Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uspěch BO2 je snad přesvědčí k tomu aby tam přidali taky pár nových herních prvků (jako ty strike force mise apod.) SP a coop ani u mw3 nebyly špatné ale není tam skoro žadná pestrost jak prostředí tak ukolů a ten SP je dost lineární, jinak dobré akorát ještě multiplayer by se dal zlepšit (jenže to asi neudělají), protože jen 12 hráčů na jedné mapě je fakt málo.K tomu jsou tam nevyrovnané zbraně.Akorát hratelnost už zlepšit asi nejde. *5*
  • docela se divim že to hrači tak kupujou, prece jen každy rok skoro to same, jednoducha hratelnost. Proč se takhle masove nehraje treba multak v Ghost recon future soldier, slyšel jsem že je to docela kvalitni. pak se divime proč nic jineho nevychazi a proč nemeni engine když tohle ma takove masove prodeje.
    • Hraju MW a MW3. Dlouhou dobu jsem váhal, jestli má smysl po MW1 kupovat další díly, ale nakonec jsem neodolal. Je to sice v podstatě pořád to samé a se stejnou grafikou (což vůbec nevadí, protože podle mě špatná neni), ale pořád je tam spousta nových vychytávek. Spousta zbraní, vylepšovátek, perků, prestige módy které člověka táhnou dál a dál. Navíc je ta hra skvěle optimalizovaná a šlape dobře i na starších strojích. Velké mínus MW3 je ale spousta cheaterů v multiplayeru a unranked dedi servery.
  • TheFeardemon
    Toto bude desáté Call of Duty.Asi jim pošlu dort s deseti svíčkama!
  • Jak nečekané *8* *8* *8*
    • *1* taky jsem to vubec necekal *1* *1*
      Překvapili *15*
  • cod4 mw je nejlepší, pařím ho doteď přes online ostaní cod se moc nepovedly.
    Cod 4 je takovej lepší Counter Strike :-)
    • Cod4 alias MW1 byla a je bomba. Ikdyž mam MW3, MW1 je klasika a díky nostalgii tu atmosféru jen těžko novější díly překonaj.
    • S CS bych to vubec nesrovnaval. CS je pro jiny druh hracu a hraje se uplne jinak.
  • Nejvíc mě tehdy potěšila hra cod 2, cod 3 na ps3 a potom Modern warfare , který je nejlepší díl série . MW2 byla přehnaná a místama dost trapná a okoukaná z akčních filmů o Mw3 ani nemluvě, stejnej hnusnej engine. Zlatej Battlefield 3, kterej sice lidi moc nebavil v singelplayeru, ale mě to v singelu chytlo víc než nový BO2 nebo COD MW3.
  • Zatim vime o cem nebude:
    http://www.cracked.com/photoplasty_473_17-rejected-ideas-from-new-call-duty-game_p17/
    (17 zamitnutych napadu na dalsi cod :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=1hJ5gKcsDQc
  • Prej spekulace *1* *1* *1*
  • No fu*king way! What a surprise! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit