Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hoj, já hraju dlouho RO. sem tam jako <> ale ještě ne v klanu. Respektive sem se tim nezabýval když už bykla ohlašena 2ka. pisni nekdy 171355444 a mužeme se "proběhnout" po mapě
  • V 5 obrázku má jeden z němců Stg.44, ty doopravdy v době bitvy u Stalingradu neexistovali.
    • Stg 44 to neni je to Stg 43 Stg 44 je jen modernejsí verze ktera byla pouzita v ardenach stg 43 byla zase pouzita v bitve u kurska jako novinka v te dobe stg 43 existoval ale nebyl v bitve o stalingrad.
    • Tikov
      stejně dobře to může být MKb 42
  • Ďalší odkaz na august - http://www.videogamer.com/news/red_orchestra_2_hits_uk_retail_in_august.html
  • neskutocne ale neskutocne sa tesim na toto konecne ww2
  • ty obrazky jsou pekelne stare. kazdopadne se moc tesim. o vydani toho ted moc nerekli, ale porad lepsi, nez jak to dopadlo s Battlefieldem 1943, ktery mel vyjit jako predelavka z xboxu a po kterem se absolutne slehla zem...
  • Tikov
    mohli by si konečně opravit hodnostní označení na krasnoarmějcích- barevné petlice se rozkazem pro bojové jednotky rušily v srpnu 41 a pro rok 42 už moc košér nejsou. Ten prapodivný pokus o nárameníky by taky mohli zlikvidovat, bo se pogony začali nosit od 15.2. 43 a to ještě v dosti jiné podobě.
    Pohled to tanku by snad mohl nasvědčovat, že hra konečně bude mít slušný model poškození-což by rozhodně věci jen prospělo.
    • Nášivky a podobné detaily ani nemá cenu řešit, ty si stejně spraví hráči jako v minulém díle
  • Vie sa, kedy to vydajú?
    • Zeby v auguste ???

      http://www.gamestar.de/spiele/red-orchestra-2-heroes-of-stalingrad/news/red_orchestra_2_heroes_of_stalingrad,45293,2322459.html
    • fixcz
      Oficiální datum není známo, ale podle Coming Soon seznamu na Steamu by se vydání dalo odhadnout na konec května - začátek června
      • Tak o tom dost pochybuju :) Spis tak na podzim.
  • Až mi z toho ukápla slina :D
  • Tak tomu řikam novinka
  • Jsem zvědavý. 1- nápad a zpracování nadprůměrné, hráčská komunita katastrofální
    • Skôr to vyzerá tak, že problém nie je v komunite, ale v tebe *3*
      • Asi jste mimo Vy. Psal jsem, že jsem se Red Orchestře věnoval téměř dva roky. Vám nic dokazovat nemusím. Pokud to čte člověk, který ji nikdy neokusil, tak jej chci varovat. Hra je promyšlená, ale nefunguje. Neustále se bojuje na stejných místech, prt záleží, že jsou mapy otevřené.
        Klanů je jen hrstka a ani tam není úroven, na nijak závratné výši. A to jsem toho nahrál spoustu s BOH (jíž jsem členem).

        Hra naráží hlavně na to, že skutečně závisí na týmové práci, jelikož mapy jsou nevybalancované. A je zde spousta hráčů, kteří zablokují seat pro kulometčíka, nebo odstřelovače, PROTOŽE TO JE COOL (Nedejbože, když takovej capart sedne do Tigera a chce ho mít sám pro sebe, to pak celou hru stojí kousek od respownpointu, kde je nesmrtelnej a techniku blokuje). A pak může být zpoloviny plný lidí, kteří hrají týmově a stejně je výsledek katastrofální, protože umřete kousek za respownpointem.

        Pokud se komunita nezlepší, nemá cenu zkoušet. To už raději nějakou arkádovku, kde člověk není závislý na práci ostatních. A věřte, že sami s kulovnicí a bajonetem toho nijak moc nezmůžete.

        už mě tu na foru dnes 2x zasebou nesmyslně a hromadně pomluvili. O úrovni zdejších přispěvovatelů nemám již žádné iluze. Pokud to čte člověk nezávislý, necht mě bere jako protiváhu těch "nadšeneckých řečí" okolo. Howk
        • RO jsem hral klanove od roku 2006 do konce roku 2010. A klanu byla spousta, ano v posledni dobe uz jich je hrstka, ale neni se co divit hra je hodne stara. A klany ze nemaji uroven? :D No popravde BOH byl vzdycky jeden z nejslabsich, nic ve zlym, ale tymy jako Core, Rage, ALC, PT, Suomi a dalsi byly totalni spicka a mira koordinace a tymove spoluprace byla v techto tymech naprosto neuveritelna.
          Co se tyce hrani na publiku tak stebou tak trochu i souhlasim, protoze posledni 2 roky jsou totalne v prdeli jelikoz tam hraji dementi :) ale obas se tam najsou i lidi s mozkem.
          Ale celkove je komunita RO jedna z nejlepsich kterou jsem kdy zazil a uz se nemuzu dockat az vyjde nova RO a zase se vrhnu do klanoveho hraji.
          • Hoj, já hraju dlouho RO. sem tam jako <<>> ale ještě ne v klanu. Respektive sem se tim nezabýval když už bykla ohlašena 2ka. pisni nekdy 171355444 a mužeme se "proběhnout" po mapě
        • ale komunita je naozaj skvela, no mozno tebe sa nepacila, teda ak tam nabehne typek s menom "kokot" tak to je urcite radost s nim hrat...
    • To je tak, když to začne komentovat panáček, který je svátečním hráčem, jak sám přiznal...
      • že jsem to hrál dva roky a tahle "kvalitní" komunita se asi schovávala pokaždé, když jsem to zapnul :-)

        A nebo je tak kvalitní, že má úroven packmana :-)
        • Zajímavé, že všichni mohou mít dobré zkušenosti s lidmi od Red Orchestry, ale zrovna ty máš s nimi nějaký problém. Tedy, doufám, že neusuzuješ, jak je komunita v takovém CoD lepší, to bych ti pouze pogratuloval. Každopádně by mě zajímal konkrétní případ, dle kterého ti RO hráči přijdou tak mizerní.
    • To by mě zajímalo, kdo mi tam dal tu negativní reakci a proč?
      • Dal jsem ti tam negativní reakci proto, že hráčská komunita je jednou z nejlepších vůbec (věkový průměr kolem 30ti let, dospělé vystupování, zájem o historii a realismus atd.).
        • přesně tak, komunita je výborná
          • Komunita je luxusni. Ja si dal dohromady nove PC tak kde ta gamesa zase do háje vázne? Zase sliby a nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit