Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako dobrý, vizuální a zvukové zpracování výborné, problém ale asi bude jinde. Ze všech těch dostupných ukázek se hra tváří jako procedurálně generované obří bludiště. Něco jako Daylight od Zombie Studios. A všichni ví, já to dopadlo. Ten koncept je udržitelný, ale bude to zřejmě kratší počin, protože co tam neustále vymýšlet, v bludišti. Můj dojem je, že autoři to mají pekelně těžký (a hezký) a u vymýšlení ne-vizuálu se asi hodně zapotili (zapotí). Upřímně, z herních konceptů není nic protivnějšího než bludiště A-B (C, D, E)... U RPG to jde, ty jsou na to stavěný, jenže u chodiček je to vrtkavý. Snad to dopadne fajn a nebude to po 2 hodinách nuda a bude tam snad i znovuhratelnost...
  • Tohle je/bude tak strašně jiné už jen vizuálním ztvárněním, že se tam snad vyplatí se i jen projít... dost se těším... je to krásně znepokujující *14*
  • Teda nevím co se redakci nelíbí - ale tahle hra má teda podle ukázky něco co mnohé dneska už ne - Atmosféru. Peklo je vizuálně úchvatné, evidentně inspirované Hieronymem Boschem, ve vzduchu lítá Leviathan (Velryba nebo spíš příšera z Apokalypsy), jsou tam démoni a démonky a různé příšery co fakt vypadají jako pekelný příšery a ne jako oheň chrlící opice (fakt se někdo potvor z Dooma, který se vesměs chovají jako obyčejný zvířata bál a tak nějak to vypadá jako zlé noční můry....

    Jsem zvědavý co z toho vyjde, třeba novodobá klasika. Přál bych jim to, protože dnešní střílečky jsou až moc generické.
  • jamar28
    Ten trailer se povedl, ale gameplay mě moc nepotěšil. Ono když se člověk snaží strašit každým stromem, každým šutrem, každou kytkou, prostě vším, tak je toho nakonec na vstřebání moc a ve výsledku to moc nevyděsí. Prostě je to přeplácané.
  • Tak, trocha satanů nezaškodí, ve vší té decentnosti a politické korektnosti by podobná hra mohla být osvěžující.
  • kostejnesmrtelny
    Mě by třeba zajímalo, kde je takovej Scorn. Ten byl ještě o pěknej kus jinde...
    • Scorn je nyní ve fázi vývoje. Na greenlightu dostal zelenou už dávno. Má taky vyjít jako součást jednoho balíčku humble bundle (nebo tak nějak). Další novinky máme očekávat v průběhu tohoto roku. Na hře se stále pracuje! :)
    • na Scorn Ep1 byl nekde nakej gameplay nedavno ... zkusim najit
      • kostejnesmrtelny
        Já viděl jen ten "gameplay trailer" nějakýho půl roku dozadu... Od tý doby ticho po pěšině.
    • jamar28
      Má vyjít letos, na Steam Greenlight dostal zelenou.
    • uaxpk
      Taky by mě to zajímalo. Vypadalo to nadějně.
  • Chudáci asfalťáci...
    • Kompost
      a to som si celu dobu hovoril ked som sledoval tie videa: "keby tak niekto spravil hru ASFALT".
      som rad ze v tom niesom sam *1*
  • uaxpk
    Připomnělo mi to scénu z Event Horizon, kdy si pustí tu nahrávku z "pekla".
  • to má čo obuté???..klopačky?....
    • To není obuv ale kopyta.
    • frag.ment
      Co jsou to "klopačky"?
      • Tiež som so severného Maďarska a nemám potuchy.
        • Nie si zo severného Maďarka iba si K***T :)
        • Možno vychodňarština?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit