Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte, jestli nebude někdy v budoucnu nějaká edice "Game of the Year" se všemi DLC?
    Už dlouho mám chuť si hru koupit, ale při tom návalu DLCéček pořád čekám na nějakou kompletní edici *1*
    • Určitě vyjde . Na Steamu se SDogs objevilo v slevové akci už podruhé
      No jde o to která DLC mají smysl ... ta s oblečky , skiny a zbraněmi dvakrát nemusím .
      Koukám ale , že včera jsem si +- za 50Kč přiobjendal většinu z těch co hru alespoň trochu obohacují - Nightmare in Northpoint, Zodiac Tournament a Wheels of Fury )
      • Hanzales
        No já koupil hru za plnou cenu a dodnes nelituju. Ty oblečky jsem taky ignoroval, ale třeba ten Zodiac Tournament jsem pak koupil v akci a parádní přídavek ;o)
      • Taky jsem sledoval, že se na Steamu v akci objevil už poněkolikáté a právě zatím pořád čekám, zda bude nějaká kompletní edice... A obecně se mi zdá, že když se nějaká AAA hra stále častěji objevuje na Steamu v akci, tak to pomalu znamená, že jí za nějaký čas zlevní úplně...
        Už jsem o tom i přemýšlel, ale vzhledem k tomu, že teď vidím, že se na tom ještě pracuje, tak si holt ještě počkám :) A díky za tipy, co za DLC by za to stálo :)
  • a zrovna včera jsem to vymazal z PS3 ... kurňa, no Plusko mi za chvíli stejně končí, tak co se dá dělat ))))
  • tahle hra mě příběhem fakt bavila ... ta poslední mise ... to jsem fakt běsnil a těšil jsme se až si to vyřídím s hlavním hajzlem :-)
    http://www.youtube.com/watch?v=2TTiI1QpiV4
    • DarthSomething
      Mně přijde, že poslední dobou hrdinové vydrží strašně moc (nemyslím v normálním boji, ale v cutscenách.
      • něco na tom bude ... jak mu vrtal nohu vrtačkou, asi rambo
  • DarthSomething
    Bude recenze?
    • sleepless
      Rádi bychom, pokud seženeme DLC a bude na to volný člověk, uděláme.
    • Paul_cz
      Přidávám se, Sleeping Dogs by si zasloužili recenzi aspoň těch hlavních DLC, Nightmare in Northpoint, Zodiac Tournament, Wheels of Fury a Year of the Snake.
      • A já jsem myslel, že to má být ironická poznámka k poslední recenzi Mass Effect DLC *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit