Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opět další herní průjem. Ale když to ty d3menti kupujou tak proč jim průjmu nedopřát víc.
    Taky mi chybí COD z prostředí a z doby která ma hlavu a patu, ale zdá se, že návrat tam je Scifi :)
    Celkově se zdá že starý dobrý herní série míří do goven. Viz Hardline atd.. no uvidíme.
  • Žádné WW2, žádné peníze ode mě. Koupil jsem si od nich všechny díly až po MW2. Dál už mě to nezajímá. Stejně jako Battlefield. Naivně jsem si koupi BF4 a dokud se nevrátí k základům a botům, žádné peníze nedostanou. Poslední dva roky her, který by mě bavily, ubývá a přestává být co hrát. Kampaně se zkracují, koridory zužují, nepřátelé nabíhají na mušku, příběhy a hrdinové nestojí ani za zmínku(proti hrdinům z řady CoD je i David Jones z IGI AAA hrdina), multiplayer striktně online a pouze proti živým hráčům, protož studia jsou líná už i programovat boty, i když to zvládné obyčejný moder (Viz boti do CoD 4), ale ceny se znatelně zvyšují(viz Far Cry 4(alias reskined Far Cry 3 alias reskined Far Cry), indie scéna se vrací do dob automatů, rozuměj úchylných remaků 2D groteskností(a přesto to lidi žerou)... jedním slovem tragédie. Opravdu takhle dlouhé herní sucho nepamatuji. A bude hůř jak je vidět.
    • Já třeba na boty kašlu, mě MP baví jen s lidma. Ale pod zbytek bych se podepsal. Jen já blbec se nechal nachytat hypem a koupil MW3 a tehdy jseem na dobro skončil s CoDem. U BF4 stejně jako ty, to nemá cenu ani komentovat.
  • Přijde takhle pan vydavatel Pepa a zeptá se svého Sales Managera: Karle, když uděláme další CoD, převáží výdělek náklady? Spočítej to a dej mi vědět. Za 10 minut volá Karel: Pepo, jo to pude, něco nám to hodí. Pepa řekne: ok, kdo je teďka na řadě? Treyarch, ok zadej jim to. Ať je to do roku a půl vydaný. Já mezitím zavolám Tondovy do marketingovýho ať začnou masírovat veřejnost. Jo a ještě jim zadej ať spatlaj rychle nějakej hi-tech nic neříkající trailer, páč stejně sami ještě nevíme o čem to má zase být.

    A TO JE VŠECHNO MILÉ DĚTI..!!

    Bohužel tohle není pohádka, ale realita. Vydání dalšího CoD je pro mě toálně absurdní záležitost.
    • a co jako kdyz te to nezajima tak proc lezes ty sy jeste horsi nez morgosi s michalovce bez sy dat radeji facku nebo dej radeji celo do zdi ty cype
      • Zdá se že dušan z orlové je přesně model člověka pro kterýho tohle je :D

        Díky za rozesmání, úplně mi to zvedlo náladu. Zvlášť to "sy"
      • Pěkně napsáno, díky. Bohužel i toto je názor na hru, respektive na nechutnej herní business, kde se na hráče už dávno kašle, zejména u těchto značek jako CoD nebo teď už taky řádku let BF série. Já se považuju za milovníka her a když vydím jen snahu o napakování se na někom jiným, tak mě to bohužel zvedá ze židle. Jestli chceš tak si to kup a přispěj jim, oni pak místo rozmyslu a vydávání něčeho kvalitního budou stále pokračovat ve vydávání repetitivního hnoje, protože lidi jako ty si to kupujou. Možná z nostalgie, možná tě to opravdu baví a já ti to neberu. S hrou to úzce souvisí, naopak. Protože hry jako tahle (rozuměj přes kopírák, čím víc tím líp, zjednodušování, vydávání furt dokola toho samého) snižujou úroveň her celkově bohužel. cype.
  • a mimochodem je vidět, že Treyarch nechce zkoušet žádné nové prostředí v CoD, a místo toho si chce po svém opět vydat novej díl BO. Já bych Treyarch odsunul někam k vývozu odpadu, Infinity Ward a SledgeGames stačí. Nic proti BO 1, ale proti tvůrcům, kteří do teď nepochopili, že BO série už nikoho nezajímá..
  • Marně jsem doufal, že prostředí bude z druhé světové války :( nebo z vietnamu :( není totiž moc dobrých her z období vietnamské války :/
    Prostě to bude další CoD, který si ani nebudu ochoten stáhnout :D možná jednou až mě přestane bavit i tetris :)
  • CoD mě bohužel už dávno přestalo bavit po herní stránce bez ohledu na námět a dobu do jaké je zasazené. Mizivá destrukce, fyzika, stupidní AI, skript na každém kroku, koridory. Každý rok "nový" příběh ale pořád se to hraje stejně a už mě to jednoduše neoslovuje. Podle všeho Far Cry dopadne stejně. *6*
    • Momentální rozdíl mezi Far Cry a CoD je, že vše, co si Far Cry přenesl ze dvojky přes trojku do čtyřky, stále funguje a baví, a tvůrci k tomu přidávají nové vychytávky, zatímco CoD omejvá to samé furt dokola a dokola a ani to není zábavné, ba ani to nefunguje tak, jak by mělo. Alespoň AW bylo takovou menší revolucí v pojetí CoD. Upřímně AW jsem si celkem užil a nestydím se za to, Sledgehammer Games udělali alespoň nějaký pokrok od předchozích dílů narozdíl od Ghosts
      • Jack1947
        Přesně AW bylo dobré, oproti nudnému Ghosts. Souhlas.
  • Magister_Peditum
    A další díl už bude CoD: Matrix. *15*
  • Duty Ex: Prepubescent Warfare
  • Call of Zbytečnost 94: Hvězdné války *7*

    Proč to probůh dělají... proč...
    • Protože to "nenáročný spotřebitel" stále kupuje. Až se lidi proberou a přestanou tenhle předražený průjem kupovat, tak to přestanou i vydávat (vyvíjet je moc silné slovo vzhledem k tomu, že drtivá většina obsahu je pouze přetexturovaná verze her předchozích a nebo dokonce scén ze stejného ročníku).
      • Tohle se bohužel nestane, stádo to bude kupovat pořád... takže se asi žádného smysluplného restartu série nedočkáme, když se jim tohle "copy'n'paste" zamlouvá...
  • Nemrmlejte. Budoucnost je ok, natož ta temná, to zní hodně lákavě. Problém spíš bude hra samotná. Pořádná doomovka z temné budoucnosti by mi vůbec, ale vůbec nevadila.
    • Doomovka to určite nebude, to skôr klasické dudly dudly v sci-fi kabáte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit