Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stolní 40k vášnivě sbírám, barvim a hraju, PC 40k hry jsem hrál všechny, MOBA hry mám rád, Starcraft jsem jsem hodně pařil oba díly a stejně mi tohle přijde jako hnus, tak kde udělali soudruzi chybu
  • Princ.Jablon
    Ježiši Kriste...to je hrůza *13* *13* *13* *13*
  • ale je pravda že skákající termoska , která si eště pohazuje thunder hammerem nad hlavou je fakt úlet tak z toho warcraftu , kdo jim to poradil by mě teda zajímalo . a co má znamenat ten rádoby kryt - pro všechny rasy stejnej a musí se obsadit ? no doufejme že je to jen alfa a kluci to eště trošku dopilujou .
    • V jednom rozhovoru autoři přiznali že to udělali takhle shválně aby se přiblížili hráčské základně moba her. *16*
      • fakt vtipný, že se úplně vysr*li na tu původní *10*
    • XorxoxTalarius
      To by museli ten projekt predelat cely, na to nebudou mit koule (rozumej SEGA jim to nedovoli, bylo by to moc drahe)
  • no zatim teda ohlasy dosti negativní ,ale estli ještě není příliš brzy na to si udělat obrázek . abych přispěl se svou troškou do mlýna tak mě spíš zaujalo , že zatím jsou jen 3 nahlášený rasy , asi se v tom star craftu hoši inspirovali i snahou vymlátit víc peněz za 50 datadisků .
  • ohavnost co nemá s w40k nic společnýho...
  • Vypadá to pekně špatně. Pokoušejí se udělat Dawn of starcraft, což nedopadne dobře. A navíc ten hopsající Angelos je fakt trapas. Stejně tak to jeho točení s kladivem. Naschvál se podívejte, jak jsou rozanimované zbraně ve dvojce. Sync kill když dá terminátor s kladivem, tak to vypadá brutálně. Každý nápřah má za sebou váhu a když rána dopadne, zvukově i vizuálně to jde poznat.

    Tohle v té ukázce je komedie. Jak kdyby někdo hrál Warcraft 3 a potom se jal dělat animace. Asi rád běhal s Arthasem a Blademasterem. A teď ještě nezapomeňme zjednodušit vizuály na naprosté minimum, protože 40K art vůbec není o tom, že na každém mariňákovi jde pomalu přečíst ty oathy co tam má nalepené .... *7*
    • je pravda že fyzika a animace oničem, ale tohle je snad brzo hodnotit. snad tam animace a fyziku dodaji časem. (tedy ne že by mne ta hra zajimala, ja nad ni už zlomil hul)
      • No co jiného teď vůbec můžeme hodnotit? Gameplay je potřeba ideálně vyzkoušet. A ačkoliv můžou milionkrát tvrdit, že je to pre-alpha, určitě mají nějaký směr, kterým se ten vizuální design vydá a to už v téhle fázi nezmění. Nevím, dawn of war II, Chaos rising a retribution jsem dohrál nedávno. Všechny tři hry, staré xx let, vypadají zatím daleko lépe. Gameplay je věc druhá ... mám rád jedničku i dvojku, tak uvidíme.
        • Ten disney styl tam zustane, jen rikam ze animace a fyziku pridaji casem. Jinak mne taky dvojka bavila, i kdyz singleplayer pripominal spis hacknslash rpg a multak mobu.
  • Pokud ve hře zůstane The Last stand budu naprosto spokojený... Ale víc už by toho ze dvojky přidávat nemuseli...
  • Panečku - udělat W40K strategii typově jako Men of War a měl bych vystaráno na 10let.
    A nemyslim si, že by to nebylo nemožné - žádná strategie neměla tak promakané zpracování, technika vs pěchota, případně technika vs technika.
    Ale to jsou bohužel sny nás hráčů, co se chtějí bavit a nevadí jim menší výzva
  • mne to zaujalo, pockam si na opravdovy gameplay a podle toho se rozhodnu. jinak komentare nezklamaly, sem rad, ze se zde vzdy najde tolik expertu na danou tematiku, co mi reknou so ci mam myslet
  • Podle mne by udelali lepe, kdyby hru demonstrovali na zapasu napr. 2na2 nebo 1vs1 mezi vyvojari, nez na tehle skriptovane a linearni sp misi.
    Je tam videt, ze bitvy budou stejne velke jak v prvnim dilu, i kdyz ne az tak jako v ultimate apocalypse modu. Nelibi se mi graficka stylizace.
    • XorxoxTalarius
      V jednicce muzes mit cca 120 marinaku a deset dreadnoughtu. Takze bitvy nesahaji jednicce ani po kotniky.
      P.S.: A Eldari po postaveni avatara meli +50% populacni limit na stroje a jednotky (takze tam jsi se dostal na par stovek jednotek)
      • P.d.
        V multaku bych te porazil do deseti minut
        • XorxoxTalarius
          Takove anonymni chudaky zboznuji ... *1*
          Pobavils *5*
          P.S.: Jsem defenzivni hrac, takze bitva se mnou trva i nekolik hodin. Rekord mam osm hodin bitvu v CoH.
          • Veskoslav
            Vždyť je to Maxíček, člověk, co nebyl schopný Steam přepnout do offline režimu....
            • Vzpominam si na nejakej problem se steamem, ale to je nad tvoje chapani
            • o čem to blaboliš jakej ofline? *1*
          • To hrajes proti lehke ai?
      • Jestli jsi nebyl uplny retarda, tak kompetitivni multiplayerove bitvy skoncili davno predtim nez jsi postavil tolik jednotek. Jedine ze bys to hral stylem jako budovatelskou strategii kde si stavis panacky pro radost.
    • Imo dvojka se uz moc nehraje, naopak jednicka diky ultimate apocalypse stale zije. Tak to meli tvurci jasnou pomucku co hraci chteji a cim se ispirovat. Misto toho udelali tenhle bazmek.
      Hlavne z te disney grafiky vubec nejde temna atmosfera. On tady nejakej fanboj bude vysvetlovat ze original je taky barevny, jenze jednicka mela krasnou temnou atmosferu navzdory tomu, ze se tam prohaneli jednotky nabarvene na zluto nebo zeleno.
      Tohle spis vypada jak kdyby to delal blizzard, proste omalovanka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit