Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podrobnější info má být dle spekulací 7. Listopad, N7 day *2*
  • já chci zpátky Sheparda *13*
  • Ať to vydají klidně až za 3 roky, jen ať to nezkazí... :-)
  • ME3 má dost dobrý MP.
    • Souhlas
  • Luckiller
    No, nic neukázali. Není co soudit. Jen to, že pro mě ME hlavně dělali vedlejší postavy a jejich charaktery (právě kvůli nim patří 2 k mím favoritům.) *3* Ohledně open world... "DA:I´m sorry for ME3" byl z hratelného hlediska jak syngleplayer pro wow. Sbírejte kytičky, zabíjej bandity a přines vdově prstínek... jestli udělají objevování a průzlum planet vážně zajímvým, vedlejší postvy budou víc než jen chytat bobříky za politickou korektnost a souboje nebudou připomínat nedonošený emybro Gears of war... jestli, jestli... čert, aby to vzal. Měli sakra ukázat gameplay. *16*
  • Mám z toho špatný pocit... Začínám z toho větřit stejný prouser jako poslední dva díly DragonAge...
    Ostatně Mass Effect, dělalo MassEffectem postavy, výprava, provázanost...
    Sice je hezký, že si budu moct lítat z planety na planetu, nebo zažívat nějaké "dobrodružství"...
    Ale bojím se toho, že ten život vedlejších postav tam už nebude :(
    • Zas mně bylo v jedničce hrozně líto, že ta část kdy jako spektra řešíte problémy na různých místech galaxie přešla hrozně rychle do té "příběhové" části a pak už to jelo *1* A příběhy postav přišly taky až spíš ve druhém díle (až na ten systém zbraní a schopností ho mám nejradši) a přitom v jedničce mi ani moc nechyběly. Jinak taky se bojim, co s tím udělá to, že se všichni znají z naší galaxie a nikdo z minulosti se s nimi nemůže potkat. Ale třeba hned naverbuješ několik místních, který budou mít tu možnost příběhů
  • si tu sám zaspekuluju. Očekával bych hned na začátku hry dotaz, jak jsem dohrál původní trilogii nebo si to vezme save z Originu. když jsem zvolil možnost zničit všechny stroje + mass relay, jak se tam všichni dostali? Cestovat na dlouhé zvdálenosti bez mass relay je nemožné, natož mezi galaxiemi.
    A jestli jsem zvolil možnost 2 nebo 3, klidně se tam mohou doplazit i Smrťáci. Logicky.díky
    • Magister_Peditum
      Mrkni se na youtube na Ark theory.
    • jenze to se neodehrava po puvodni trilogii, ale do jine galaxie se nejspis dostanes jeste behem puvodni trilogie...
  • TheGGG
    1. jsem rád, že když už nejde přeskočit reklama před videem, je to alespoň reklama na KFC, ale když tam stejně nechám každej týden tak 500,- je to zbytečný...
    2. no a k tématu, zas ukázali prd, ale ta hlavní hrdinka na konci je generická až běda... nevím proč, ale když je v nějaké sci-fi ženská, vždy je to takový neutrální 30+ obličej, s tmavými vlasy a copem, dřív mě to nedošlo, ale teď to vidím všude... ale tak bude tam editor postav, tak no problemo, zase si vytvořím nějakýho badassa a baliče všech žen napříč galaxií...
    • Já teda pevně doufám, že si budu moci vytvořit svého hrdinu.. Gender a vše.. Nechěl bych hrát za předem danou postavu. To byl jeden z velkých taháků Mass Effectu pro mě, vždy jsem se mohl vcítit do té postavy, protože jsem si ji vytvořil podle sebe...
    • dyt jo dej si polský nadopovaný kuře, nohu za stovku, to je pro tebe ideal
      • TheGGG
        všechno maso je z ČR kámo, ale jestli máš důkaz o něčem jiném, tak si ho rád poslechnu... jinak jen trolluješ a meleš z cesty... a noha není za stovku, zase trapas...
        • Jo, a Coleslaw je taky náš domácí. Mňamka. A kuřátka? Samosebou zdravý nasteroidovaný broiler z našich domácích klecových chovů typu Mydlářka či Vodňany, kde nám z kuřátka vyroste zdravá strava za 42 dní. To je v přírodě úplně běžné. Mňamka. A protože jsou to pravá česká zdravoučká kuřata, neuveřejní KFC nikomu svůj zdroj a zachovávají obchodní tajemství.
    • deathfish
      Docela by mě zajímaly výtvory Shepardů čtenářů a redakce Games.cz *1*
      • TheGGG
        něco mě říká, že v redakci měli všichni toho původního Shepa... ono to tak dělá hodně lidí...
  • Ooh bože já se tak těším!
    Hm? No já měla za to, že se to má odehrávat nějakých 200 let po ME nebo tak nějak.

    Jooo! Viděla jsem tam Salariana! :D Asarijka tam je taky, no tak to je jasný :D Krokan taky.
    Ale nikde jsem neviděla Turiany. Bože doufám, že tam budou! Turiani jsou moji nejvíc oblíbenou rasou! :)
    Garrus mi bude moc chybět. =3
    • Garrus,Liara a hlavně Tali my bude moc chybět!
      • Tak jestli se to odehrává po původní trilogii, tak vzhledem k dlouhověkosti Asari je klíďo možné, že se s modrým "Little Wing" potkáme, ač podstatně starší :) Nakonec bych se extrémně divil, kdyby Andromeda nebyla plná narážek na předchozí díly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit