Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A máme tu opět velice špatně optimalizovaný banchmarkovací program, který má za úkol zvednou tržbu ATI a Nvidii.
  • Dost lidí si tu plete pojmy technologie a desingu.Musím ale souhlasit, že technologie se nejlépe prezentuje v kvalitně nadisigonovaném prostředí.To mi jaksi u posledních 3D marků chybý a ten potřebný "wow" efekt se prostě nedostavuje.
  • To, že Lost of US běží na DirectX 9 jsem jen tak plácnul, a to proto, že na té grafice nevidím nic, co by Dx9 nezvládl. A ano, o optimalizaci tu byla celou dobu řeč :) Je to sviňa. *12*
  • nic moc. to obleceni se hybe divne, autor clanku je asi slepy
  • matt
    Vždycky jsem považoval 3D Marky za programy, které potrápí hardwarové periferie díky grafice, kterou předvádějí a která byla vždy na úrovni, kterou člověk nemohl nikde jinde vidět. Tohle mi přijde jak 3D Mark 2003.. Těžko usuzovat z minutového traileru, ale jestli tohle je to nejlepší, co chtěli z chystaného marku ukázat a čím chtěli nalákat, pak sorry, ale nemám zájem!
  • k smíchu.... zlatej chameleon *2*
  • Tyvole, a já se tak těšil *10* zlaté předchozí verze, teď to vypadá jako kdyby tam něco plácli a naschvál to udělali neoptimalizované... a svatý Unique Heaven + Stone Giant...
  • Nuda jak sviňa, jak dějově, tak graficky. Kdyby raději udělali jakoby kousek gameplaye nějaké hry.. a hlavně, když už jde o hw test demo, tak v lepší grafice, toto je fakt nic moc.
  • DangerousDave
    na 3dmarky sme vždy pozerali s otvorenou hubou a nič sa na tom nezmenilo ani dnes ... teda okrem dôvodou *1* S týmto by mohli prekvapiť pred piatimi rokmi alebo skôr pred šiestimi keďže v 2007 prišiel Crysis. Dnes sú po ukážkach z watch dogs alebo last of us akurát na smiech.
  • Mne utkvelo z 3DM v pamäti iba toto:
    www.youtube.com/watch?v=bEx3YpysvrQ a stále je to krajšie, ako hento ni?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit