Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte, co by mě docela zajímalo? Jak sakra vymyslí u Zaklínače 3 úvod - když dvojka skončila tak otevřeně a mohli jste vlastně odejít z toho města s různými postavami ( s Iorvethem, s Triss, s Rochem, nebo klidně i bez nich) Ještě chápu to, že půjdou nahrát uložený pozice z dvojky, ale co ten, kdo je mít nebude? To na vás ihned po spuštění hry vybafne ještě nějaké menu s tím, ať si vyberete, jaký chcete úvod hry, podle toho, za koho a s kým jste to ve dvojce dohráli? *1*
  • Pšonci nikdy nic neuměli udělat pořádně tak to vidím ,že zmrví i tuto hru :-(
  • Omlouvám se za drobný OFFTOPIC - Doporučuji všem fanouškům Zaklínače, zvláště pak všem fanouškům literárního Zaklínače:

    http://zaklinac-povidky-vlastni.webzdarma.cz

    http://www.facebook.com/pages/Zaklínač-povídky-které-volně-navazují-na-Zaklínače-od-ASapkowského/133671083400568
  • aa
  • Akorát nechápu, jak to bude s uloženýma pozicema. Když to vyjde na ps4 (na který nevyšel Zaklínač 2), nemůžu tam přece mít tedy uložený mý klady a zápory u postav; prostě chování těch NPC postav.
    • Neboj, nějak to vymyslíme.
  • SpocenejNanuk
    Bojím se jediné věci, každé vydání Zaklínače = ( aspoň co se týče mé osoby ) záhul pro pc vždy sekaní, škubaní, zkrátka moc naročné až časem po upgradech pohoda ale toto je titul '' včera hrát užbylo pozdě '' . Snad to nebude tak moc next gen abych to rozchodil. CDP prosím ať je dobře optimalizováno. :)
    • Radioaktivni_surikata
      No co se týče druhýho zaklínače, tak to není zas až tak strašný. Na nižší detaily to bůh ví jak náročný není, ale musel jsem přes nVidia panel nastavit počet předem renderovaných snímků jen na 2, jinak to, jak říkáš, nepříjemně škubalo, i když mi fps tancovaly mezi 40 a 50 *3*
    • ok, berem na vědomí

      CDP
      • SpocenejNanuk
        Jóó kéž by to bylo tak easy :)
  • 100
  • 50 hodin na tak obrovský svět mi přijde trochu málo, není to podsazené?
    • Je 50h má mít jen hlavní linka + dalších 50h side questů.
      • V článku je napsaného něco jiného.
        • To co píšu já říkají vývojáři. *3*
  • Inak kto by chcel Zaklínač 2: vrahové králu, nech sa mi ozve na fista1@azet.sk. Mňa ten druhý diel nejako nezaujal, tak ho rád predám niekomu ďalšiemu. České titulky. V záruke. Cena dohodou.
    • Už neplatí. Už sa našiel záujemca
  • Mám trošku obavy z množství věcí, které by mohly skončit někde v půli cesty a nebo se ve hře nakonec neobjevit vůbec z nedostatku času, ale každopádně to zatím vypadá, že si Zaklínač najde cestu do sbírky:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit