Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battlefield 3 DLC Getyourcash :)
  • rikejte si co chcete , bfko + premium me vyslo na 47 babek coz mi za zakl verzi a 5 dlc prijde jako luxusni cena. HRy ktere vydrzi tyden stoji 30-40 tak nechapu co furt pi*ujete nad politikou prodeje.
    • Přesně tak, taky jsem si to zaplatil a jsem spokojenej, za ten rok co hraju uz mám nahráno pres 400h.
    • Protoze prece kdyz ti EA dava moznost rozsirit si existujici hru o nove mapy, zbrane a techniku tak je to prece uplne strasny! :D
  • Vidlec
    Škoda, že to takhle na žádném public serveru nevypadá. Většinou je tam 60 lidí co hrajou CoD stylem na BF3 mapě. :-/
    • c-z06
      Pokud tak hraješ taky, tak se nediv *3* . Vrána k vráně sedá. Navíc, pokud si chceš kvalitně zahrát, tak si najdi kamarády přes BF, zapněte TS, udělejte si squad a hned to má filmové grády *2*
  • Furt ty stejný hemzy.
  • Ze ja som to prestal hrat a vratil s BF2 a BC2, tak par prerobenych map zo singlaca a coopu idu predavat a pridaju k tomu bonus kusu c4, ktorou budem moct nicit vozidla...Tato hra je uz fakt nasmiech a stala sa z toho cista arkada pre deti, pamatam si, aky skill musel mat clovek v BF2, aby vedel lietat, manevrovat s tankom, mat prehlad o situacii a tu, vsetko prisposobene nobom, lebo deti plakali, ze ich dava technika a nemaju znicit helikpteru vrhacim nozom jak v CoD...Uz cakam len ten balisticky noz v End Game, veru, aj priznacny noz by to bol pre tu hru, konec. Vyjde BF4 a ta hra zdochne, nebude sa to nikdy hrat roky ako BF2. Trapna EA a Dice, ani spectator mod nevedia urobit.
    • Autoheeal na techniku, nekonecn nabojov, proste nasmiech
      • residentevilfans
        existuje HC a jsou i dobry servry pokud znas komunitu ! *5*
        • souhlas, HC a hotovo... Casual jsou proste na nauceni, ci pro ty co si chteji odpocinout.. a ne premyslet.. WTF z kama prisla kulka?
  • 15k3
    Dříve se tomu říkalo patch s rozšířením (viz BF BC2 - spousta nových map zdarma). Dnes je to DLC.
    • Máš na mysli Battlefield: Bad Company 2 Vietnam DLC, které se prodávalo za 400 ?
      • JohnyTheZik
        BC2 Vietnam je regulerni datadisk :)..
        A je fakt, ze tam ty DLCcka byly zadarmo, ale ne vzdy a na vsech platformach (diky PC!)..
      • Nie, ma na mysli dlc s mapami, co vysli zadarmo
    • dřív se tomu říkalo datadisky nebo komunitní mapy *7*
  • Prvni trailer ktery ma na nejake BF3 dlc navnadil. Takze uz se mi chce jen zvracet z tyhle jejich politiky...
    • Z jaky politiky?
      • Pridavani map a 2 vozidel a rikani tomu dlc a ne patch
        • Ale to neni patch to je placene DLC.
  • Tak ja to "shrnu". My vam dame nieco co tam uz davno malo byt, resp mohlo byt pridane zadara, ale namiesto toho nam vy date peniaze pretoze ste lamy. Win win pre kazdeho.
    • Nic nie je zadarmo.
    • Naprosto s tebou souhlasím ,jak si můžou vývojáři dovolit vytvářet další obsah k jejich hrám ?
      A pak za svou práci chtít peníze ! Tohle musí přestat .... !
      • souhlasim, prece cokoliv co se udela navic prece mnelo byt udelano najednou, ach jo. samozrejme, ze by ty posledni trip packy v minulosti vydali jako jeden datadisk, ale holt vydelavat je treba a kdyz to lidi kupujou tak proc by to nedelali. vse je o poptavce a nabidce
      • Premium user?

        Dnesni pristup: vydame hru, vydame 5 dlc a pak rychle na dalsi dil. To, ze nebyli schopni opravit vetsinu chyb, je moc netrapi.
    • A vem si že mě to dodnes stále nejde, aniž bych v PC vypínal UPnP protokoly. *7*
  • BF3 je už dlouho mrtvý ani dlc to nezachrání,planetside 2 je pravá fps s vozidly a hlavně je freeeeee *6*
    • planetside 2 lepsi nez bf3?? lol pustil sem si jedno video a zasnu jak si to vubec muzou dovolit vydat jako aktualni hru :D
    • Ja jsem ten planetside zkousel a byl jsem velmi velmi zklaman.
    • Pete.palis
      jak jsem mimo hlavní bojový děňí, tak to jede krásně plynule, jak se někde bojuje ve více skupinách, tak to lítá kolem 20 fps...ani snížení na minimum nepomáhá...rozdíl FPS mezi MAX a Minimum v nastavení grafiky žádný....
    • stáhl jsem přes steam, nefungovalo. stáhl jsem znovu z oficiálních stránek - neuvěřitelné a naprosto nehratelné artefakty. až tu hru pořádně optimalizují, tak potom něco takového říkej...
      • Kozy
        Tak nesmíš to hrát na počítadle. Ne, vážně, psali že ty fps budou řešit ale sakra od čeho byla beta
        • Ta hra měla hlavně ještě nějaký ten pátek v betě zůstat. Celkově to vydání mi přišlo strašně uspěchané a jak to dopadlo... Každopádně, optimalizace se furt aktivně řeší a vývojáři na ní neustále pracují. Už v betě předvedli že to umí, jen jim musíte dát trošku času..
    • Kozy
      snad první f2p hra kam klidně vrazim prachy aniž by mě to píchlo u srdce jako třeba u WoT
    • Ale ale,nějak zmizeli líbí se,že by fanboyové? Jinak je mi to u z.dku,píšu pravdu,která bolí fanboyové! *3*
    • Planetside 2 mě absolutně navnadil gameplay ukázkama ale co mě absolutně na téhle hře štve jsou HW nároky a všeobecná neoptimalizovanost. I na minimální detaily mi to nejelo na víc než 25 fps přitom hra vypadala opravdu hnusně. Chápu že hodně výkonu jde do otevřeného světa ale stejně ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit