Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že je tam ten obsah pro dospělé. Jednak se tím ochudili o dětské publikum. Navíc si myslím na druhou stranu že dospělákům taky pohled na nadrženého Zaklínače musí připadat trapně. Imo je to až příliš očividně zaměřeno na adolescenty, kteří si to zahrají i přes zákaz rodičů.
  • sevastopol
    To vypada na pekny game over pro Vavru a jeho bandu sracek ve Warhorse *1*
    • Já bych spíše řekl, že až KCD vyjde, tak to bude game over pro ostatní podobná rpg.
  • Jsem zvedav jak dopadne ZK3 na ps4!Urcite by to mohlo vypadat jeste lepe,jenze vyvojari do ted na konzolich nevyuzivaji vydeovystupy na konzolich,coz je docela dulezita vec!Takova funkce Deep color autput,coz ma ps4,znatelne dokaze zvysit rozliseni,barevnou paletu od 10bit,12bit,az 16bit,vyuziji to Treba nove smart tv,je tam brutalni datovi tok bez sumu,vodost lepsi ostrost,a hlavne barvi,to je mazec,vyuzivaji to jen tv s podporou HDMI 1.3.Ja mam podporu na tv deep color autput HDMI 1.3,1080p 12bit,a je to neskutecny rozdil v obraze!Rada pro majtele ps4 verze,tato funkce je normalne na off,kdo chce mt hezciho zaklinace da tuto funkci na automatic.urcite to ma i xbox one!maj to jen drahe blueray prehravace.zdar
    • Tech 720p z konzole mas prepocitany na 1080p na televizi? No to musi byt uzasne rozpatlany obraz... *15*
      To my, hloupi pcckari musime hrat s obrazem zobrazenym 1:1 na *monitoru (samozrejme), what a shame. *5*
  • Tak jsem si stáhl to 3GB video, abych to mohl opravdu posoudit a ta grafika je fakt přebarvená a špatně nasvícená. Dost mě to zklamalo.
  • Mno, tak z ukazky je patrne, ze to bude neco jako film. S tim jsem se setkal uz u dvojky. Zaklinac 3 cili na bombasticnost a velke halo efekty. Jak jsem tak videl, tak zase bude prospikovany filmecky, ktere tak nenavidim a ktere me odcizuji od hlavni postavy, nebot z ni delaji ne moji, ale filmovou postavu... Co jsem videl z ukazky tak bych si dovolil soukrome hodnoceni tak 7/10. Strasne rad se budu mylit a hru si urcite zahraju. U me je podstatne zpracovani souboju, coz me na hre nejvice bavi, takze to muze jeste mile prekvapit.
    • Taky je otázka co to je za RPG, kde si nemůžete vybrat ani za jakou postavu chcete hrát. Proč nedali na výběr a nesympatický Geralt mohl být jen jako příběhová postava (jako Cyri a ostatní).
  • vo videu je zlá synchronizácia zvuku dialógov a pier postáv
  • No ja si na ultra mozna i zahraju :-)
    mam mesic a něco novy compik hlavne ze stary chcipnul a na geralta jsem se bal ze to dopadne blbe..
    GTX 960, 8 jadro... :-)
    • 8 jádro, takže AMD? Chudáku... *1*
    • oprava gtx 970
      • no len ci ti bude tych 3,5gb vram stacit *15*
      • jaky cpu? za kolik si splasil tu 970?
  • těším
  • Jack1947
    Barvičky barvičky... někdo rád temnotu a jiný preferuje radši proslkuněnou grafiku. Nemám nic proti bravičkám když mi nesvítí do ksichtu a já nevidím ho*no. *4*

    Když nenarušují průběh pro mne za mne at je to barevnější, ono přeci jenom moc té temnoty a deprese není dobré pro zdravý ale o barvách to plaatí taky... prostě aby to bylo 50:50. Tak pak je to ideální.
    • Kometa se utká s Vítkovicemi, což je jediný tým, nad kterým v tomto ročníku ještě nevyhrála. Na marodce Brna jsou dlouhodobě zranění útočníci Vojtěch Němec a Hynek Zohorna. Vítkovice stále svádějí psychicky náročný boj o desítku a pohybují se na tenké hranici předkola play off a skupiny o záchranu. Z posledních tří utkání venku nevytěžily ani bod. Tým by měl být kompletní až na dlouhodobě zraněného Strapáče, nejistý je start Stehlíka, který prodělal chřipku.
  • bojim se spoileru tak jsem nekoukal
    • ked sa pozries, spoiler ti zneucti sestricku, boj sa spoilerov, kto uvidi spoiler, uz nikdy nebude ako predtym *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit