Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ačkoliv WoW lore miluju, tak tenhle trailer mi absolutně znechutil tyhle karty...
    Příště ať udělaj Lady Sylvanas Windrunner - road to Brazzers, když už jsou u toho "humoru"
  • Blizzard lore poplival už dávno world of warcraftem samotným takže trocha té legrace už neuškodí
  • Zajímalo by mě, jestli se někdy dočkáme toho, že když ne p. Smutný po sobě, tak aspoň redakce po něm, začne číst a opravovat ty překlepy v nadpisech. To je jak hitparáda amaterských webů...
    • ales.smutny
      Ale jistě, nicméně by bylo konstruktivnější poukázat konkrétně na danou chybu, ne? ;) A možná trpím autorskou slepotou, ale já tam překlep nevidím...
      • "...vás zavede DO Medivhovy věže."

        Nebo je čeština už někde jinde, než na co stačím?
        • ales.smutny
          Ne, to je přesně ta autorská slepota, kdy to prostě nevidíš :) Každopádně díky!
  • Tak tohle je nářez :-)
  • Trailer trochu připomíná GTA IV - The Ballad of Gay Tony xD
  • už v blizzardu nevěděj co do rozšíření vymyslet a není jich už nějak moc?
  • Khanemis
    Uznávám, ten trailer je perfektní. Jako vystřižený z Disneyovského animáku:)
    • jojo nejdriv kreslena "strilecka" Overwatch ted tohle. Holt je dost videt ze tatici z Blizzardu maj doma deti 3+ a delaj hry "pro ne" jo kdeze krasny casy jsou mame tu casual 3+ eru
      • Veskoslav
        Podívej se někdy na složení hráčů Overwatch například. Možná budeš v šoku....
        • NO ano to je sok jak hru stylizovanou pro 3+ hrajou 40catnici nebo spis je to smutne....
          • Hru stylizovanou pro 3+ hrajou 40 letí...

            Ironie. Právě si shrnul weeaboos a většinu japonské produkce...
          • Veskoslav
            A ty rozhoduješ, co kdo má hrát? To je smutné, když si tohle myslíš a rozhoduješ za ostatní.

            A TF2 je taky dětská hra?
      • Vzhledem k prodejum vsech Blizzardich her se zda, ze na rozdil od tebe vedi lepe, co si zakaznik/hrac zada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit