychovku.

          Stejně jako je pro casual mmočkaře třeba TESO, nebo SWTOR místo WoW/WildStar/EQ..., tak pro mě je D3 místo PoE.
        • Chim
          Jo jo, z Path of exile musejí být v Blizzardu úplně hotový. Asi jako ti vrazi z Wallstreetu *1*
          • Asharak
            Proč by neměli, PoE ukázalo jak se má dělat akční a dynamické ARPG *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit