Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zabijte někdo tyhle pixly..pozabíjejte je všechny !!!Včetně nemluvnat at se již nemnoží a nekazí nám nadřazenou grafiku 21.století.
  • Jack1947
    Zoufalost od... zoufalce? (nebo spíš prachatýho zoufalce.) *7*
  • Tentokrát už ne, Děkane Chodbo, už nikdy víc
    • možná ty ses nechytl ale koukni na ten zástup ovcí na Steamu - a to je teprve začátek
  • Vypada to super. Malej projekt, kde prim hraje design a ne grafika. Jsem docela zvedavej, zda mu to vyjde a jsem rad, ze DayZ prenechal Bohemce. Pokud prizpusobi na tomto projektu design a ovladani VRku, mohl by mit docela naskok pred ostatnimi developery.
  • calwin
    na early acess by mal mať neuspešný vývojár nárok iba raz... dayZ=fail hádam sme sa my čo sme prispeli poučili... ja teda určite
    • Prispel jsi Bohemce, ne Hallovi... Asi ses spatne poucil...
  • Keď vidím takúto grafiku, tak mi to príde, že skeptici majú naozaj pravdu a VR upadne po čase do zabudnutia. Ďalší fail ako v minulosti. Nadšenie vyšumelo aj pri tých konzolách, čo snímajú pohyb hráča a na základe toho reaguje postava v hre. A také isté vyšumenie príde asi aj s VR. Či?
    • Logicky ma hrac na vyber. Zaplatit vic, uzit si efekt ktery casem omrzi a cumet na horsi grafiku. A nebo zustat pri starym. Jak dopadl 3d vision? Kolik hracu to pouziva? VR to sice posouva dal, ale za cenu jeste vyssich naroku na vykon. Je to vec nazoru. Ja budu radsi cumet na 2k monitor a uzivat si kvalitni 2d obraz s plynulym framerate. *3*
  • DekkerDave
    Spíš Out of Money, ne?
  • Nevyzerá to zle a na VR to musí posobiť naozaj realisticky *5*
  • Co to probuh je ?
    Vypada to jak nakej free trenazer pro designery. Vyzkouseji si na tom herni koncept a kdyz se povede, je z toho predloha pro tvorbu skutecne hry. Pokud jo, pak to hodnotim jako dobry pocin.
    Pokud pravdu nemam a ty ukazky reprezentuji skutecne zamyslenou podobu, pak nevim co rict. *7*
  • tohle už je několikátá hra pro VR co vidím, že má naprosto jednoduchou grafiku... může mi to někdo objasnit?
    To je ta VR, tak náročná, že by vizuálně složitější tituly nezvládla? Kdyby měla hra grafiku jako je třeba zaklínač?

    Nebo jde čistě o lenost autorů..?

    VR bych si chtěl někdy pořídit, ale určitě ne kvůli titulům jako je tohle *3* *1*
    • Tak můžeš si to pořídit kvůli ADriftu a pak dát pokoj :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit