Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct, že se doslova těším na každé nové video z nového Deus Ex. To bude dlouhé čekání do srpna :)

    http://www.1up.cz
  • po počátečním nadšení, že Deus Ex 3 bude, přišel strach, jaký bude. S každým dalším videem jsem ale optimističtější. Grafika průměrná, ale prostředí povedené, hratelnost tradiční... tohle video mě potěšilo, jen ta šachta vypadala nějak malinkatě...
    • Mňa najviac nabudilo toto staršie video: http://www.youtube.com/watch?v=rAXOTugQGvs
      Dosť toho ukazuje zo samotnej hrateľnosti.
  • a kde je ten Deus?
    • skus kliknout na "cely članek" *3*
  • na portal 2 se tesim celkem hodne,jednicka byla super,skvely mix humoru,puzzlu a akce.
    Novy deus ex vypada zatim taky slibne,tak uvidime,snad se to opravdu ponese v duchu jednicky.
    A vim,ze ted to bude ohrana pisnicka,ale po vydani portal 2 by se uz mohli valve soustredit predevsim na pokracovani HL *3*
    • No podle jejich vyjadreni se po Portalu budou bohuzel soustredit na podelane DOTA 2..
      • + Counter Strike 2 *5* *5* *5* *1*
        • jj taky sem nekde cetl o tom CS2 ,a dota2 je znama uz dyl no....nejak se jim do toho asi nechce....ale treba prekvapi
  • No pro mě ty hry jsou až moc inteligentní *1* *9*
    • Sympatický, že to přiznáš. *2*
      • No já to myslím vážně,protože to co se kutí v Portalu jsem nikdy nepochopil no teda jen zčásti a Deus Ex jakby smet: Někde vlezeš,máš něco šíleného hacknout dostat se přes to atd. to je na mě moc *1* *1* *1*
  • fallout
    Hry bez lokalizace u nás nemá cenu vydávat, protože kdo chce anglickou verzi tak si ji koupí daleko levněji v zahraničí...
    • KIMCID
      Přesně.Tohle je nej odpověď jakou jsem tu za poslední dobu četl.Nenapsal bych to lépe. *3*
  • Doporučuju udělat ještě gramatickou revizi článku. Asi je to psané ve spěchu, jinak si to nedovedu představit, takové viditelné chyby
  • Hanzales
    Mlask, mlask, plask mlask mlask. Obě hry z mých 14 očekávaných mají své místo jisté.
    Portal 2 by se dal nazvat Portal na druhou a DeusEx, ať už poznamenán konzolemi dopadne jakkoli, pořád bude mít dost co nabídnout. Pokud od toho člověk nebude očekávat v dnešní době neočekávatelné, bude myslím naopak mile překvapen. Podle mně si na PC na nejtěžší obtížnost taktiky a rozhodování užijeme až až. Myslím že se ze spackaného druhého dílu poučili a již z dosavadních materiálů lze vyčíst, že se to vrací k jedničce a větší variabilitě. Úplně dokonalé to asi nebude a lecco tomu bude třeba možná odpustit, ale i tak to bude myslím minimálně nářez. Teď už jen doufat v ten System Shock 3. Na tom novém Unreal engine by to vypadalo skvostně, ale radši bych ho na UDK od fanoušků ;o)
    • MrSanta
      Portal 2 mě neoslovil (ani jednotka) ale nový Deus Ex, to je jiná káva. Akorát si asi chvilku počkám, až hra bude stát menší peníz. Přece jen letos toho mám v plánu už tak dost.
      System Shock 3 je taky moje vysněná hra. Raději bych ho ale viděl na idTech 4 enginu (jestli to je ten, na kterým běží Doom 3). Nový Unreal engine nebo idTech 5 by asi znamenal nákup nového písidla *8*
      Mě by největší radost udělala předělávka jednotky a dvojky v idTech 4 enginu. Změnit grafiku, ale zachovat herní principy. A do jednotky samozřejmě vrazit mouse-look a inventář ve stylu dvojky.
      • Nezlob se, ale kvůli tomu, že máš "servírovací stolek" ještě snad s pentiem jedničkou, nemusí mít nové hry grafiku z roku 1994.
        • MrSanta
          Hehe, nezlobím se. Servírovací stolek nemám, jenom jsem si říkal, že hra světel a stínu byla v idTech 4 dost dobrá. A na idTech 5 či ten nový Unreal engine bude asi potřeba koupit nový přístroj, abych to nemusel hrát na low.
  • Ten užvaněný reflektor mi připomíná Woodyho Allena *2*
  • myslim si ze anglictina neni zas tak velky problem *7* jasne ze je pro nekoho lepsi a prijemnejsi hrat v cestine ale anglictina neni takovy problem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit