Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diskuze tu jsou jak na nějakým free WoW fun serveru. Hra se mi líbí, hru si koupím.
    4 Tyrion: z tvejch příspěvků člověče vyznívá, žes koupil PS3, ale v podstatě ti je k hovnu, páč se ti na to nic nelíbí, je to crap nebo to nedostačuje tvýmu hráčskýmu egu. Asi moc trávíš čas v
    práci. Žiješ tunel vole.
    Peace. *2*
  • ty wole tyrion ty seš ostuda český republiky rač se zahrab 6 stop pod zem a zasyp vápnem, blbost je těžce nakažlivá *4*
  • aha takhle tak to ses ted dostal co?? máš jenom pc a jenom špatně kecáš , tak nevím proč sem vlastně lezeš , taky nelezu na fora her který se mě nelíbí , Ty musíš být hodně ubožák...
  • na každým foru se najde jeden totalní jouda , kterej neví a jen kecá. Tady to s přehledem vyhrál Tyrion...
  • Tohle forum je hruza a děs... Za prví sem maj chodit lidi co se tahle hra líbí a bavit se o tom jaká hra bude.... Proč sem teda chodí lidi co to jenom zhazují, chápu že to není jejich styl však to nikdo nikomu nenutí , ale slova jako ubohá fps a takoví pi... by člověk kterej tuhle hru hrál nevypustil z huby... Fakt se mě chce s prominutím Blít z některejch ubohejch názoru... skuste se zamyslet .... tahle hra určitě není žádnej šunt jinak by nevyhrála tolik ocenění...
  • nudnej tunel z flmovím wow efektem
    bez jediné špetky vlastního nápadu
    střílení tunel střílení tunel sem tam animačka
    vlastním ps3 ale takovej odpad na mou konzoli nesmí
    • Hanzales
      Ty jsi jeden a ten samý "Pepe" z další stránky viď. A nebo se nezmůžeš na vlastní názor a kopúruješ ty jeho, místy téměř doslova? To tě ty hádanky tak strašně iritovaly? Bylo jih v tom demu hodně? Asi tě tak intelektuálně urazily, že jsi zapomněl vnímat ostatní aspekty hry, aww wait, ty jsi hrál vlastně jen demo. Hold si tu asi sám, komu je ta hra tak strašně moc protivná, tak to zkoušíš zprotivit jiným i pod odlišným jménem? :) Ale co, každý kdo tu hru hrál, ať už jde o PCčkáře, konzolistu, nebo milovníka různých žánrů ví svoje a tuto hru za odpad už jen z principu považovat nelze *3*
    • Takže buď jsi to nehrál a nebo to neni žánr který by tě bavil ale tak jako tak napsat že je to odpad je hodně hloupé. Když tě ta hra tak moc nezajímá proč na ní teda reaguješ?????
      • stačilo demo abych pochopil že to je odpad
        nepotřebuji si koupit za 1500 kč hru abych až potom o ní mohl tvrdit že je naprosto hloupá
        • Jo tak ty jsi hrál demo a z něho jsi došel k názoru že je to odpad???? Ty jsi mi ale případ. Kdyby jsi hrál víc než jen to demo tak by jsi nemohl napsat že je to jen střílení tam se totiž dělají i jiné věci než jen střílení.
          • ale viděl jsem tvuj koment o pár odstavl níž a tam jsi psal že jsou tam hadanky a hlavolamy a prozkoumávání
            tak si běž prozkoumávat tunel ty chnupe a už neotravuj
            • HAHA rozbrečet se a kvůli tobě? Nebuď naivní narozdíl od tebe mě už dávno neni 10 let. Co hezkého ještě napíšeš? Teď když nemáš argumenty tak jsi ještě víc k smíchu než na začátku.
            • doufám že ses nerozbrečel to by mě vážně mrzelo *11*
            • A už je to tu konečně si se vybarvil. No jen mi nadávej aspoň všichni vidí co jsi zač. Ty už máš fakt dost být tebou radši jdu někam jinam tady jsi neukázal nic jinýho než jak se ztrapnit.
          • ahá ty myslíš ty super težky hlavolamy a hádanky
            chlapče nejsi ty ten jouda pro kterýho je hlavolam jedna plus jedna ?
            nebo barevně odlišené kameny aby si věděl kam v tunelu jít protože by ses mohl ztratit ?
            pro hlupáky jistě hlavolam *1*
            • Tyrion: aha tak proč na mě teda reaguješ? To ty tu pořád něco řešíš ale co bych ti vysvětloval vždyť ani nemáš dost rozumu na to aby jsi pochopil jak blbě se tu chováš.
            • ted už jen multiplayer
              bbc2
              starcraft 2
              heroes of newerth
              sem tam nějakej old school homam 3 jagged aliance 2 a tak....
              dnešní hry jsou pro mě moc nudny, hloupy a provařeny
            • Kámo ja si myslím že ani ps3 nemáš a pro to to tady zhazuješ.... že je to tak???
            • mě zajímá co teda hraješ za hry??? tak dělej se vymáčkni ne??? *2*
            • chlapče hlavně se z tebou v první řadě nikdo nebavil tak co to ku... řešíš *5*
            • Jaký super těžký hlavolamy a hádanky nic takovýho jsem nikdy nepsal. Když jsi tu hru nehrál tak se nemáme o čem bavit. Po akčních částech následovala vždy nějaká zaměřená na lezení a odhalování záhad takže žádný jen střílení jenže to ty nemůžeš vědět jen z dema. A pak kdo je tu jouda já aspoň když se chci k nějaké hře vyjádřit tak si jí nejdřív zahraju.
        • Hloupá možná, ale také docela dobře udělaná a zábavná. Jaké jiné hry tě bavěj?
          • já mám obě dvě konzole tzn. X-box a ps3 , pak herní pc. X box sem si koupil nedávno skrs alan wake a všechny gears of war... NA pc pařím hlavně fps a na ps3 asi hraju nejvíc hlavně pro to že se mě ty její tytuli sedí nejvíc třeba od mgs až po god of war a co ty hraješ teda???
          • já netvrdím že je špatně udělaná
            po technické stránce je to skvěle odvedená práce ale naprosto bez vlastních nápadů
            přirovnám to třeba k filmu Avatar všichni jak je to wow boží přitom je to povrchní film z pozlátkem
            • Ujasni si co vlastně chceš o té hře napsat nejdřív je to podle tebe odpad a najednou přiznáváš že je dobře udělaná ty jsi fakt dost mimo. Co by jsi chtěl jako dělat nového ve hře tohoto typu?????? Vzalo si to příklad z Indyho a Tomb Raider ale jde to vlastní cestou. Když se ti ta hra nelíbí a nehrál jsi ji jen demo tak se k tomu laskavě nevyjadřuj.
            • ne neobrátil. nikdy jsem netvrdil že je to graficky špatné
              ale co jde pokazit na tunelu ?
            • Také netvrdím, že je to nejlepší hra, ale je prostě dobrá a na PS3 moc lepších není. Možná ti vadí, že ji každý tak vychvaluje, ale ber to tak, že není vůbec špatná. Myslím, že každý si chce někdy zahrát něco jednoduchého, kde nemusí přemýšlet a na to U2 ideální.
            • najednou nějak obrátils ne?? skus si to koupit a zahrát s dema nic nepoznáš a originálních her už fakt moc není každá kopíruje, tady jde o to jestli to dělá dobře a uncharted je ve svím žánru špička...
        • no jo to je pak na prd když musíš spolíhat na maminku aby ti dala ubohejch patnáct kil na hru
          • narozdíl od tebe chlapče se živím prací a vážím si peněz natolik abych je nevyhazoval za kraviny
            až si těch 1500 kč někdy vyděláš poctivou prací tak něco říkej o ubohejch patnácti kilech
            to jen dokazuje že seš ještě děcko nebo idiot
            • ps3 exklusivní hry se mě nelíbí vůbec žádné, maximálně valkyria chronicles a i to mě v mnoha ohledech zklamalo
              spíš by mě zajímalo co Ty máš za konzole že o něčem tvrdíš že je to špičkové. máš konkurenční konzoli a herní pc nebo jen ps3 a noťas takže jinde než na sony crapu hrát nemůžeš = nemáš z čím srovnávat
            • jasně ted se pochlapil, myslím že se nemá cenu hádat o tom kdo víc vydělá,(mě není líto vyhodit patnáct kil za špičkovej titul) ale myslím že tady pěkně sereš všechny jak tuhle hru zhazuješ... Shválné napiš jaká hra se ti na ps3 líbí chytráku??
    • Takže si to nehrál?
  • nuda
    tunelový fps už nějakej ten pátek nehraju
    • To je důležitá informace ještě že jí víme.
    • 1) Není to FPS 2) Myslíš že to co ty hraješ a nehraješ někoho opravdu zajímá?
      • a ono někoho zajímá nějaké U3 ?
        • No pár milionů lidí se najde.
          • pár milionu ?
            pár jsou dva to na tak užasnou hru není moc
            a silně pochybuji že se U2 nebo U1 prodalo víc
            • Myslel jsem víc než 2. A mimochodem U1 se prodalo 3mil. a U2 víc jak 4mil. kusů. Chtělo by to si nejdřív o tom něco zjistit než sem zase budeš něco psát. Počítám že U3 by mohlo dosáhnout 5ti mil. a to bude velice dobré na hru co je jen na jedné konzoli.
  • k tyhle hre neni co dodat, Naughty dog proste umi

    http://www.abload.de/img/fffff6my9.jpg
    http://www.abload.de/img/fwmll.jpg
    http://www.abload.de/img/ffffffbmxz.jpg
  • to je listopad ty duho:D
    • Daniell605
      Sám si věděl shit =D
  • Daniell605
    11.1. 2011?? blbost ne?
    • Ne je to 1.11. 2011 v USA se píše datum opačně.
      • Daniell605
        Tak to sory =D
    • Daniell605: Žádná blbost. Všude ve světě nemáš formát datumu Den/Měsíc/Rok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit