Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Jsem asi divnej, ale oboje Bound by Flame i Mars: War Logs sice nebyly perfektní, ale bylo v nich něco unikátního a utkvěly mi v paměti. Obzvlášť bound by flame a kostlivec Mathras.
    • The_Nameless_One
      Jo, to byl pěknej chlívák... *4*
      Se Spiderama ale člověk nikdy neví, i před vydáním Bound by Flame slibovali vše možné... a výsledek? Do puntíku zkopírované Mars: War Logs, jen zasazené do fantasy světa. Žádný posun dopředu, stejné chyby... takže jsem dost skeptickej.
  • fluffy
    Drviva vacsina RPG -mage (ohen, blesky, lad)
    -warrior(stit + mec, obojrucka, dva mece)
    -rogue(dve dyky, luk)

    Osobne nic proti tymto typom nic nemam pretoze tu su od zaciatku, ale po tom celom case ma to uz naozaj nebavi. V momente kedy je nejake ine povolanie tak by som ho bral vsetkymi 10tymi a technomancer znie rozhodne ako nieco ine. Cakam na hru ktora by predstavila nieco ako chronomancera co sa hra s casom, alchimistu, ktory vyuziva lektvary ako bomby alebo meni materialy a latky, pripadne niekoho kto by sa premnoval na mnozstvo potvor. DnD ruleset priniesol tolko uzasnych povolani(cleric, blackguard, weaponmaster, shapeshifter, druid...) a jedine co sa bezne uchytilo je len vyssie menovanych par. Nehovoriac o tom, ze taky sorcerer v DnD mal stovky kuziel a nejaky ohen alebo lad boli len uplnou spickou ladovca....
    • flash789
      To vis, to by jackson musel v panovi prstenu zahrnout tyhle povolani:) znas to..prsten je jen jeden..kaze vsem..atd:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit