Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JC2 hraju neustale jiz od vydani (a stale nedohral ani k 90%, zatim neco pres 300 hodin), naposled zrovna vcera ... neni lepsi sandbox na odreagovani ... na JC3 se tesim jak na Jeziska. *4*
    • Tak já mám v JC2 něco kolem 60 hodin a 89% splněno. Hodně jsem lovil bedny :D .
      Závody ovšem nedávám.
    • Ja mám v JC2 nahratých niečo cez 300 hodín celkovo a nikdy som neprešiel kampaň, len som zaberal územia, ničil sochy a všetko červené čo vybuchuje :D Nepamätám si žiadnu hru, ktorej single player kampaň som takto odignoroval a pri tom v nej strávil toľlko času
      • Souhlasi ... *1* pribeh nedohravat, stale tam mam tu posledni agent misi a nechavam si ji na konec. Jeste stale je co obsazovat a co sbirat ...
        • Ja ani neviem kde v kampani som, posledne som spravil nejakú misiu kde som nahánal bielu limuzínu či čo a potom sa na príbeh kašlal :D
          • Faction mise klidne hrat, s "pribehem" nijak nesouvisej, to jen ty Agent mise. A dulezity jsou samozrejme Stronghold takeout mise, tema se zabiraj "respawn pointy" po cele mape.
  • Tak dúfam, źe sa mi podarí dohrať witchera a potom mad maxa kým výjde Just Cause 3 :D
    • Lawliet
      Mad Max nevypadá jako mustbuy hra. To už spíš asi novýho Asscreeda.
    • Sr_Lobo
      Mad max myslim, ze nebude tak dlouho - tezko soudit, ale jestli nechces Witchera odbejt tak si nachystej tak 110-120 hodin, protroze tam je velka skoda podojit jenom hlavni dejovou linku.
      • s tým počítam, witchera by som chcel stihnúť budúci týždeň, aspoň každý deň 3-4 hoďky po robote, cez víkend viacej samozrejme, podľa počasia, to by sa dalo zvládnuť pokiaľ nevýjde mad max *15* Zatial mám witchera rozohratého, na galaxy píše že 13%, chcel by som takto kvalitnú hru prejsť na 100% tak uvidíme.
  • Jack1947
    Na nějaké čelendžis kašlu ale, druhá nejlepší věc po mordování a potokách krve, je hned ááno destrukce... *14* *5* jak řikám pokud to bude vypadat takhle tedy se to nebude zas tak moc lišit od minule (až na grafiku) a bude tam více destrukcí tak to bude parádní. Prostě snad supr oddychovka. Hlavně bez přemýšlení... vlastně jsem si vzpoměl naposled byla destrukce i v trapně krátkém Mercenaries 2- to jsem se pak dozvěděl že se chystá F2p (míszo pokračování na které nemají kule či co) ... což není nic moc. Tuhle tu díru spolehlivě zaplní. *4*
  • Snad poprvé se mi vážně líbí svět kolem ve hře, víc než samotná hra. Dobře lidi, dostali jste mě! Jdu si koupit novou grafiku :D
  • Už to začíná zavánět přehnaností... *3*
    • Jack1947
      Naopak jsem rád že si konečně něco rozbiju, od dob Red faction:Guerilla a Havoku ... uplynula už velká doba.
    • aľe hofňo
    • Kozy
      To brzo teda :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit