Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 24.5. vychadza Overwatch, to im zmizne dalsia kopa hracov :)
  • Už to vidím další odfláknutá mise na který si pár jedinců nahrabe gear kvůli nějakému exploitu. Ubisoft bude dělat bububu, křičet podvodníci a ve výsledku s tím opět nic neudělá. Poctiví hráči utřou nos a v DZ přibude dalších pár namistrovaných rogue kteří se budou vytahovat na hráče s o 50 nižším rankem.
    Hra je momentálně o ničem, v DZ padá samí brak a shánět statisíce na jeden plánek a pak opět shánět pro změnu tunu materiálu abych si mohl vycraftit víc než jeden usmolený kousek, tak to fakt díky nemám zájem. V momentě kdy skončí free obsah hra zdechne na úbytě. *6*
  • Shenkster
    Jako by nestačili ti za*raný moddeři a cheateři...takhle tu kořist neubráním... To se mi teda vůůůbec nelíbí
    • To je takovej problém počkat s připnutím na lano na posledních 10 vteřin před odletem heli?
  • To kradeni itemů při extrakci je dost velkej pr*ser. Jestli se snaží udělat co nejfrustrující hru, tak se jim to celkem daří. Je opravdu dost těžký udržet extrakci proti Rogue hráčům, co na tebe jdou overgearnutý, ve čtyřech, natož ještě aby měli možnost krást ti ten jedinej uspokojující pocit když se ti povede extrahovat item, kterej sis doslova vyběhal po celý Dark Zoně. *16*
  • Jack1947
    To kradení těžce vydřeného vybavení se mi moc nelíbí, aby se to nezvrhlo jen k tomu že se bude krást ve velkým. Incursion jsem nehrál ani minule, to jsem neměl dostatečnej lvl.
  • ChyrenCZ
    Já jsem spokojenej. Momentálně je to jediná hra, kterou dávám pravidelně. Kde mám několik skvělých spoluhráčů, kteří to pravidelně hrají taky. A události v DZ vždycky něčím překvapí. Jako v každým mulťáku je tam hodně idiotů, kteří jsou protikladem skvělých týmových skupinek. A grafika je pořád parádní. Často se bitva zvrhne do vřavy, kterou jsem nikde jinde neviděl. Zdánlivý frenetický chaos, ve kterém jeden musí neustále dodržovat svou přidělenou úlohu, děj se co děj. Odměna je nějakej "gold" a občas i citelně zvedne upgrade zbraně, nebo ochrany. Pořád tam je o co hrát. Jsou mise, který se dělají těžko i se třema, nebo čtyřma lidma na vysokým levelu. Takže jakýkoliv přídavek mi jen potěší. *2*
  • Tato hra je momentalne v tazkych sr*ckach. Ako napisal Bob, strata 80% na Steame je fakt. Mne sa zda ze tam maju vo vyvojarskom time nejakeho masochistickeho k*k*ta, alebo je ich tam viac.
    Ide o to, ze cely hype a beta boli ladene ako open world MMO RPG a silny pribeh (epidemia virusu v New Yorku). Proste nejaky mix Borderlands, Diablo 3 a Fallout 4. Problem je to, ze to kupilo cez 9 milionov ludi a ti postupne prisli na to, ze to je vsetko inac. Pisat o tom je zbytocne, staci pozriet na ubi division forum a vsetko je jasne.
    Ja ako solo PVE player nemam ziadnu motivaciu to spustit. Tato hra je robena pre 4roch hracov v parte a pre asocialov ktori mozu v PvP zone od chrbta strielat dalsich hracov. Cele zle...
  • minule tady psali že hra ztratila 80% hráču
    • jinymy slovy hra si vytvorila svou playerbase, jako kazda jina, po tom co opadne hype. Zcela normalni.
  • Hru jsem koupil, hral singl, libila, multak mne ale vubec nebavil :-D
    • Tak to ses dobrej, to mas asi nejakou specialni single player verzi.
      • 7/9 z mestskych casti je singl.
        • No to vis ze jo (poplacal po rameni).
  • Spíš at opraví sítový kod a těch plno podvodníků co běhá po servrech jinak nemá ani smysl to hrát multiplayer s lidmi co mají cheaty.A tohle jedna z mála věcí co odflákly hlavně že to mělo velkou marketingovou kampan, aby si to ovečky běželi hned koupit ..
    • I proto jsem si nekoupil GTA V, když nejsou schopni zajistit, aby tam nebyli cheateři, tak mají smůlu a takové hry nekupuju...
      • v gta 5 me to nevadi, cheateri davaji penize jinak by sis nekoupil tolik vozidel nemusis premyslet co koupit a co ne. a je to pak vetsi zabava kdyz mas nakoupeno vsechno tak stridas prostredky. vyhoda je ze se nemusis bat zaplatit auto hracovy co si ho znicil
        • jeste stale chetari rozdavaji v gta? ja mel za to, ze to fixli.
      • Krescz
        a proč by chtěl někdo vůbec cheatovat v online hře?...to má to individum nízké sebevědomí nebo něco malého...to pak přece není zábava
    • Grifus
      Na tomto zapracovali, neni to idealni ale porad 1000x lepsi nez pred tim. Za dva tydny jsem osobne potkal dva cheatery a podle me dva co vyuzivali glitche...

      Spis by meli momentalne zapracovat na bugach - hlavne "seknuti" nabijeni na jednom naboji / seknuti "pistolky" na skill v ruce / dmg od fire nepratel pres zed atd...
      A zaroven upravit drop, potazmo vyrobu. Cekat tydny na recept, pak shanet material horkotezko abych vyrobil staty na dve veci, otravne... Takze predelat shopy a najit vyuziti pro phoenix kredity...
      Taky by melii rozsirit mapu + udelat nejakou aktivitu v PvE lokalite ktera je po splneni vsech misi a zabiti bossu prakticky na nic...
      • Ghost47
        V tom traileru ukazovali nějaké kontrakty na bosse v PvE zóně, takže to vypadá, že zase bude koho lovit... vypadalo to, jako by se každý den měl objevit nový seznam cílů. S tím, že na zabití je jen jeden pokus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit